Quantcast

SRS - proizvod neobrazovanosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sead_man

Aktivan član
Poruka
1.399
biser 03- "Mi smo sa Milosevicem bili dok je branio Srbe, a kad ih je izdavao onda nismo"...(a posle smo opet bili sa njim...) (Seselj/Toma/Vucic)

biser 04- "I Tito je imao problema sa nogom pre smrti" (Tomislav Nikolic o Zoranu Djindjicu)

biser 05- "Narko demokrate" (Svi iz vrha srs-a,narocito-ona curka Gordana Pop Lazic u emisiji zamka (pink srstv-a)

biser 06- "Sram te bilo, dzukelo jedna" -Toma Nikolic (Skupstinska beseda- mudrog vladike)

biser 07- "Ma ko je spominjao porodicu Milosevic...(posle 7min.): Pa porodicu Milosevic, nego koga drugog" (Aleksandar Vucic u emisiji zamka,na pitanje na koga se odnosi zakon koji guraju u skupstini)

biser 09- " Zardjala kasika"... (Seselj,-najgora stvar koju mozes reci pred tv kamerama)

biser 10- "Ne vidim nista pozitivno u EU, osim sto je zla" (Toma Nikolic)
biser 10b -"i mi radikali smo za Eu"(prilikom jednoglasnog usvajanja skupstinske rezolucije)

biser 11- "Radnici rade kod privatnika kao robovska snaga" (Toma Nikolic o kapitalizmu i privatnoj inicijativi) (pravo-komunisticko lice Tome)

biser 12- "Sadam je prijatelj Srba" (Seseljev lapsus, hteo je reci prijatelj radikala sa 2.000.000$ stranacke donacije)

biser 13- "Crvena vestica" (Seselj,ostali - za Miru Markovic,buduceg kolaicionog partnera i sada "jadnu,ugrozenu porodicu Milosevica")

biser 14- "ugrozena porodica" (Vucic u skupstini- za porodicu Milosevic koja trosi milione u inostranstvu)

biser15- "Brak bez dece nije brak" - Tomislav Nikolic na gostovanju na TV Politika

biser16: " Оно што данас у свету Руси бране, више нико не може да нападне. " (osim Ukrajine), Toma...

biser17: " Ми смо најстарији народ на свету." Toma,opet

biser18+ Spiska "izdanja" te stranke:

"Геноцидни израелски дипломата Теодор Мерон"
"У чељустима ***** Дел Понте"
"Поцепана хашка инквизиторска одежда"
"Хашки досије набеђеног ратног злочинца"
"Стазом славе, у служби отаџбине у иностранству
/ Кина, Ирак"
"Челични војвода"
"Афирмација парламентаризма"
"Суочавање са хашким инквизиторима"
"Четнички војвода пред Хашким трибуналом"
"Жигосање досманлијског бешчашћа"
"Слом савезне државе"
комплетан списак,Томислав Николић:
"Ни победа ни пораз"
"Све за Косово и Метохију"
"Отета победа"

biser 19- "IBAR TREBA OSPOSOBITI DA POSTANE PLOVAN" (Miljko Cetrovic,kandidat za gradonacelnika Kraljeva)*

*u Kraljevu je Miljko Cetrovic na poslednjim lokalnim izborima bio kandidat za gradonacelnika. Jedno od njegovih obecanja (a to je bilo obecanje i njegovih predhodnika clanova SRS)je da ce kada SRS dodje na vlast KRALJEVO POSTATI LUCKI GRAD.PITATE SE KAKO? PA TAKO STO , kaze Miljko, IBAR TREBA "OSPOSOBITI" DA POSTANE PLOVAN.Tako ce Kraljevo preko Ibra i Zapadne Morave postati povezan sa Crnim morem. Rece covek i ostade ziv.Inace svako ko je bio u Kv i video Ibar zna da ta reka kod samog usca u Moravu moze da se pregazi a i sirina korita je pedesetak metara!

biser 21- "Јавне дискусије су маска и свако нормалан се тога клони. "Toma Nikolić

biser 23- "То вам је ко прохибиција у Америци. Неће да се носи јавно алкохол него ће да се кријући носи"
Toma Nikolić

biser 24- Томислав Николић: " Ја сам био аматерски спортиста, нисам постигао врхунске резултате, није било времена, нисам био посвећен томе до краја. Али је читава та процедура око избора председника Олимпијског комитета била јако смешна "

biser 25- "И ту је мој став јасан. Наша деца, која зовемо малолетницима, већ имају децу. Биолошки сат се променио одавно. То више нису деца"

Kakava inteligencija........................:cool:

karpos

Elita
Banovan
Poruka
24.672
Зоран Живковић, српски политичар, рођен је 22. децембра 1960. године у Нишу. Завршио Вишу економску школу у Београду. Почео је да се бави политиком када се учланио у Демократску странку, 1992. године и исте године улази у Народну скупштину Републике Србије као народни посланик. После локалних избора 1996. године бива изабран на место градоначелника Ниша.

Зоран Живковић је био председник Владе Републике Србије од марта 2003. године до марта 2004. Такође је водио Демократску странку до фебруара 2004. када је на скупштини странке за лидера изабран Борис Тадић.

cucuk

Početnik
Poruka
14
Tek kad SRS bude imao neka od ovih ministarstava pa situacija bude bila lose - imaces legitimno pravo da kritikujes.

A sta znaci to "ako situacija bude losa onda mozemo da kritikujemo..." Moj deda tvrdi da mu je bilo do j..ja devedesetih a nije imao l'eba da jede?!
U tome i jeste stvar. Vi radikali najvise bi ste voleli da svi izginemo na kosovu za "svetu dobro prodatu srpsku zemlju" a niste svesni da i ako svi izginemo za nju opet nece biti nasa... kao i krajna...

goxy

Zaslužan član
Poruka
105.740
Pa šta je čudno u njihovim izjavama...Oni su nusproizvod srpskog mentaliteta + 500 godina pod Turcima od kojih smo što kaže jedan moj prijatelj iz Engleske preuzeli samo najgore osobine, a ništa dobro, čega očigledno ima što se vidi po današnjoj transformaciji Turske u gotovo modernu evropsku i PRO-EVROPSKU,mnogo više od Srbije:shock: državu + razorno dejstvo 50-godišnjeg komunističkog totalitarizma na čelu sa Josipom Brozom:cool:

cevapsalukom

Zainteresovan član
Poruka
172
ja verujem da najveci deo glasaca iz dijaspore glasa za SRS bas zato sto imaju "nikakav" posao [kvalifikacije] i da se tamo osecaju izrabljenimi, a onda.... nastavaka je jasan, mrznja prema gazdama, "ljubav" prema domovini .... covek mora lagati sebe da bi ostao na tom trulom zapadu
To uopste nije tacno.Ja imam dobar posao,na zapadu sam a imam i poznanike koji rade kao inzenjeri,doktori,Srbi su. Tu se radi o jednom "fenomenu",da sto se vise izmaknete,bolje vidite nesto ili nekoga.To je stvarno tako da vam je potrebna vremenska i prostorna distanaca da bi ste uocili neke stvari.
Zeljela bih svakom ko u Srbiji ili Bosni radi kod privatnika da bude ovako "izrabljen" kao na zapadu.Za razliku od Srbije,ovdje se postuju ljudska prava.Postoje sindikati,zakoni koje svi moraju da postuju.Nece ti niko ukrasti ni auto,ni sat koji si zaradio.
I pustite te gluposti da smo kao frustrirani,pa glasamo za radikale.Vi ste glupi ako vjerujete da ce vas Evropa pustiti tako lako da udjete u nju.Boris Tadic je lazov.Srbiji trebaju cestiti ljudi i patriote kao Toma.

kami83

Legenda
Banovan
Poruka
62.443
To uopste nije tacno.Ja imam dobar posao,na zapadu sam a imam i poznanike koji rade kao inzenjeri,doktori,Srbi su. Tu se radi o jednom "fenomenu",da sto se vise izmaknete,bolje vidite nesto ili nekoga.To je stvarno tako da vam je potrebna vremenska i prostorna distanaca da bi ste uocili neke stvari.
Zeljela bih svakom ko u Srbiji ili Bosni radi kod privatnika da bude ovako "izrabljen" kao na zapadu.Za razliku od Srbije,ovdje se postuju ljudska prava.Postoje sindikati,zakoni koje svi moraju da postuju.Nece ti niko ukrasti ni auto,ni sat koji si zaradio.
I pustite te gluposti da smo kao frustrirani,pa glasamo za radikale.Vi ste glupi ako vjerujete da ce vas Evropa pustiti tako lako da udjete u nju.Boris Tadic je lazov.Srbiji trebaju cestiti ljudi i patriote kao Toma.

I znaci ti si se vremenski i prostorno izmaknula i videla da je fasisticka opcija prava stvar za Srbiju?

Ne, nego je to posledica toga sto oni koji se prostorno izmaknu,izgube svaki kontakt sa stvarnoscu u maticnoj drzavi,jos ih i pukne nostalgija,pa im se onda cini da su one nacionalisticke opcije prava stvar za Srbiju. Taj sindrom se zove-izgubljenost u vremenu i prostoru,i od njega pate razni...Npr. Milovan Danojlic i Ljuba Popovic...Ako su tolike patriote,neka se vrate u zemlju,a ne da pricaju gluposti o 'Nato zlikovcima' dok ispijaju kafe u podnozju Ajfelovog tornja...

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.473
Poštovane kolege,

Ovu temu zatvaram iz sledećeg razloga :

Sam naslov teme se i može protumačiti kao kritika a ne kao diskriminacija sama po sebi. Nije problem.
Međutim tok rasprave počesto kreće u diskriminisanje jednakosti i prava građana. U smislu obrazovanja kao i eventualne validnosti glasova takvih građana. Teoretski se o tome može raspravljati u filozofskom smislu. Obzirom da je ovo podforum Politika i da takav smisao ovde ima drugačiju konotaciju - nije u skladu s demokratijom - koja jasno kaže da se validnost građanskih glasova ne meri već imaju jednaku vrednost. Jedina validnost tj. uslov za "jačinu" je punoletnost. Takav je Zakon.

Žao mi je zbog onih koji se ne budu složili s ovim.
Moja ovakva odluka je vezana i s obavezom da reagujem na opravdane žalbe korisnika.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.