Српског јутјубера Хрвати и муслимани напали због шајкаче!

БелиВук

Domaćin
Poruka
3.293
Дебели Сремац, или Хугестафф, има 330.000 претплатника, а он и Стева Ђубре куповали су фруле и шајкаче у Нишу и парадирали по улицама, због чега је наишао на осуде пратилаца из Хрватске.

зауставили испред Спомен-обележја жртвама НАТО агресије на СР Југославију, као подсетник млађима који гледају да то не забораве.

"Морам да подсетим да млађе генерације гледају овај видео и никада га не заборављају. Јер ово је спомен-обележје жртвама НАТО агресије на бившу Југославију, односно нашу лепу Србију, која је трајала 77 дана“, рекао је Стева Ђубре, подсетивши да је тада имао 20 година, а Дебели Сремац је додао да је имао 10.

"Иначе, ради се највероватније о људима који су погинули јер је Ниш гађан касетним бомбама, што је забрањено Женевском конвенцијом и правилима ратовања. Можете опростити, али никада заборавити. Не ширимо мржњу“, рекао је Стева.

Затим су отишли у сувенирницу и купили фрулу и две шајкаче, и са њима на глави прошетали улицама Ниша.
На коментар гледаоца да је Јутјубер "овом епизодом изгубио гледаност у Босни и Херцеговини и Хрватској. Већ знате зашто“, одговорио је Дебели Сремац.

"Не знам, зашто? Шта смо погрешили, како мислите да се понашам? Од почетка говорим да волим своје и поштујем туђе! Као што смо посетили Ниш, посетиц́емо и друге градове у другим земљама. Мислите ли да приказивање хрватске заставе у клиповима не нервира некога из Србије? Или Езан са Џамије у Босни који се чује не ремети неком душевни мир? Свима нешто некад смета, на мени је да снимим и пренесем преко камере дешавање. Радимо промоције свега и свуда, коме…“
Извор: Б92, Јутарњи.хр
https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2023&mm=11&dd=23&nav_id=2438554
Смета многим Хрватима, муслиманима и аутошовинистима Српска шајкача и Српска кокарда. Докле више од Хрвата, муслимана и аутошовиниста да Срби не сме да носе своју шајкачу и кокарду, док Хрвати славе геноцид над Србима Олују и већина муслимана славе геноцидног Насера Орића који је са муслиманима из Сребренице поклао све у 52 Српска села око Сребренице и масовно силовали па поклали све женско у тим Српским селима. Докле више болесна антисрпска хистерија?

Poslednja izmena:
Jel im pokazo srednji prs
Добро им одговорио, аутошовинистички смрадови на његовом каналу постављају антисрпске коментаре називају себе Србима, погани проклети изроди.

Poslednja izmena:
Смета многим Хрватима, муслиманима и аутошовинистима Српска шајкача и Српска кокарда. Докле више од Хрвата, муслимана и аутошовиниста да Срби не сме да носе своју шајкачу и кокарду
Hugestaff je youtuber koji veliki broj pratilaca njegovog kanala ima u HR i BiH, pa kad se malo opario preko youtubea je ovog leta skocio do hrvatskog primorja (od juga sve gore do Opatije i Istre) jer su tako trazili od njega, znaci oni su njegova klijentela. Njegov problem je sto pisha u jezero iz koga pije vodu odnosno ako mu je klijentela od preko puta treba da vodi racuna sta objavljuje. Znaci njegov problem, ne nas.

a usput se 5000+ ljudi subovalo posle ovog "napada"

tkd je ovo samo uspesan marketing. fala i dovidjenja
Da li je? Nije on bas ni nacitan ni preterano bistar za tako sta.
Dostigao je neki limit, njegovi pratioci su oni koji razumeju srpski/hrvatski, oni kojima odgovara njegov pomalo (pomalo?) sirov nastup, oni koji vide nesto smesno u njegovom neobrazovanju i provalama koje ispadaju iz toga... broj pratilaca je mozda porastao ali broj pregleda njegovih uradaka na youtubetu ne raste, stagnira i opada.

Uzgred, na youtubeu postoji bar 7-8 likova (ja ih toliko zapratih) kao on koji obilaze jedaonice sirom Balkana i daju svoje recenzije. I gle, svi oni zive od toga ali ce verovatno to morati da se iskristalizuje, nece svi oni opstati.

Hugestaff je youtuber koji veliki broj pratilaca njegovog kanala ima u HR i BiH, pa kad se malo opario preko youtubea je ovog leta skocio do hrvatskog primorja (od juga sve gore do Opatije i Istre) jer su tako trazili od njega, znaci oni su njegova klijentela. Njegov problem je sto pisha u jezero iz koga pije vodu odnosno ako mu je klijentela od preko puta treba da vodi racuna sta objavljuje. Znaci njegov problem, ne nas.
Сулудо од тебе, човек по теби треба да буде аутошовиниста, зато што већина Хрвата и муслимана имају болесну мржњу према Србима.

Сулудо од тебе, човек по теби треба да буде аутошовиниста, зато што већина Хрвата и муслимана имају болесну мржњу према Србима.
Sinko, on zaradjuje 'leba i od njih. Pa ako mu je stalo da se i dalje goji po jedaonicama Balkana i na racun subskrajbera iz HR/BiH onda mora da vodi racuna da ih zadrzi. Ti i ja ne moramo.

Taj lik je bio zanimljiv i originalan dok se bavio kerovima. U međuvremenu je postao tipičan krkanski kanal gde on ide okolo, degustira raznu hranu, pa nam onda priča kakvog je ukusa. Verovatno je shvatio da je tu veći novac.
Da ne spominjem to koliko se u međuvremenu usvinjio.
Pa bio je bucili i ranije. Meni je bio originalan kada je "kuvao" za 300 dinara, posle ga iskvario novac, sad ruca za 300 eura, daj sve sto imas u lokalu, puta dva.
Pa kad ode u Opatiju i trazi te kalamare, nije ih jeo ali je jeo lignje, hahaha...

A "originalan" je kada supruzi onako narednickim glasom kaze "Zenooo, dodaj mi ovamo tanjir!", kakva jadnica moras da budes da trpis takvog balkanerosa krkana...

Човека већина Хрвата и муслимана мрзе што је носио шајкачу, болесно од њих, САД и ЕУ подржава антисрпску болесну мржњу.

Mrzite i vi Hrvate i Muslimane sto ne znaci da je to generalno stav svih Srba.

Mrzite i vi Hrvate i Muslimane sto ne znaci da je to generalno stav svih Srba.
Нити ја ни већина Срба вас не мрзи него презиремо вас зато што сте антисрпски, славите геноцид над Србима Олују, геноцидне манијаке као Туђман, Готовина, Насер Орић, Тачија итд. Да будемо искрени има пуно геноцидно антисрпских код Хрвата и муслимана.

Da li je? Nije on bas ni nacitan ni preterano bistar za tako sta.
Dostigao je neki limit, njegovi pratioci su oni koji razumeju srpski/hrvatski, oni kojima odgovara njegov pomalo (pomalo?) sirov nastup, oni koji vide nesto smesno u njegovom neobrazovanju i provalama koje ispadaju iz toga... broj pratilaca je mozda porastao ali broj pregleda njegovih uradaka na youtubetu ne raste, stagnira i opada.

Uzgred, na youtubeu postoji bar 7-8 likova (ja ih toliko zapratih) kao on koji obilaze jedaonice sirom Balkana i daju svoje recenzije. I gle, svi oni zive od toga ali ce verovatno to morati da se iskristalizuje, nece svi oni opstati.
ne pratim jutubere uopste ali sam imao prilike da budem u kontaktu sa nekima. sto si veci debil, to vise ljudi te prati.

ajde sto prati nego PLACA DEBELO

lajvstrim gluposti od sat vremena covek prikupi moju godisnju platu

ne pratim jutubere uopste ali sam imao prilike da budem u kontaktu sa nekima. sto si veci debil, to vise ljudi te prati.

ajde sto prati nego PLACA DEBELO

lajvstrim gluposti od sat vremena covek prikupi moju godisnju platu
Debelog sam poceo da gledam samo zbog gluposti koje je valjao dok je "kuvao" za 100 dindzi, sipa naprstak zejtina ( 10 din) u tiganj i isprzi 2 jaja na oko ( 55 dinara), uzme pola vekne hleba ( 35 din) i spremi "rucak" za 100 dinara. Mislio sam ko bre gleda ovog idiota (haha, medju njima i ja), pa je onda iz ko zna kog razloga poceo da mu raste broj pratilaca (valjda zbog njegovog podrigivanja i prdenja u snimcima) da bi na kraju poceo solidno da zivi od toga, cak je nasao ribu avion za njega, ozenio se, poceo da putuje po Balkanu i "overava" poznate kafane. Novo doba, nova pravila u biznisu.

Inace, upoznao sam u Vankuveru jednu nasu porodicu poreklom iz B.Palanke, pokusavali da naprave zivot u inostranstvu, otac i majka radili, 4-ro dece im islo u skolu. Majka je pride imala svoj youtube kanal o kuvanju (ona bas kuva, ne daje recenzije restorana, kuva jednostavna i svakodnevna jela sa Balkana), tokom godina joj rastao broj subskrajbera (danas je na preko pola miliona) i u jednom trenutku je kanal poceo da donosi ozbiljne prihode. Ces-ces po glavi, sto bi mi matori bilo sta radili kad nam youtube dovoljno donosi, zivot u Srbiji je poprilicno jeftiniji a ima se i svoj krov nad glavom - i vrate se oni u B.Palanku. Danas zive svih sestoro od kanala na YT.

Poslednja izmena:
Inace meni su vrh (bore se za 1.mesto) likovi iz Marka Zvake i njihov "specijalni strucni savetnik", kako tek oni krkaju po Srbiji, zgadi ti se sve. Specijalni strucni savetnik samo zvace, podriguje dok mu para izlazi na usi (usta su mu uvek puna tako da otezano zvace).

Mislim da bi apsolutni vrh, totalni hit na YT-eu na srpskom bio duet Hugestaff & "Specijalni strucni savetnik", koje bi to zdranje, podrigivanje i mljackanje bilo. A omlatili bi ceo restoran dok kazes "keks"...

Извор: Б92, Јутарњи.хр
https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2023&mm=11&dd=23&nav_id=2438554
Смета многим Хрватима, муслиманима и аутошовинистима Српска шајкача и Српска кокарда. Докле више од Хрвата, муслимана и аутошовиниста да Срби не сме да носе своју шајкачу и кокарду, док Хрвати славе геноцид над Србима Олују и већина муслимана славе геноцидног Насера Орића који је са муслиманима из Сребренице поклао све у 52 Српска села око Сребренице и масовно силовали па поклали све женско у тим Српским селима. Докле више болесна антисрпска хистерија?

Дебели има жену Украјинку. :D
Али јбга ако си јутјубер, ако идеш по Хрватској да снимаш клопу са хрватским пријатељима, онда мораш и да пазиш мало, јер те и они финансирају.

Не може он као ја да каже ''живела српска мајка Милан Недић, живео Израел и херојски ИДФ, поравнати Газу и Западну обалу и све те шиптарске и босанске пријатеље !''.

Нити ја ни већина Срба вас не мрзи него презиремо вас зато што сте антисрпски, славите геноцид над Србима Олују, геноцидне манијаке као Туђман, Готовина, Насер Орић, Тачија итд. Да будемо искрени има пуно геноцидно антисрпских код Хрвата и муслимана.
Kad ono Srbi osuđeni za počinjenje genocida. :kafa:

Kad ono Srbi osuđeni za počinjenje genocida. :kafa:
Антисрпски суд + Хрватско константно бирање антисрпских манијака на власти
1700885090554.gif

Sinko, on zaradjuje 'leba i od njih. Pa ako mu je stalo da se i dalje goji po jedaonicama Balkana i na racun subskrajbera iz HR/BiH onda mora da vodi racuna da ih zadrzi. Ti i ja ne moramo.
Није се продао као ти, према томе покриј се ушима.

Back