Srpsko stalno kontriranje Zapadu, NATO paktu i SAD-eu je na srpsku štetu.

Srpsko stalno kontriranje Zapadu, NATO paktu i SAD-eu je na srpsku štetu?

  • Da.

    glasova: 13 35,1%
  • Ne.

    glasova: 24 64,9%

  • Ukupno glasova
    37
Srpska savremena politika je u konstantnom kontriranju Zapadu, NATO paktu, SAD-eu, te u tom svom kontriranju pronalazi svoje uzore i "spas" u Rusiji i Kini i stalno "sanja" o "propasti Zapada, propasti NATO pakta, Amerike i Evropske unije a istovremeno sa tim "snovima" okružena je istim tim po vlastitom izboru"neprijateljima" koji Srbe, malo, malo pa podsjete na sebe, da niti su propali a niti to namjeravaju već naprotiv da imaju i moć i silu i novac i sve ono što Srbe drži u njihovoj interesnoj sferi i da mogu i da "istuku" a i da finansijski " podmažu " Srbe i to sve po potrebi.

U međuvremenu sve te srpske kontraške aktivnosti debelo koriste i još će više koristiti srpski neprijatelji u okruženju, posebno što se više bude zaoštravao sukob između Zapada, NATO pakta, Amerike i Evropske unije na jednoj strani i Rusije i Kine na drugoj strani a radi ostvarenja svojih ciljeva na štetu srpskih nacionalnih interesa.

Ukoliko srpska politika ustraje na svome kontraškom djelovanju u odnosu na Zapad, NATO pakt, Ameriku i Evropsku uniju mislim da će u skorijoj budućnosti trpjeti ozbiljne posljedice.
poceo sam citati al sam prestao kad sam doso do dela gde "srbi sanjaju o propastima drugih......."
Pa vidis, sanajo je srbin i propast Turske, Austrougarske, Treceg Rajha.............a danas sanja propast Amerike i zapadne civilizacije.
Izvedi sam zakljucak.
 
Ruski ambadador u Srbiji Aleksandar Botsan Harčenko je upravo izjavio da Ruska federacija pravi vojnu bazu u Srbiji. Dogovor je već postignut izmedju dve zemllje.Tooooo
1659965499245.png
 
Русија би могла да направи војну базу у Србији. Распоређивање руских оружаних снага у земљи је "суверена ствар Београда, плус ово је питање интереса Москве", рекао је руски амбасадор у Београду Александар Боцан-Харченко.
1659965603568.png
 
Srpska savremena politika je u konstantnom kontriranju Zapadu, NATO paktu, SAD-eu, te u tom svom kontriranju pronalazi svoje uzore i "spas" u Rusiji i Kini i stalno "sanja" o "propasti Zapada, propasti NATO pakta, Amerike i Evropske unije a istovremeno sa tim "snovima" okružena je istim tim po vlastitom izboru"neprijateljima" koji Srbe, malo, malo pa podsjete na sebe, da niti su propali a niti to namjeravaju već naprotiv da imaju i moć i silu i novac i sve ono što Srbe drži u njihovoj interesnoj sferi i da mogu i da "istuku" a i da finansijski " podmažu " Srbe i to sve po potrebi.

U međuvremenu sve te srpske kontraške aktivnosti debelo koriste i još će više koristiti srpski neprijatelji u okruženju, posebno što se više bude zaoštravao sukob između Zapada, NATO pakta, Amerike i Evropske unije na jednoj strani i Rusije i Kine na drugoj strani a radi ostvarenja svojih ciljeva na štetu srpskih nacionalnih interesa.

Ukoliko srpska politika ustraje na svome kontraškom djelovanju u odnosu na Zapad, NATO pakt, Ameriku i Evropsku uniju mislim da će u skorijoj budućnosti trpjeti ozbiljne posljedice.
Zar nije to počelo od Nikopolja pa do dana današnjeg?Vi ste vazali bili i ostali do danas.
 
Inspiracija mi dolazi od ovakvih umišljenih "sveznalica".



Da, da ponašate se kako hoćete, da, da, pa kad se dobije "po dupetu" onda kuknjava i moljakanje Ričarda Holbrooka da se zaustavi ofanziva pa onda Kumanovska kapitulacija. Samo nastavite.
Mnogi od tih teletabisa rade ili za KGB ili za UDBU. Što je u principu isti goFno, jedno bez drugog ne ide.
 
Što se teme tiče.. Kaže se da je budala onaj ko uvek radi isto a očekuje drugačije rezultate. Mnogo je bilo primera do sad, počevši od Miloševića do ovih sada praktično istih a zapravo još gorih i primitivnijih radikalskih mutanata. Da je UDBA razbucana kad je trebalo sada ne bi imali uvek iste probleme. Ovako sve isto.. Jedan naopaki kontinuitet od 1945, a u ovom obliku konkretno od osme sednice, uz kratak prekid od 2000te. I opet ista greška nije sprovedena lustracija, Tadić se miri sa Dačićem pomaže uspon SNS i tu smo gde smo.
 
Što se teme tiče.. Kaže se da je budala onaj ko uvek radi isto a očekuje drugačije rezultate. Mnogo je bilo primera do sad, počevši od Miloševića do ovih sada praktično istih a zapravo još gorih i primitivnijih radikalskih mutanata. Da je UDBA razbucana kad je trebalo sada ne bi imali uvek iste probleme. Ovako sve isto.. Jedan naopaki kontinuitet od 1945, a u ovom obliku konkretno od osme sednice, uz kratak prekid od 2000te. I opet ista greška nije sprovedena lustracija, Tadić se miri sa Dačićem pomaže uspon SNS i tu smo gde smo.
Nikolj Pashiqi je prvi krenuo sa anticivilizacijskim ludovanjem i radikalstinom.
Naravno, nije mu trebalo mnogo posto je vecina plebsa ionako prirodno udarena u glavu. :D
 
O kako bi samo hrcki i ostale siptanze bili prepuni sebe da su bar jednom kroz istoriju bili na pravoj strani.
Uvek stanu na stanu koja na kraju bude porazena i ostavi bruku dovijeka za naredna pokoljenja

Do sad su već oguglali, obraz im je davno postao đon. Nema za njih više sramote, sad se još i ponose što su fafali svima kojima su stigli...
 
To je jos i shvatljivo, ali odakle im poriv da nama drze lekcije, takvi moralno unakazeni za pet sledecih kolena?

Zato što im radi podsvest. Mogu sve druge da varaju kako su ispravni i hrabri, ali oni sami dobro znaju da su samo obične sisice. A nijedna sisica ne bi htela da bude usamljena, sve bi želele da imaju nekoga u koga mogu da upru prstom i kažu kako je i taj neko isti kao i oni...
 
Ukoliko srpska politika ustraje na svome kontraškom djelovanju u odnosu na Zapad, NATO pakt, Ameriku i Evropsku uniju mislim da će u skorijoj budućnosti trpjeti ozbiljne posljedice.
Уколико не устраје- трпеће још теже последице.
Сце док западна коалиција Србији не нуди ништа сем колонијалног статуса и сировинске базе- неће имати Србе за савезнике.
Ви остали- како хоћете; ми- овако.
 
Srpska savremena politika je u konstantnom kontriranju Zapadu, NATO paktu, SAD-eu, te u tom svom kontriranju pronalazi svoje uzore i "spas" u Rusiji i Kini i stalno "sanja" o "propasti Zapada, propasti NATO pakta, Amerike i Evropske unije a istovremeno sa tim "snovima" okružena je istim tim po vlastitom izboru"neprijateljima" koji Srbe, malo, malo pa podsjete na sebe, da niti su propali a niti to namjeravaju već naprotiv da imaju i moć i silu i novac i sve ono što Srbe drži u njihovoj interesnoj sferi i da mogu i da "istuku" a i da finansijski " podmažu " Srbe i to sve po potrebi.

U međuvremenu sve te srpske kontraške aktivnosti debelo koriste i još će više koristiti srpski neprijatelji u okruženju, posebno što se više bude zaoštravao sukob između Zapada, NATO pakta, Amerike i Evropske unije na jednoj strani i Rusije i Kine na drugoj strani a radi ostvarenja svojih ciljeva na štetu srpskih nacionalnih interesa.

Ukoliko srpska politika ustraje na svome kontraškom djelovanju u odnosu na Zapad, NATO pakt, Ameriku i Evropsku uniju mislim da će u skorijoj budućnosti trpjeti ozbiljne posljedice.

Пркосна политика према било којој од великих сила може само штету да нанесе.
 
Sta da ti kazem.U ll s.r.Englezi nas bombardovali gore nego Svabe 1941.Bili saveznici.Mozemo mi raditi sta god za zapad cemo mi biti narod za unistavanje.Zapad se isto odnosio i prema Slobi i prema Djindjicu.

Требамо да гледамо своје интересе а не да кукамо над злом судбином и да се стално посипамо пепелом.
 
Одакле добијаш инспирацију за гомилу бесмислених тема није ми јасно. Па најбоља антиреклама за ЕУ је твоја родна НДХ. Ви сте живи доказ да можете изгубити сваку мрву суверенитета а живети као пси иако сте члан ЕУ. Овако гологузи какви смо, контрирамо најјачима и остаје нам макар неко зрно суверенитета, а то значи да се понашамо онако како ми хоћемо, а не онако како други хоће.

То зрно се обично вика Београдски пашалук (ака. Емират Белгради).
 
Posipanje pepelom je potpuna suprotnost kuknjavi nad zlom sudbinom...

Признајем, погрешно сам се изразио. Хтео сам да кажем да смо сами ковачи своје среће или несреће, како год. Није нам ни Енглез а ни Рус или Кинез криви што немамо мозга.
 

Back
Top