Šta bi htela, Tinderella?

Isti slučaj kod mene. Sve očekuju neki upad, da odmah baciš neku foricu. A ja bih se uvek radije javio sa ćao/zdravo,

Ovo je konverzacija za online dating:
Ti: "Hajde idemo na veceru (pice, kafu), umjesto da trosimo vrijeme na tinderu. Mozemo se naci oko 7 ili kasnije kad ti odgovara."
Ona: "Ne mogu ranije, ali se mozemo naci u Grandu u 10."
Ti: "Zovnucu te, poslat poruku kad krenem."

KRAJ
 
Ako neko ne zna, Tinderella je izraz za pojedine korisnice Tinder aplikacije, koji su dobile zbog svog ponasanja na toj aplikaciji.

Ja se spojevima na Tinderu javljam i zapocinjem konverzaciju sa "Cao/Zdravo", odnosno, isto onako kako bih uradio i da se upoznajemo uzivo.
Na to dobijem odgovor i zapocinjanje konverzacije u 25% slucajeva. Bilo mi je cudno zasto tako malo spojeva odgovori nakon toga, a sada se sve vise u infoima zenskih profila moze videti - Na poruke "Cao, Zdravo, Sta ima?" ne odgovaram.

Ja...ne umem da muvam, ne znam da l' sam vam to nekad rekao, ni uzivo, a kamoli na Tinderu... Pa se pitam... "Sta bi htela, Tinderella?" Na koji nacim bi zelele da im se javi na Tinderu?
Sta se smatra "dobrim" nacinom javljanja i zapocinjanja konverzacije?
Budi uporan i prirodan?
Kakave veze ima šta prolazi kod većine?
Ako tragaš za srodnim dušom - budi ono što jesi?
 
Naravno.
Ovde se traži nemoguća mogućnost prolaza kod svih?
Kako tačno da nastupim da bih imao prođu kod svih?
Iako to nisam ja?
Ali, hej, dobro je sve dok fercera?
Naučite me kako da prođem?
A ako ne prođem - nije do mene...
sta ima da prolazis kod svih?, bolje je da prodjes kod prave!

ako vec oces da prolazis kod svih onda te interesuje nesto drugo. ne one nego znamo sta, a i onda ce se naci odgovarajuca i za to, sasvim ekvivalentno.

Ne razumem u cemu je problem.
 
Ovako nešto?
Samo da je polica sa knjigama umesto ženske noge?
IMG_20221209_004730.jpg
 

Back
Top