SRS i podrška Koštunici?

Treba da omoguce katapultiranje. Dosta puta im je Kostunica zavukao na kvarno ;zadnji put kada je postavio pa smenio Tomu sa mesta predsednika skupstine a zatim podrzao onog jugoslovena za to mesto. Radikali treba da pripomognu da se isti totalno eliminise sa politicke scene.
 
Da li bi po onoj staroj:
'Neprijatelj moga neprijatelja je moj prijatelj', sada Radikali trebali da podrže Koštunicu i onemoguće njegovo katapultiranje!?
Прво,какво капитулирање?
Друго,зашто би га подржали кад ДСС није подржао њих?
Треће,не може се Коштуница спасти ни да је код радикала уместо Томе лично чаробњак из Оза.
Четврто,ти знаш да је Тома "гробар".Није му спашавање у опису радног места,него...:)
 
Прво,какво капитулирање?
Друго,зашто би га подржали кад ДСС није подржао њих?
Треће,не може се Коштуница спасти ни да је код радикала уместо Томе лично чаробњак из Оза.
Четврто,ти знаш да је Тома "гробар".Није му спашавање у опису радног места,него...:)

Kapituliranje je žuti karton, a katapultiranje je crveni karton za igrača!:D

DSS nije podržao Nikolića, ali je pokazao da se ne slaže ni sa Tadićevima!
One stvari od ranije mu možemo oprostiti, ako se pokaje i izjavi da se popravio!:D
 
Била би велика грешка да СРС да подршку ДСС-у сада,после свега што им је ДСС приредио.Мислим да је то поштено и да ДСС нема за чим да жали,сем за погрешним одлукама које су ДС-у(њиховим,некада великим противницима) донеле "дуплу круну" и себи знатно погоршан рејтинг и утицај.Да су на време подржали Тому на изборима,верујем да би била потпуно друга прича,овако...
 
Da li bi po onoj staroj:
'Neprijatelj moga neprijatelja je moj prijatelj', sada Radikali trebali da podrže Koštunicu i onemoguće njegovo katapultiranje!?

Не треба да подржимо Коштуницу. Ми имамо 48% гласова Србије и не занима нас човек са 6% који се нудио свима (сем нама).
Заиста је то завршена прича. Крај. Никада нисам мислио овако, али заиста бих се сложио да СРС и ДС направе коалицију у Скупштини и заврше са том захебанцијом једном за свагда.
 
A zar nije? Sa Veljom,Vukom i Ugljaninom je skupio nepunih 8%. Svojim stavovima,a bogami i kandidatom za predsednika od sebe je oterao vise od pola svog birackog tela Samog je sebe zahebo,i debakl je usledio...

Pa zaista nije...
Ne mogu se glasovi tek tako jednostavno pripisivati nekome.
Evo ja nisam glasala za Velju, ali i dalje podrzavam Kostunicinu politiku u svakom pogledu.
A koliko je takvih jos? Ne znamo...
 
Не треба да подржимо Коштуницу. Ми имамо 48% гласова Србије и не занима нас човек са 6% који се нудио свима (сем нама).
Заиста је то завршена прича. Крај. Никада нисам мислио овако, али заиста бих се сложио да СРС и ДС направе коалицију у Скупштини и заврше са том захебанцијом једном за свагда.

Ma slobodno napravite koaliciju, niko vam ne brani, ali onda izdajete sve svoje stranacke i nacionalne interese i tonete u zaborav.
Ako vam je do toga stalo, onda...
Ja vam u svakom slucaju zelim sve dobro!:?
 
Не треба да подржимо Коштуницу. Ми имамо 48% гласова Србије и не занима нас човек са 6% који се нудио свима (сем нама).
Заиста је то завршена прича. Крај. Никада нисам мислио овако, али заиста бих се сложио да СРС и ДС направе коалицију у Скупштини и заврше са том захебанцијом једном за свагда.

:razz::razz::razz: баш лепо... а и у складу је је са Програмом СРС-а........
 
Pa zaista nije...
Ne mogu se glasovi tek tako jednostavno pripisivati nekome.
Evo ja nisam glasala za Velju, ali i dalje podrzavam Kostunicinu politiku u svakom pogledu.
A koliko je takvih jos? Ne znamo...

Kad saberemo Kostunicine apstinente i oduzmemo glasove Bosnjaka u Sandzaku koji Ugljanina slusaju i po direktivi glasaju za politiku sa kojom se bas i ne slazu,dodje to tu negde. A mora se priznati da je Selimir uplasio mnoge birace DSS-a...
 
Не треба да подржимо Коштуницу. Ми имамо 48% гласова Србије и не занима нас човек са 6% који се нудио свима (сем нама).
Заиста је то завршена прича. Крај. Никада нисам мислио овако, али заиста бих се сложио да СРС и ДС направе коалицију у Скупштини и заврше са том захебанцијом једном за свагда.

Polarizovana vlada,sastavljena od umereno liberalnog i ekstremno desnog krila. Koji fight bi tu izbio,stvarno bi zavrsili sa tom zahebancijom jednom za svagda... :lol:
 
Kad saberemo Kostunicine apstinente i oduzmemo glasove Bosnjaka u Sandzaku koji Ugljanina slusaju i po direktivi glasaju za politiku sa kojom se bas i ne slazu,dodje to tu negde. A mora se priznati da je Selimir uplasio mnoge birace DSS-a...

Nije mi bas najjasnije.
Ja sam ti ovde napisala da to vazi za neke buduce, pretpostavimo, izbore, i da se ne mogu Veljini glasovi automatski racunati kao da ce toliko dobiti i Kostunica.
 
Ma slobodno napravite koaliciju, niko vam ne brani, ali onda izdajete sve svoje stranacke i nacionalne interese i tonete u zaborav.
Ako vam je do toga stalo, onda...
Ja vam u svakom slucaju zelim sve dobro!:?

А што да не заузмемо ваше место? Мислим као ОК је да ДСС буде у коалицији са злим прљавим Тадићем, а није ОК да СРС буде?
До сада вам је Тадић био добар, а за Николића нисте хтели да чујете, па сад када сте поооокли н аизборима а Николић добио пола Србије "Ајде да нас подржите"

Могућа је коалиција са ДСС, не кажем, али никако да ми вас подржимо него да Николић буде премијер, да имамо министра унутрашњих послова, одбране и економије, а вама шта остане. Господо ми смо на прошлим изборима лобирали да СДД и СРС уђу у колаицију, али ви нисте хтели. Сада је цена порасла.
И престаните да се понашате као мала деца "види он има лепшу играчку од моје":evil:
 
Polarizovana vlada,sastavljena od umereno liberalnog i ekstremno desnog krila. Koji fight bi tu izbio,stvarno bi zavrsili sa tom zahebancijom jednom za svagda... :lol:

Мислиш? Па пола ДС је Коштуницу оптуживало да је убио Ђинђића , па невидим да су се побили.
Па Шешељ је о Мири Марковић говорио да је Црвена Вештица па су ушли у коалицију....

О чему причаш ти?
 

Back
Top