Quantcast

Srušio se američki nevidljivi bombarder B-2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

cizmice

Buduća legenda
Poruka
35.807
24 Feb 2008. 00:09 | Izvor: VOA
Zvaničnici američkog vazduhoplovstva javili su da se jedan nevidljivi bombarder B-2 u subotu srušio u Guamu, kratko nakon polijetanja.

Ovo je prvi put da se srušio jedan od tih bombardera, od kojih svaki košta milijardu dolara. U toku je istraga o uzrocima nesreće.

Bombarderi B-2 su nevidljivi za radare, a mogu letjeti 11 hiljada kilometara prije nego što ponovo napune gorivo.

Baza svih tih bombardera, od kojih je sada preostalo 20, nalazi se u saveznoj državi Misuri.

--------------------------
Izgleda, srpska posla ili su opet rusi umesali prste.

Toranaga

Primećen član
Banovan
Poruka
589
24 Feb 2008. 00:09 | Izvor: VOA
Zvaničnici američkog vazduhoplovstva javili su da se jedan nevidljivi bombarder B-2 u subotu srušio u Guamu, kratko nakon polijetanja.

Ovo je prvi put da se srušio jedan od tih bombardera, od kojih svaki košta milijardu dolara. U toku je istraga o uzrocima nesreće.

Bombarderi B-2 su nevidljivi za radare, a mogu letjeti 11 hiljada kilometara prije nego što ponovo napune gorivo.

Baza svih tih bombardera, od kojih je sada preostalo 20, nalazi se u saveznoj državi Misuri.

prste.
Sta samo 20 komada imaju.Pa to cemo da im pocistimo za dorucak :D:D

cizmice

Buduća legenda
Poruka
35.807
Dobro sad, ne preterujmo. Nisu se uopšte tangirali da li će civili da stradaju. Urezalo mi se ono ''collateral'' od Džejmi Šeja...
To jeste... zato rekoh - "ne tvrdim". Ali u svakom slucaju znalo se sto ce i kada gadjati.
Znash kako je sa nasim "narodom od rechi"... Misli ti jedno - kaze ti drugo, dogovorite se u 17 casova a on dodje u 19 i tako...
E sa ovima se nije saliti. Rec je vazeca.
Znas kako ono imamo obicaj itati: "Gde si?" "Sta radish? i sl....
E ja volim kazati "Sto te zabole gde sam i sto radinm. To su moja privatna posla.... "

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.