Šta ako se Ruska Federacija zaista usudi da vojno napadne Njemačku?

Da li će i ako hoće kada će Ruska Federacija vojno napasti Njemačku?

  • Neće nikada.

    glasova: 22 91,7%
  • Hoće 2023 godine.

    glasova: 1 4,2%
  • Hoće 2024 godine.

    glasova: 0 0,0%
  • Hoće 2025 godine.

    glasova: 0 0,0%
  • Hoće 2026 godine.

    glasova: 0 0,0%
  • Hoće 2027 godine.

    glasova: 0 0,0%
  • Hoće 2028 godine.

    glasova: 0 0,0%
  • Hoće 2029 godine.

    glasova: 0 0,0%
  • Hoće 2030 godine.

    glasova: 1 4,2%
  • Hoće do kraja 2040 godine.

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    24
Лоше те храни када овако бунцаш!
Сем тога, Немачка је та која је увек имала апетите ка Русији а не обрнуто. И сада се Немачка према Русији односи крајње непријатељски што ће јој се вратити као бумеранг о главу.
Русија нема потребе превише да се оптерећује Немачком с обзиром да је близу и у домету више типова руског разорног оружја.
У случају сукоба, а узимајући у обзир историјско наслеђе и зло које су Немци починили над Русима, Русија би их у врло кратком времену претворила у прах и пепео тако да им твоја помоћ не би била од користи.
Vidiš da Rusija danas voli napadati druge države s raznim izgovorima i pripajati njihove teritorije.
Šta misliš, da je Ukrajina šaptom pala, za koliko bi pala Moldavija? 3 dana ili manje? Ili misliš da bi apetit Rusije bio zadovoljen samo Ukrajinom.
 
Dobro i?? Gde tu piše da Kosovo nije deo Srbije? Nemaš ti pojma, osim provokacija ništa pametno čuti od tebe...

Kosovo je stavljeno pod protektorat UN-a do konačnog rešenja koje mora biti ratifikovano u savetu bezbednosti. To se nikad nije desilo, samim tim svaka promena statusa je nelegalna.

I Rusi su vas izvalili da lažete ko psi, zato više neće praviti nikakve dogovore sa vama već će stvari rešavati silom, po principu koji vi primenjujete par decenija unazad...
Tu piše da je trenutni status Kosova neodređen i da se mora dogovoriti njegov konačan status. Vučić i Kurti upravo rade na međusobnom priznanju, tako da ne moraš brinuti. ;)
 
Ne mora. U NATOu je.

Rusi će uraditi isto što su i do sada uradili sa svojim granicama. Osigurati ih.
Jedino sa Ukrajinom je problem da Zapad želi rat do poslednjeg Ukrajinca i da je Ukrajina mnogo veća teritorija od ostalih koje su do sada učvršćivali.
Kao i nova geopolitička igra. U kojoj su sve velike sile na dobitku...

Meni je žao Ukrajinaca.
Sve je to moglo mnogo drugačije...
Zanimljivo je da ti nije žao Rusa koji ginu u Ukrajini. Ne voliš nešto Ruse, to li je, hm?
 
Nece satanisti da rizikuju da popiju nuklearne udare na Vasinkton i London radi tamo nekih marionetsko satelistskih banana drzavica tipa Estonija ,Njemacka ,NDH itd
Rusi mogu da uzmu sve te banana zemlje EU, satanisti nece reagovati
Mada po meni to bi trebali da rade mnogo sofisticiranije mekom silom ,obmanom ,propagandom,promjenom svijesti,finasiranjem nvo,novinara,politickih stranka i politicara ,prodajom price borbe za ljudska prava i demokratiju itd
Preslikaju isti modus operandi kao sto rade satanisti jer oni su ovakav nacin doveli do savrsenstva
Ali sta ces ne znaju Rusi da to rade podmuklo ko ovi
Ako je Njemačka satelitska banana državica, što li je tek Srbija? :think:
 
Prvo, moja dużnost mi je poznata branio bih Njemačku koja me hljebom hrani.

Dalje, da li će se Ruska Federacija usuditi?

Ludi su i mogućnost vojnog napada je realna.

U vezi s tim Njemačka mora da mnogo više ulaže u vojnu tehnologiju i da što prije razvije vlastito nuklearno orużje, jer za to ima i naučne i tehnološke kapacitete.

Tema je u naslovu, pa izvolite.
i ja cu nemacku braniti .................zajedno sa RF od americkog okupatora. To je duznost svakog slobodnog stanovnika ove planete.
 
odakle ti uopste to da Nemackoj preti opasnost od Rusije?
zasto bi Rusija napala Nemacku?
koji bi cilj bio napada?

očigledno je da se razumeš u geopolitiku ko Marica u kriv .l.
ajde lepo bolje ti špahtlu i mistriju pa na Baustelle, nemoj da zamaras glavu razmisljanjima o ratu s
Nemacke i Rusije!!
Koji je cilj ruskog napada na Ukrajinu?
 
Prvo, moja dużnost mi je poznata branio bih Njemačku koja me hljebom hrani.

Dalje, da li će se Ruska Federacija usuditi?

Ludi su i mogućnost vojnog napada je realna.

U vezi s tim Njemačka mora da mnogo više ulaže u vojnu tehnologiju i da što prije razvije vlastito nuklearno orużje, jer za to ima i naučne i tehnološke kapacitete.

Tema je u naslovu, pa izvolite.
Dal si ti normalan?
 
U tom slučaju naš predsednik (Biden) lansira atomske bombe u glavu ruske nacije
Bajden bi bio presrčan kada bi Rusi spržili Nemačku. Ukrajnu su gurnuli u rat protiv Rusije voleli bi i Namčku tako da gurnu. Samo što su Nemci malo pametniji. Opekli su se i to pošteno protiv Rusije tako da nisu blesavi da slušaju baš toliko Amere.
 
Prvo, moja dużnost mi je poznata branio bih Njemačku koja me hljebom hrani.

Dalje, da li će se Ruska Federacija usuditi?

Ludi su i mogućnost vojnog napada je realna.

U vezi s tim Njemačka mora da mnogo više ulaže u vojnu tehnologiju i da što prije razvije vlastito nuklearno orużje, jer za to ima i naučne i tehnološke kapacitete.

Tema je u naslovu, pa izvolite.
.
Највећа претња Немачкој долази из Пољске која тражи билионе (у енглеском: трилионе) долара одштете за дешавања током Другого светског рата.

Пољска се убрзано наоружава и постаје главни ослонац САД у Европи и не би било необично да реши да војним средствима наплати своја потраживања.

Ми заиста живимо у веома интересантном времену.

.
 
.
Највећа претња Немачкој долази из Пољске која тражи билионе (у енглеском: трилионе) долара одштете за дешавања током Другого светског рата.

Пољска се убрзано наоружава и постаје главни ослонац САД у Европи и не би било необично да реши да војним средствима наплати своја потраживања.

Ми заиста живимо у веома интересантном времену.

.

U svakoj kombinaciji Poljska protiv Njemačke nema nikakve šanse.
 
U svakoj kombinaciji Poljska protiv Njemačke nema nikakve šanse.
.
Па неће бити.

Ако Пољска добије подршку Руске Федерације у логистици и наоружању, Немачка, са све НАТО кловновима нема шансе да преживи.

Геополитички се ствари драматично мењају.

Пољска преузима индустрију Немачке и постаје главни играч Европске уније, уз подршку Русије.

.
 
.
Па неће бити.

Ако Пољска добије подршку Руске Федерације у логистици и наоружању, Немачка, са све НАТО кловновима нема шансе да преживи.

Геополитички се ствари драматично мењају.

Пољска преузима индустрију Немачке и постаје главни играч Европске уније, уз подршку Русије.

.
95% poljaka je za nato

Oni su jedna od najprogresivnijih tj. najrusofobnijih članica naše zemlje (evrope)
 
95% poljaka je za nato

Oni su jedna od najprogresivnijih tj. najrusofobnijih članica naše zemlje (evrope)
.
Исто као Украјина 2014.

На тим просторима ствари се брзо мењају.

Колико беше трилиона Пољаци потражују од Немаца?

Подсети ме...

.
 

Back
Top