Srpsko stalno kontriranje Zapadu, NATO paktu i SAD-eu je na srpsku štetu.

Srpsko stalno kontriranje Zapadu, NATO paktu i SAD-eu je na srpsku štetu?

  • Da.

    glasova: 13 35,1%
  • Ne.

    glasova: 24 64,9%

  • Ukupno glasova
    37
Toplana je civilni cilj, nema veze sa vojnom infrastrukturom. A takođe nije bio ni jedini civilni cilj koji je pogođen. U Nišu su bacane kasetne bombe po gradu. U Varvarinu pobijeni ljudi na nebitnom mostu. Gađanje voza, rokanje svuda redom, a ti pričaš da je bombardovanje bilo selektivno?!
Ja znam po prici kako je bilo 1941 i 1944, jos je bomba ispod moje zgrade. 1999 imam nesto dana rata, i mirno sam spavao dok su tomahavci nadletali :P
 
Ja znam po prici kako je bilo 1941 i 1944, jos je bomba ispod moje zgrade. 1999 imam nesto dana rata, i mirno sam spavao dok su tomahavci nadletali :P

I ja sam mirno spavao čak i kada je puklo toliko blizu mene, ali ja nisam ceo narod, a svakako mi niko nije poginuo u tom bombardovanju, dok drugim ljudima jeste. Uostalom, Šiptari su probali da probiju kopneno, samo što nisu uspeli.
 
I ja sam mirno spavao čak i kada je puklo toliko blizu mene, ali ja nisam ceo narod, a svakako mi niko nije poginuo u tom bombardovanju, dok drugim ljudima jeste. Uostalom, Šiptari su probali da probiju kopneno, samo što nisu uspeli.
Rekoh bez ikakve ozbiljne pretnje smo kapitulirali, tim pre eto sto smo odbili siptare. Dakle jos smo pobedjivali i kapitulirali...
 
Reče neko ko se družio sa Hrvatima dok ga nisu proterali.
Meni su oni uvijek bili stranci ko i neko drugi. Cak stavise vise zajednickog sam nalazio sa crncima iz Afrike i sa Kariba, sa Kinezima, Korejcima itd. nego sa njima.
Zasto? Zato je oni su tvrdokorni i nece i ne zele ljudski dogovor.

Takvi kao ti su drugovali s njima i nama iza ledja se dogovarali.
 
Meni su oni uvijek bili stranci ko i neko drugi. Cak stavise vise zajednickog sam nalazio sa crncima iz Afrike i sa Kariba, sa Kinezima, Korejcima itd. nego sa njima.

Takvi kao ti su drugovali s njima i nama iza ledja se dogovarali.

Meni Hrvat nikad nije bio drug, ali zato tebi jeste sve dok se nije okrenuo protiv tebe. Tvoja sorta ih je i dovela u zajedničku državu, jer da tebe i sličnih nije bilo, napravili bismo dogovor sa Mađarima i Italijanima i ukinuli ih jednom za svagda.
 
Meni Hrvat nikad nije bio drug, ali zato tebi jeste sve dok se nije okrenuo protiv tebe. Tvoja sorta ih je i dovela u zajedničku državu, jer da tebe i sličnih nije bilo, napravili bismo dogovor sa Mađarima i Italijanima i ukinuli ih jednom za svagda.
Zanimljivo skroz je da su moji 1941. borili se za srpsku drzavu dok su tvoji dolazili (Drazin izaslanik Mladen Zujovic) i sraali o tome kao mrzimo Hrvate i kako radimo protiv Hrvata.

Nama su Madjari i Talijani bili bliski a vama Hrvati jer ste patili za tim da vas prihvate za vasu Jugu.. Ja imam i talijanske krvi, tako da nemas potrebe o tome meni gotovriti, jer i sa srpske i sa talijanske strane znam sta je bilo, ko je cinio zlo a ko je doveo do toga da ovaj moze nekaznjeno i neopgraniceno ciniti zla.
 

Back
Top