Šta bi bilo kad bi se krađa oprostila i Izbori ponovili?

Uvek sam za oprost, ali se bojim da je navika krađe tolika, da mora jednom biti žestoko kažnjena, da svi dobro upamtimo šta se ne radi !
Zanima me da li bi N1 govorio o krađama uzbora da je ishod u BG odgovarao Šolaku? A, da, tad bi režim guslao o tome kako je “opozicija pokrala izbore”.

Već viđeno, upravo zbog ovakvih situacija NE glasam: onaj kome ne odgovaraju rezultati se posle izbora žali na neregularnosti. Da je Nestor doneo suprotnu odluku sad bi o krađi izbora plakali SNS i AV.

Niko osim Viole fon Kramon se nije oglasio, mislite o tome.

Zanima me da li bi N1 govorio o krađama uzbora da je ishod u BG odgovarao Šolaku? A, da, tad bi režim guslao o tome kako je “opozicija pokrala izbore”.

Već viđeno, upravo zbog ovakvih situacija NE glasam: onaj kome ne odgovaraju rezultati se posle izbora žali na neregularnosti. Da je Nestor doneo suprotnu odluku sad bi o krađi izbora plakali SNS i AV.

Niko osim Viole fon Kramon se nije oglasio, mislite o tome.

Ja se sećam još je pok Milošević uspostavio sistematsku krađu glasova ... kutije se čuvale noću na biračkim mestima ... čuvali ih espeesovci ...

Cirkus.

A pre Miloševića, u Titovom socijalizmu nije bilo krađe glasova, ali se glasalo za nepoznata imena. Ludilo svoje vrste !!!

Back