Šta bi htela, Tinderella?

Mastrangello

Aktivan član
Poruka
1.078
Ako neko ne zna, Tinderella je izraz za pojedine korisnice Tinder aplikacije, koji su dobile zbog svog ponasanja na toj aplikaciji.

Ja se spojevima na Tinderu javljam i zapocinjem konverzaciju sa "Cao/Zdravo", odnosno, isto onako kako bih uradio i da se upoznajemo uzivo.
Na to dobijem odgovor i zapocinjanje konverzacije u 25% slucajeva. Bilo mi je cudno zasto tako malo spojeva odgovori nakon toga, a sada se sve vise u infoima zenskih profila moze videti - Na poruke "Cao, Zdravo, Sta ima?" ne odgovaram.

Ja...ne umem da muvam, ne znam da l' sam vam to nekad rekao, ni uzivo, a kamoli na Tinderu... Pa se pitam... "Sta bi htela, Tinderella?" Na koji nacim bi zelele da im se javi na Tinderu?
Sta se smatra "dobrim" nacinom javljanja i zapocinjanja konverzacije?
 
Пре неколико година сам направила налог на тиндеру, није могло ништа да се види без.
И вртела, вртела, све неки набилдовани у силеџијкама и кликнем на лика иато теретана блабла али му у опису писало да је атеиста и агностик, па ми било занимљиво.
Он је домах послао поруку
Ћао мацо, како си :rotf: ( а слика безвезна ни не видим се људски) и ја одговорим са
Ћао ћао, баш ми је занимљиво што си написао да си атеиста и агностик, шта си ти уствари?
После неколико минута он одговори
Треба понекад размислити а не вееовати ко овца (врв зумирао фотку и провалио крстић око врата).
Ја ОВЦА?
И испаде велики кабум и ја сутрадан обрисах налог и побегох.

Али ето, то се сећам, дакле

Ћао мацо, како си!
 
Директном поруком,а она гласи.Пошто је ово једини вид како бих могао са тобом да остварим неку комуникацију,да ли имаш времена да се упознаш самном уживо. Тако нешто
Nisi ti to dobro procitao... Nije mi cilj vidjanje uzivo odmah nakon spajanja...
 
Da, cuo sam, kada su mi neko pojasnile sta su mislile kada su mi rekle "Ti imas normalne slike".
Kazu sve slike - teretana, kola, bazeni, uspavani tigrovi...
Истина. Сад зависи шта тражиш. Ја сам пре тога сазнала у иноземству да се сви упознају преко тиндера и бадуа, баш ретко уживо али тамо је саавим нормално да очекујеш везу или чак и брак кад неког тако упознаш. Код нас је отприлике искљуливо за секс, бар то што сам ја видела.

Ако те то занима, онда правац теретана, фотке и порука
Ћао мацо, шта имаш на себи тренутно?
 
Ако је то прва порука онда је од њих 3000 ,па ти гледај.Не знам на који левел мислиш.
Prva je poruka. A mislim na ono sto sam i napisao da mislim...
a sada se sve vise u infoima zenskih profila moze videti - Na poruke "Cao, Zdravo, Sta ima?" ne odgovaram.
Onda...Sta bi htela, Tinderella?
 
Sta se smatra "dobrim" nacinom javljanja i zapocinjanja konverzacije?

Kao i realnom zivotu "Cao", "Zdravo", "Dobar dan" je sasvim dovoljno za uvod, osim ako ne zelis da glumis klovna, a verujem da ne zelis. Tinder je jos samo jedna socijalna mreza i sluzi za lecenje necijeg ega kao i Instagram i Facebook tako da probaj da uneses neku aktivnost u zivot i da tamo potrazis partnerku.
 

Back
Top