Šta ako se Ruska Federacija zaista usudi da vojno napadne Njemačku?

Da li će i ako hoće kada će Ruska Federacija vojno napasti Njemačku?

  • Neće nikada.

    glasova: 22 91,7%
  • Hoće 2023 godine.

    glasova: 1 4,2%
  • Hoće 2024 godine.

    glasova: 0 0,0%
  • Hoće 2025 godine.

    glasova: 0 0,0%
  • Hoće 2026 godine.

    glasova: 0 0,0%
  • Hoće 2027 godine.

    glasova: 0 0,0%
  • Hoće 2028 godine.

    glasova: 0 0,0%
  • Hoće 2029 godine.

    glasova: 0 0,0%
  • Hoće 2030 godine.

    glasova: 1 4,2%
  • Hoće do kraja 2040 godine.

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    24

Grossmeister

Primećen član
Poruka
922
Prvo, moja dużnost mi je poznata branio bih Njemačku koja me hljebom hrani.

Dalje, da li će se Ruska Federacija usuditi?

Ludi su i mogućnost vojnog napada je realna.

U vezi s tim Njemačka mora da mnogo više ulaže u vojnu tehnologiju i da što prije razvije vlastito nuklearno orużje, jer za to ima i naučne i tehnološke kapacitete.

Tema je u naslovu, pa izvolite.
 
Prvo, moja dużnost mi je poznata branio bih Njemačku koja me hljebom hrani.

Dalje, da li će se Ruska Federacija usuditi?

Ludi su i mogućnost vojnog napada je realna.

U vezi s tim Njemačka mora da mnogo više ulaže u vojnu tehnologiju i da što prije razvije vlastito nuklearno orużje, jer za to ima i naučne i tehnološke kapacitete.

Tema je u naslovu, pa izvolite.
Posalji predlog Bundestagu.
Da se slatko nasmeju.
 
Napad Rusije na Njemačku bio bi početak Trećeg svjetskog rata, jer to ne bi bio napad Rusije na Njemačku, već napad Rusije na čitavu Europsku uniju, a kako je Njemačka članica NATO-a, to bi ujedno bio napad i na cijeli NATO.

Znam ali Njemačka mora da se nuklearno naoruža, opasnost od ruske agresije je realna.
 
Nije realno i nemojte preterivati, u najgorem slucaju Rusija vodi rat da povrati svoje nekadasnje teritorije, carske Rusije.
To nisu ruski teritoriji. Ukrajina je međunarodno priznata država u svojim granicama i članica UN-a. Rusija nema nikakve teritorije u Ukrajini, niti je Rusija carstvo, niti imaju cara i prijestolje.
 
Znam ali Njemačka mora da se nuklearno naoruža, opasnost od ruske agresije je realna.
Ne treba Nijemcima nuklearno oružje. Imaju američke vojne baze na svom teritoriju koje imaju nuklearno naoružanje i to je sasvim dovoljno u tom pogledu. S druge strane, Nijemcima definitivno treba veća, jača i opremljenija vojska.
 
To nisu ruski teritoriji. Ukrajina je međunarodno priznata država u svojim granicama i članica UN-a. Rusija nema nikakve teritorije u Ukrajini, niti je Rusija carstvo, niti imaju cara i prijestolje.
Itekako imaju svoje teritorije, poklonjene tokom komunizma Ukrajini.

To ne opravdava ovaj rat, ali opravdava da Rusiju treba ozbiljno shvatiti i ne igrati se s njenim stanovnistvom igde jer su nasli pa su zasli sa onemogucavanjem osnovnih ljudskih prava u Ukrajini.
 
Prvo, moja dużnost mi je poznata branio bih Njemačku koja me hljebom hrani.

Dalje, da li će se Ruska Federacija usuditi?

Ludi su i mogućnost vojnog napada je realna.

U vezi s tim Njemačka mora da mnogo više ulaže u vojnu tehnologiju i da što prije razvije vlastito nuklearno orużje, jer za to ima i naučne i tehnološke kapacitete.

Tema je u naslovu, pa izvolite.
Zašto bi Rusi napali Nemačku?
 
Nemacka ne moze nuklearno da se naurouza jer to ne bi dozvilile

1. Engleska
2. Francuska
3. SAD

a to sto bi ih eventualnu unistila Rusija to njih bas zabole, stavise oni nude Nemacku Rusima na tacni i tako stite sebe pre svega da ako Rusi bas rese da zasade koju pecurku u EU to bude Nemacka koja ne moze da im uzvrati.

Osim toga u vojnom smislu Nemacka je kao velika Bosna. Ima neku armiju, da, ali je totalno okupirana.
 

Back
Top