]
Знате за изреку кад је нешто лепо ван свих нада и очекивања што се може догодити каже се "кад на врби роди грожђе" ~ јел' вам се догодило?
Знате за изреку кад је нешто лепо ван свих нада и очекивања што се може догодити каже се "кад на врби роди грожђе" ~ јел' вам се догодило?