СРС ОБЈАВИО КЊИГУ... "Речник Александра Вучића"

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/841348/СРС:+"Речник+Александра+Вучића".html

СРС: "Речник Александра Вучића"
Радикали представили књигу "Речник Александра Вучића", аутора Предрага Поповића. То је документарна сатира, написана у форми речника, где је упакована Вучићева политичка биографија, каже аутор.

Српска радикална странка представила је књигу Речник Александра Вучића, у којој су на сатиричан начин изнети ставови заменика председника Српске напредне странке и некадашњег функционера СРС-а.
Knjiga-Vucic-527.jpg

Аутор књиге, новинар Предраг Поповић, каже да је то документарна сатира написана у форми речника, у који је спакована политичка биографија Александра Вучића.

Функционери СРС-а Дејан Мировић и Немања Шаровић истакли су да је све што пише у књизи врхунског новинара болна истина која говори о томе шта ће бити, ако Вучић и Српска напредна странка, коју су назвали удружењем, дођу на власт.

............................
............................
:hahaha::hahaha::hahaha:
Сунце ти ебем...ал ће да пршти.....
Објављена нова књига...ХИТ ЋЕ ДА БУДЕ...
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Poslednja izmena:
па јесте...Тадикали не знају шта би са земљом али одлично знају како да за рачун жутих пљују по СНСу и по својим дојучерашњим колегама....нема шта....сјајна опција за Србију...не могу да верујем да не виде колико су јадни и чемерни...

Јеремија....Немо тако...док не прочиташ књигу...
Можда хвале свога бившег члана, високог функционера,
који је оставио трага у радикалима... својим залагањем....
;) ;) ;)
 
Јеремија....Немо тако...док не прочиташ књигу...
Можда хвале свога бившег члана, високог функционера,
који је оставио трага у радикалима... својим залагањем....
;) ;) ;)

само ти читај такве књиге док не дођеш до просвећења...па јесте...раде људи шта могу на пљувању СНСа док им жути не пусте пред изборе идолизованог вођу да се и он придружи рушењу...ако...па да после могу да добију још који динар и место у управном одбору од Ђиласа....sit Ubu,sit!...good dog! AV!:mazi:
 
Poslednja izmena:
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/841348/СРС:+"Речник+Александра+Вучића".html

СРС: "Речник Александра Вучића"
Радикали представили књигу "Речник Александра Вучића", аутора Предрага Поповића. То је документарна сатира, написана у форми речника, где је упакована Вучићева политичка биографија, каже аутор.

Српска радикална странка представила је књигу Речник Александра Вучића, у којој су на сатиричан начин изнети ставови заменика председника Српске напредне странке и некадашњег функционера СРС-а.
Knjiga-Vucic-527.jpg

Аутор књиге, новинар Предраг Поповић, каже да је то документарна сатира написана у форми речника, у који је спакована политичка биографија Александра Вучића.

Функционери СРС-а Дејан Мировић и Немања Шаровић истакли су да је све што пише у књизи врхунског новинара болна истина која говори о томе шта ће бити, ако Вучић и Српска напредна странка, коју су назвали удружењем, дођу на власт.

............................
............................
:hahaha::hahaha::hahaha:
Сунце ти ебем...ал ће да пршти.....
Објављена нова књига...ХИТ ЋЕ ДА БУДЕ...
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

hahahahahaha:lol:
Koje legende su ti radikali:lol:
Oni imaju onaj sirov srpski humor koji nam svima prija ponekad:lol:
 
hahahahahaha:lol:
Koje legende su ti radikali:lol:
Oni imaju onaj sirov srpski humor koji nam svima prija ponekad:lol:

Јес видла....
Шешељ сваки месец објави књигу....
а сад почели чланови и симпатизери...
Већ се прича, да је једна партија...једна нова....
поручила 10 000 примерака књиге....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Poslednja izmena:
па јесте...Тадикали не знају шта би са земљом али одлично знају како да за рачун жутих пљују по СНСу и по својим дојучерашњим колегама....нема шта....сјајна опција за Србију...не могу да верујем да не виде колико су јадни и чемерни...

http://www.scribd.com/doc/10934665/Program-SRS

Ајде сад ти :

ПРОГРАМ СНС ?????

И не вређај без икаквог разлога ....
 
http://www.scribd.com/doc/10934665/Program-SRS

Ајде сад ти :

ПРОГРАМ СНС ?????

И не вређај без икаквог разлога ....

види нек вас модератори бране од истине па да бришу постове који вам се не свиђају...очигледно сте по суштини комунисти ко и жути...а програм можеш да чујеш кад се распишу избори......ако то дозволе ваши жути коалициони партнери...па онда можете и ви ваш да представите...ако до тада икога буде занимало шта ћете да обећавате будући да оволико радите да до избора уопште не дође...
 
види нек вас модератори бране од истине па да бришу постове који вам се не свиђају...очигледно сте по суштини комунисти ко и жути...а програм можеш да чујеш кад се распишу избори......ако то дозволе ваши жути коалициони партнери...па онда можете и ви ваш да представите...ако до тада икога буде занимало шта ћете да обећавате будући да оволико радите да до избора уопште не дође...

Ја видим да напредњацима, док не објаве тај најстроже чувани Програм,
сасвим добро служи и Програм ДС-а

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Уосталом, зар није и сам Тома,
у небројено наврата за последњих годину дана,
сам изјављивао
да се програму ДС-а нема шта приговорити
осим спорости и корупције у спровођењу ???

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Ја видим да напредњацима, док не објаве тај најстроже чувани Програм,
сасвим добро служи и Програм ДС-а

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Уосталом, зар није и сам Тома,
у небројено наврата за последњих годину дана,
сам изјављивао
да се програму ДС-а нема шта приговорити
осим спорости и корупције у спровођењу ???

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

пријатељу...да би причао о програму и какву такав програм има подршку у народу мораш прво да имаш изборе,зар не?па колико знам власт још увек не даје изборе...е сад...како то да ви,шатро опозиција,не учествујете у тражењу расписивања избора?...већ искључиво нападате једину странку која то захтева од власти?ајде молим те само ако можеш одговор на ово просто питање....
 
пријатељу...да би причао о програму и какву такав програм има подршку у народу мораш прво да имаш изборе,зар не?па колико знам власт још увек не даје изборе...е сад...како то да ви,шатро опозиција,не учествујете у тражењу расписивања избора?...већ искључиво нападате једину странку која то захтева од власти?ајде молим те само ако можеш одговор на ово просто питање....

па шта би *опозицијо*?зашто ви звучите исто као власт?:

http://www.politika.rs/vesti/najnovije-vesti/TRIVAN-HISTERIJA-OPOZICIJE-i132676.sr.html
 
пријатељу...да би причао о програму и какву такав програм има подршку у народу мораш прво да имаш изборе,зар не?па колико знам власт још увек не даје изборе...е сад...како то да ви,шатро опозиција,не учествујете у тражењу расписивања избора?...већ искључиво нападате једину странку која то захтева од власти?ајде молим те само ако можеш одговор на ово просто питање....

Некад и сад

9. септембар 2008.

На редовној конференцији Српске радикалне странке за новинаре одржане 19. маја 2005. године, Томислав Николић прокоментарисао је напуштање Живадина Лекића из посланичке групе Српске радикалне странке. Подсећања ради, исти текст заклетве положио је и Томислав Николић.

Новинар: Ван свега овога, реците ми, како коментаришете улазак странке Богољуба Карића у парламент?

Томислав Николић: Ја мислим да странка Богољуба Карића није могла да уђе у парламент, зато што нико не може да уђе у парламент без избора. Онда бисмо били прва држава у којој је нека странка постала парламентарна годину и по дана после избора. На западу, и то је начело којим се изгледа руководио Уставни суд Србије, на западу је допустиво да посланик иступи из посланичке групе, али је недопустиво да промени политичку странку, а посебно је недопустиво да неку странку својим уласком начини парламнетарном. И тренутно је у току састанак шефова посланичких клубова у Скупштини Србије, ја мислим да ће ту изаћи на видело ко шта мисли о демократији, о моралу.

Али, кад смо већ код морала, ја ћу да вам прочитам заклетву народног посланика Српске: "Ја, Живадин Лекић, заклињем се као народни посланик, заклињем се Свемогућим Богом, заклињем се својом православном вером, заклињем се својим именом и чашћу, заклињем се славом својих предака и будућношћу својих потомака, мојим посланичким мандатом у сваком тренутку ће располагати Централна отаџбинска управа Српске радикалне странке и њеној вољи ћу се безусловно покоравати. Како ја ову заклетву поштовао и испуњавао, тако и мени Бог помогао". Ово је потписано од стране Лекић Живадина 12. марта 2004. године у храму Светог оца Николаја у Земуну, присуствовао је протонамесник Ђорђе Поповић.

Ово је тест за Српску православну цркву. Да ли Богољуб Карић може да купи баш све? Да ли може да купи заклетву дату пред Богом? Ако може да купи, да ли му је место у Српској православној цркви? Јер, ко тако искушава једног верника? Само ђаво. Ђаволу није место у Српској православној цркви. Богољуб Карић се хвали својим тесним везама са врхом Српске православне цркве. Ја мислим да само у римокатоличкој цркви може новцем све да се искупи. Православље нема опроштај грехова, посебно не за новац. Може Богољубу Карићу да падне на памет по кућама да купује удате жене. Где је крај? Где је крај куповини? Пре два месеца је рекао да је све на продају и све на куповини. Али, овде је заклетва дата пред Богом. Није он купио једног човека, човека је најлакше купити, он је купио заклетву дату у храму пред Богом. Јер му то треба? Нико се на туђој несрећи није окористио. Онај ко себи срећу стиче на туђој несрећи, знајте да мора да буде кажњен. И тај лоповлук у Србији који предводи Богољуб Карић мора да престане, или ћемо постати држава у којој нема ни реда, ни морала, ни вере, у којој нема ничега.

Ово је моја порука свим политичким странкама. Или ће се сада одупрети, или ћемо престати да се бавимо политичком борбом. А што бисмо се ми онда борили, кад после избора не знамо колико ко има посланика. Ми ћемо из дана у дан да се бавимо политиком, ми ћемо да спроводимо кампање, ми ћемо да излазимо на изборе, а Богољуб Карић ће да сачека и да купи све посланике који буду изабрани. И где је морал Уставног суда Србије? Колико је судија купио Богољуб Карић, да му донесу овакву одлуку? За овакву одлуку нико други осим Богољуба Карића није био заинтересован. Ниједном политичару у Србији не одговара да посланик располаже својим мандатом. Је ли Српска радикална странка освојила 82 посланичка места? Па, ми толико морамо да имамо свакога часа. Је ли освојио Богољуб Карић неко посланичко место? Није. Па, одакле му? Ово је проста ствар, али ово је фундаментално питање за Србију. На прекретници смо. Ја се не бих одрицао морала. Колико год да имате лоше питање о политичарима, инсистирајте на томе ко је од њих моралан а ко није. Јесмо ли ми икада купили посланика? Колико су нам се само нудили посланици Социјалистичке партије Србије кад је Милошевић прихватио план Ахтисари-Черномирдин, па је било основно – ви можете у Скупштини да гласате као ми, али у странку можете да уђете само ако вратите мандат. Да видите како су одустали сви да уђу у странку, био им је важан мандат. Тако да Богољуб Карић може да уђе у Скупштину само на ручак, а његова странка, ја се надам, никада неће бити парламентарна. И ово што је обмањивао у ових годину и по дана или две грађане Србије, и рушио Српску радикалну странку, ја сам вас на то упозоравао, основао је странку по налогу Бориса Тадића да би рушио радикале, е то је сад дошло до врхунца. Нека сад Борис Тадић каже да ли му треба такав сарадник који не верује у Бога. А Борис Тадић иде у Житомислић на обнову манастира.

Ово је сад велики испит, ми ћемо га положити. Нас овај јадничак не интересује уопште. Нека ради са својим животом шта год хоће, нас интересује Богољуб Карић, да ли та појава може да добије корене у Србији. Ако добије, од Србије неће бити ништа.
 
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/841348/СРС:+"Речник+Александра+Вучића".html

СРС: "Речник Александра Вучића"
Радикали представили књигу "Речник Александра Вучића", аутора Предрага Поповића. То је документарна сатира, написана у форми речника, где је упакована Вучићева политичка биографија, каже аутор.

Српска радикална странка представила је књигу Речник Александра Вучића, у којој су на сатиричан начин изнети ставови заменика председника Српске напредне странке и некадашњег функционера СРС-а.
Knjiga-Vucic-527.jpg

Аутор књиге, новинар Предраг Поповић, каже да је то документарна сатира написана у форми речника, у који је спакована политичка биографија Александра Вучића.

Функционери СРС-а Дејан Мировић и Немања Шаровић истакли су да је све што пише у књизи врхунског новинара болна истина која говори о томе шта ће бити, ако Вучић и Српска напредна странка, коју су назвали удружењем, дођу на власт.

............................
............................
:hahaha::hahaha::hahaha:
Сунце ти ебем...ал ће да пршти.....
Објављена нова књига...ХИТ ЋЕ ДА БУДЕ...
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Ovi radikali su u fazonu"Besposlen pop i prasad krstava":aha:
 
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/841348/СРС:+"Речник+Александра+Вучића".html

СРС: "Речник Александра Вучића"
Радикали представили књигу "Речник Александра Вучића", аутора Предрага Поповића. То је документарна сатира, написана у форми речника, где је упакована Вучићева политичка биографија, каже аутор.

Српска радикална странка представила је књигу Речник Александра Вучића, у којој су на сатиричан начин изнети ставови заменика председника Српске напредне странке и некадашњег функционера СРС-а.
Knjiga-Vucic-527.jpg

Аутор књиге, новинар Предраг Поповић, каже да је то документарна сатира написана у форми речника, у који је спакована политичка биографија Александра Вучића.

Функционери СРС-а Дејан Мировић и Немања Шаровић истакли су да је све што пише у књизи врхунског новинара болна истина која говори о томе шта ће бити, ако Вучић и Српска напредна странка, коју су назвали удружењем, дођу на власт.

............................
............................
:hahaha::hahaha::hahaha:
Сунце ти ебем...ал ће да пршти.....
Објављена нова књига...ХИТ ЋЕ ДА БУДЕ...
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Да није то врховни вођа војвода Шешељ послао из Хага? Он је једини компетентан да сачини нешто такво, ипак је Аца његово чедо!
Само да на поменем не желим да браним Александра Вучића, и он је профи политичар који ништа у животу није радио осим што је био посланик!
Не подржавам ни СНС ни друге партије у Србији јер ни једна не чини ништа добро за народ и земљу!
Мислим да књига неће бити хит! Кога је брига шта луди Шешељ има да каже о политиканту Вучићу?
Ја се бринем ко ће да влада Србијом после ових! Ови жути су били зло и остали зло за Србију само да ови после њих не буду гори!
 

не знам што си користио мој пост у поруци а ниси одговорио на питање из њега....узгред,не могу да ти опишем какво мишљење имам о странци која тражи од својих чланова да се закуну у Бога да ће бити верни ЊОЈ...:eek:.гадарија...дакле речи нема ни о Србији,ни о верности Богу...већ некој пишљивој странци...:bljak:.дакле,радије одговори на питање зашто ви,кад се већ представљате као опозиција,не тражите ванредне изборе већ искључиво нападате једину странку која то тражи?
 
Poslednja izmena:
Да није то врховни вођа војвода Шешељ послао из Хага? Он је једини компетентан да сачини нешто такво, ипак је Аца његово чедо!
Само да на поменем не желим да браним Александра Вучића, и он је профи политичар који ништа у животу није радио осим што је био посланик!
Не подржавам ни СНС ни друге партије у Србији јер ни једна не чини ништа добро за народ и земљу!
Мислим да књига неће бити хит! Кога је брига шта луди Шешељ има да каже о политиканту Вучићу?
Ја се бринем ко ће да влада Србијом после ових! Ови жути су били зло и остали зло за Србију само да ови после њих не буду гори!
:dash: :dash: :dash:
Аутор књиге, новинар Предраг Поповић,
;)
 

Back
Top