Šta ako se Ruska Federacija zaista usudi da vojno napadne Njemačku?

Da li će i ako hoće kada će Ruska Federacija vojno napasti Njemačku?

  • Neće nikada.

    glasova: 22 91,7%
  • Hoće 2023 godine.

    glasova: 1 4,2%
  • Hoće 2024 godine.

    glasova: 0 0,0%
  • Hoće 2025 godine.

    glasova: 0 0,0%
  • Hoće 2026 godine.

    glasova: 0 0,0%
  • Hoće 2027 godine.

    glasova: 0 0,0%
  • Hoće 2028 godine.

    glasova: 0 0,0%
  • Hoće 2029 godine.

    glasova: 0 0,0%
  • Hoće 2030 godine.

    glasova: 1 4,2%
  • Hoće do kraja 2040 godine.

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    24
.
Не чујем добро...

Колико УСД потражују Пољаци од Немаца за злочине из Другогосветског рата?

.
"Justo, hajde da mi zavadimo SAD i EU, a može i Nemačku i Poljsku unutar EU. Kad se posvađaju, a mi KRKE uvedemo gulage za ceo svet."

Plan vam je propao, odustanite.
 
Nema potrebe da po temi Rusija mrda ni malim prstom.
...............................................................................................................................................................................

Kako kaže moj prijatelj , ''nemac'' : tu je žena propast ''Sluga Berbok'' i ostala Anglo -Saksonsko-Američka družina. .....................................................................................................................................................................................
Svaka čast na dobrim stvarima od strane zelenih , čiste reke , čisti fabrički dimjaci, smanjena zagadjenost prirode ali imaju u svojim redovima takozvane američke demokratske zelene , pa i sopstvene ''ludake'' koji su uništili
sopstvene nemačke železare baš u momentu kada je porasla potreba za čelikom u Kini,i koji uništavaju sopstvenu autoindustriju nametanjem Euro standarda koji se skoro da ne mogu realno ispuniti,. Da se podsete da su prethodno zatvorili nuklearne-centrale a sada hoće zelenom energijom a koje nema da pokreću automobile i greju stanove.
Podsetimo se i Merkelove Azijske imigracie.
 
Prvo, moja dużnost mi je poznata branio bih Njemačku koja me hljebom hrani.

Dalje, da li će se Ruska Federacija usuditi?

Ludi su i mogućnost vojnog napada je realna.

U vezi s tim Njemačka mora da mnogo više ulaže u vojnu tehnologiju i da što prije razvije vlastito nuklearno orużje, jer za to ima i naučne i tehnološke kapacitete.

Tema je u naslovu, pa izvolite.
Kako bi je to “branio”?

 
Prvo, moja dużnost mi je poznata branio bih Njemačku koja me hljebom hrani.

Dalje, da li će se Ruska Federacija usuditi?

Ludi su i mogućnost vojnog napada je realna.

U vezi s tim Njemačka mora da mnogo više ulaže u vojnu tehnologiju i da što prije razvije vlastito nuklearno orużje, jer za to ima i naučne i tehnološke kapacitete.

Tema je u naslovu, pa izvolite.
Bez obzira na tvoju duznost da branis Nemacku, mislim da, nisi duzan da ih branis i po forumima, mozda gresim, jer izraz "ludi" za Ruse nije ni prikladan ni tacan.

Mislim da nece, jer se ratovi vise ne vode, covek na coveka, ali ako se desi, na tvom mestu potrazio bih koru leba negde drugde.
 
Kako mogu? Dobiju poziv za mobilizaciju i - pravac Ukrajina. Nema tu hoću-neću. Meni je njih žao, jer ginu u tuđem ratu kojih se uopće ne tiče. Ukrajinci ako i poginu, barem brane svoju zemlju.
Isto džaba ginu.
Svakako će se postići mirovni sporazum.

Potrošni smo. Posebno oni uzmu oružje u ruke.

Ne mogu da kažu da ne žele oružje?
Nemaju to osnovno ljudsko pravo, kako domobrani tako i oni koji utvrđuju granicu?

Čuh da najviše manjine šalju.
 
A što njih uzimate, opet biolaboratorije ili ste smislili novu basnu
307418_vucic-1_f.jpg

Džeruzalem Post
 
ukrajina u natou im je bezbednosna pretnja

nemacka nije

sem ako se napuni raketama koje mogu bombardovati duboku unutrasnjost rusije

tad ce mozda postati bezbednosna pretnja

a bolje je ratovati na tudjoj teritoriji nego na svojoj
A nije im pretnjan USA koja iz Aljaske moze gadjati duboko u Rusiji?Ili je Rusija samo Moskva i Sanktpeterburg?Ako je tako onda je bas "velika sila".
 
Rusi su Nemcima pre koju godinu otvoreno rekli da ako ikad budu opet usli u rat sa Rusijom da ce i Nemacku i sve u njoj izbrisati sa lica planete Zemlje.

Vidim da ovde ima par budala koji pricaju o potrebi da Nemacka nabavi nuklearno oruzje, tako da bi to isto bio trenutak kad bi Nemacka i Nemci nestali sa mape.
To su trebali pre da urade a ne da se nacizam opet povampiri.
 
Ne mora. U NATOu je.

Rusi će uraditi isto što su i do sada uradili sa svojim granicama. Osigurati ih.
Jedino sa Ukrajinom je problem da Zapad želi rat do poslednjeg Ukrajinca i da je Ukrajina mnogo veća teritorija od ostalih koje su do sada učvršćivali.
Kao i nova geopolitička igra. U kojoj su sve velike sile na dobitku...

Meni je žao Ukrajinaca.
Sve je to moglo mnogo drugačije...
A jel osigurala balticke zemlje pa i samu USA preko Aljaske?A oce osigurati Finsku koja uskoro ulazi u NATO?
 
Vidiš da Rusija danas voli napadati druge države s raznim izgovorima i pripajati njihove teritorije.
Šta misliš, da je Ukrajina šaptom pala, za koliko bi pala Moldavija? 3 dana ili manje? Ili misliš da bi apetit Rusije bio zadovoljen samo Ukrajinom.
Rusija je jos 1991 okupirala deo Moldavije Pridnjestovlje.Sada je htela da izadje na Dunav i tako ga spoji.
 
DA
Poznati propagandni CIA servis Dojce Vele pise o tome kako Njemci zale za DDR
Preskocite propagandu i procitajte izmedju redova


Svabo zali za DDR

https://www.dw.com/hr/tamo-gdje-ddr-još-postoji/a-40585461

Imali su do skoro DDR, jeftine energente, jeftine sirovine iz Rusije dok USA da li sama da li po zahtevu Rus nije rekla ne može više tako

Rusima ne treba ni Nemačka, teritorija bez ikakvih resursa a ni Nemci
Obrnuto je

Rusi su uvek skupo platili saradnju sa Nemcima, baš kao i mi ..
 

Back
Top