Quantcast

Sta bi bilo sa SIPTARIMA ako bi smo mi njih cistili po SRBIJI kao oni nas narod!!!

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Postavljam ovu temu da bih cuo video vase odgovore i misljenje tim povodom.I sami smo svedoci ETNICKOG ciscenja siptara po KosMetu prema nasem narodu,nemaju nimalo ni SRCA ni CASTI ubijaju nam cak i decu,a mi sve nesto tuc-muc,nesto bi smo navodno hteli a ni sami ne znamo sta.Pitam se sta bi bilo i kakva bi situacija nastala kada bi smo se i mi malo tom reciprocitetu okrenuli,znaci njihov metod ciscenja svih siptara iz svih ostalih delova Srbije.Njihova metoda uvece pucanje na kucu,ubistvo starijih itd. neka idu sa svoju Albaniju ili kosmet dok je jos u njihovim rukama a nece dugo.
Sta vi mislite da li bi to trebalo tako i tim metodom biti odgovor,i sta mislite kakva bi situacija bila na terenu.
Spas Srbije
Zivela Srbija

[Ne_Vazim_Se]

Iskusan
Poruka
5.461
Kako onda Kinezi nisu odnosom prema Tibetancima oterali Tibet u nezavisnot?

Turci prema Jermenima?

Ovi prema onima?

Nema to veze ko je kakav skim koga bre zabole i za nas i za shipce ste vi normalni u p[itanju je interes Amerike da je Sloba odma prihvatio da im da bazu i da napravimo dil Shiptari danas ne bi ni postojali manje vishe, samo Albanci.

... e a onda bi pricha po svetu bila da su oni zli i da su oni nas malerisali.

@tema: Pa kako shta bi bilo ne bi ih bilo :lol: ... shto ne mogu reci da ne bih voleo ali shta bi onda bilo sa nama? :think:

[Ne_Vazim_Se]

Iskusan
Poruka
5.461
Hajde mi objasni kako nisu otjerali Kosovo u nezavisnost. ;)
Kako jesu?

Imash ti primera po svetu koliko hocesh da je neka zemlja izgenocidisala neku etnichku grupou na svojoj teritoriji pa ta grupa svejedno nije mogla da odvoji deo te teritorije.

... a mi nismo shipce ni genocidisali uopshte... gruvali smo se medjusobno, al' nismo mi ni priblizno naneli zla njima koliko su oni nama.

Semih_Sentürk

Obećava
Banovan
Poruka
55
[Ne_Vazim_Se];17006183:

Turci prema Jermenima?

Ovi prema onima?

Nema to veze ko je kakav skim koga bre zabole i za nas i za shipce ste vi normalni u p[itanju je interes Amerike da je Sloba odma prihvatio da im da bazu i da napravimo dil Shiptari danas ne bi ni postojali manje vishe, samo Albanci.

@tema: Pa kako shta bi bilo ne bi ih bilo :lol: ... shto ne mogu reci da ne bih voleo ali shta bi onda bilo sa nama? :think:
Razlog za otcjepljenje Kosova je isti kao i razlog sto je bio za otcjepljenje Jugoslavije. Srbi su jednostavno mislili, posto ih je bilo najvise, da oni imaju i veca prava od ostalih. ;)
Tada se nisu pozivali na konstitutivnost naroda, i da su svi jednaki, kao sto se sada pozivaju u BiH. ;)

al bundy

Legenda
Poruka
60.617
[Ne_Vazim_Se];17006183:

Turci prema Jermenima?

Ovi prema onima?

Kina i Turska su neuporedive sa ovom cirkuskom drzavom od koje se nije otcepio samo ko nije hteo .

[Ne_Vazim_Se]

Iskusan
Poruka
5.461
Razlog za otcjepljenje Kosova je isti kao i razlog sto je bio za otcjepljenje Jugoslavije. Srbi su jednostavno mislili, posto ih je bilo najvise, da oni imaju i veca prava od ostalih. ;)
Tada se nisu pozivali na konstitutivnost naroda, i da su svi jednaki, kao sto se sada pozivaju u BiH. ;)
Gluposti.

Prvo, necemo sada o tome kome je sve bilo u interesu da se razbije Jugoslavija i zashto je razbijena ali to nema veze sa tim ko je tu imao kakva prava... uostalom recimo Hrvati do tada nisu ni iamli sigurno ni 10% prava koje su posle dobili u Jugi... vi Bosanci takodje... tako da, mani se tih pricha.

... a kakve su tek to gluposti oko Kosmeta da mi je znati, kakva bre prava o kakvim pravima ti prichash Srbija je zemlja Srba i u nashoj zemlji ako ocemo mi imamo puno pravo uopshte da ne dozvolima da tu bude bilo koja druga etnichka grupa?

Si ti normalan? O chemu pricash?

Semih_Sentürk

Obećava
Banovan
Poruka
55
[Ne_Vazim_Se];17006192:
Kako jesu?

Imash ti primera po svetu koliko hocesh da je neka zemlja izgenocidisala neku etnichku grupou na svojoj teritoriji pa ta grupa svejedno nije mogla da odvoji deo te teritorije.

... a mi nismo shipce ni genocidisali uopshte... gruvali smo se medjusobno, al' nismo mi ni priblizno naneli zla njima koliko su oni nama.
Kosovo je bila pokrajina. ;)
Ruku na srce, Kosovo je postalo nezavisno jos 2000., Srbija je imala mali uticaj na tamosnja desavanja. Sada su to i formalno sproveli u djelo.

[Ne_Vazim_Se]

Iskusan
Poruka
5.461
Kosovo je bila pokrajina. ;)
Ruku na srce, Kosovo je postalo nezavisno jos 2000., Srbija je imala mali uticaj na tamosnja desavanja. Sada su to i formalno sproveli u djelo.
Pa?

Jeste, a ta "nezavisnot" dobijena je bombardovanjem Beograda od strane Amerike... chim Ameri budu malo vishe rastrazni... videce shipci koliko su stvarno nezavisni.

Semih_Sentürk

Obećava
Banovan
Poruka
55
[Ne_Vazim_Se];17006232:
Gluposti.

Prvo, necemo sada o tome kome je sve bilo u interesu da se razbije Jugoslavija i zashto je razbijena ali to nema veze sa tim ko je tu imao kakva prava... uostalom recimo Hrvati do tada nisu ni iamli sigurno ni 10% prava koje su posle dobili u Jugi... vi Bosanci takodje... tako da, mani se tih pricha.

... a kakve su tek to gluposti oko Kosmeta da mi je znati, kakva bre prava o kakvim pravima ti prichash Srbija je zemlja Srba i u nashoj zemlji ako ocemo mi imamo puno pravo uopshte da ne dozvolima da tu bude bilo koja druga etnichka grupa?

Si ti normalan? O chemu pricash?
Zbog takvog razmisljanja, i jeste tu sad gdje jeste, a to je na dnu.
Da ste bili malo pametniji, mogli ste i danas odrzati Jugoslaviju, cije postojanje je zavisilo iskljucivo od srpske politike. ;)

[Ne_Vazim_Se]

Iskusan
Poruka
5.461
Da ste bili malo pametniji, mogli ste i danas odrzati Jugoslaviju, cije postojanje je zavisilo iskljucivo od srpske politike. ;)
Ma kako da ne... ju ju ju koliko chovek mora da bude slep i ogranichen pa da to misli.

Aj zdravo, necu gubim vreme na nerazumne ljude...

AZTEC

Buduća legenda
Poruka
27.335
Jeste,vas alaaah nas je kaznio s' manjim platama jer je tamo neki Mladic pobio tamo neke mudzahedine,reci ne stidi se:hahaha:

Semih_Sentürk

Obećava
Banovan
Poruka
55
[Ne_Vazim_Se];17006278:
Ma kako da ne... ju ju ju koliko chovek mora da bude slep i ogranichen pa da to misli.

Aj zdravo, necu gubim vreme na nerazumne ljude...
Bas se mi raspravljamo?
Ja sam mislio da samo razmjenjujemo stavove i misljenja. :)

P.S. Srbi su uglavnom upravljali Jugoslavijom. Velik broj muslimana komunista su svojoj djeci davala srpska imena kao npr. Jovan, Marko, Zdravko itd. ;)
To kao u smislu bratstva jedinstva. :) Ako je postojalo bratstvo jedinstvo, sto onda Srbi nisu svojoj djeci davala muslimanska imena, kao npr. Sulejman, Murat itd.

Poruka
24.444
[Ne_Vazim_Se];17006244:
PA to ti kazem... uopshte se tu ne radi o zlim Srbima i dobrim Shiptarima nito ko je koga je*ao nego jednostavno o odnosu snaga... ako si dovoljno jak da se ku*cish, moze ti se... ako nisi, nisi.
Jok druze,te drzave brinu o svojim ljudima i njihovi politicari gledaju dobrobit cele zemlje dok nasi gledaju kako da od svega profitiraju. Mi smo izgubili ratove od slabijih od nas. Od Hrvata,od Bosanaca,od Slovenaca i Siptara. Sta ti to govori? U pocetku kad su svi oni bili slabo naoruzani bili,mogli smo sve da ih zgazimo,ali ne,odgovaralo je svima da rat sto duze traje i da se sto veca kinta uzima od pljacki i trgovine teritorijama i oruzijem. NAsa zemlja jeste smesna i u pravu je Bandi svi koji su hteli su se otcepili. I Crnogorci i Makedonci i ostali. Samo ko nije hteo,taj se nije otcepio. Mi da smo imali isti broj vojnika i istu tehniku sto sad SAD imaju 90ih,verujem da bi izgubili rat. Izdaja bato moj,nas predsednik nas je izdao,uzimao je kintu na tudjoj nesreci,a boleo ga je **** za izbeglice i nas narod i koliko ce ljudi poginuti.

AZTEC

Buduća legenda
Poruka
27.335
Bas se mi raspravljamo?
Ja sam mislio da samo razmjenjujemo stavove i misljenja. :)

P.S. Srbi su uglavnom upravljali Jugoslavijom. Velik broj muslimana komunista su svojoj djeci davala srpska imena kao npr. Jovan, Marko, Zdravko itd. ;)
To kao u smislu bratstva jedinstva. :) Ako je postojalo bratstvo jedinstvo, sto onda Srbi nisu svojoj djeci davala muslimanska imena, kao npr. Sulejman, Murat itd.
Pa davali su kako nisu,evo Alija Izmetbegovic nije sigurno Srpsko ime,pa koliko Halida i ostalih po Bosni,iha ha.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.