srpsko-grcki odnosi

boja665

Početnik
Poruka
2
Molim sve ljude dobre volje da prokomentarisu srpsko-grcke odnose kroz istoriju i danas. Bila bih vam veoma zahvlana jer biste mi pomogli u pisanju seminarskog rada.
Podjednako su mi potrebni i pozitivni i negativni komentari. Hvaaala :)
 
Grcka je jedino dobra ako ides kao turista. Gledano kao mesto za zivot je goli k*rac. Korupcija gora nego kod nas, sve neke rodjacke veze. Do podne mrze sami sebe, a posle ceo svet. Drustvo koje je puno lazi i muljanja, skoro sve im je lazno. Ako malo bolje prosetas i pogledas jedino im ostrva nesto i vrede, konteninetalni deo je u jako losem stanju. Ako ides kao turista je O.K., mada im je ponuda sve tanja i sve gora. Vecina turista u Grckoj je iz nizih drustvenih slojeva(posebno Englezi) koji dolaze u Grcku zato sto je jeftino. Ja odlazim samo na ostrova, ostalo je agrar. Juce je pocupao kukuruz i napravio turisticko mesto. Sad vecina ce prodavati tipicnu Grcku pricu o tradiciji, medjutim to su vecina seljaci kojima se motika smucila, pa su postali ugostitelji i turisticki eksperti. Govorim za sever Grcke, gde odlazi ogroman broj nasih ljudi.
 

Back
Top