Srpsko kolo na NBA utakmici

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.572
Toronto i Detroit su ovog vikenda odigrali ligašku utakmicu u okviru NBA šampionata, ali za nije glavna vest ko je pobedio ili koliko je ko postigao koševa, već to da je srpski ansambl “Kolo” iz kanadskog grada Hamiltona imao svoju tačku u pauzi između dva poluvremena!

Tako su po prvi put opanci zamenili američke seksi navijačice, popularne čirlidersice, a publici se, očigledno, dopao ovaj "egzotični" šou.

[Ne_Vazim_Se]

Iskusan
Poruka
5.462
Ako ti tako igras kod kuce, ja cu odmah da se bacim u Savu :mrgreen:

:lol:

OK, naravno da ne (mada mogao bi brzo da nauchim kad bi hteo secam se kao klinac sam ishao na folklor i ishlo mi lepo :D) nego tako bolje zvuchi kad se kaze. :mrgreen:

Nachin na koji igramo sada, shta slushamo i tako to - nimalo nas ne razlikuje od ljudi iz ostatka sveta... je*iga, moderno vreme... ali ipak, valja negovati tradiciju. :)

sunchaya

Buduća legenda
Poruka
38.584
srb_harmonika-1.gif
srb_kolo-1.gif

draksson

Iskusan
Poruka
5.661
Toronto i Detroit su ovog vikenda odigrali ligašku utakmicu u okviru NBA šampionata, ali za nije glavna vest ko je pobedio ili koliko je ko postigao koševa, već to da je srpski ansambl “Kolo” iz kanadskog grada Hamiltona imao svoju tačku u pauzi između dva poluvremena!

Tako su po prvi put opanci zamenili američke seksi navijačice, popularne čirlidersice, a publici se, očigledno, dopao ovaj "egzotični" šou.

Idemooooooooooo Srbija do NBA :mrgreen:

srb_kolo-1.gif
srb_kolo-1.gif
srb_kolo-1.gif

Poslednja izmena:
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.