Quantcast

Srpsko drustvo...

nensi_032

Obećava
Poruka
79
Dobila sam temu iz sociologije "Koji su osnovni ciljevi i vrednosti srpskog drustva" i pokusavajuci da nadjem prave odgovore dosla sam na pitanje da li mi kao "drustvo" uopste imamo ciljeve i vrednosti...!?! Nadam se da mi mozete pomoci i dati neke predloge...TEMA: "Koji su osnovni ciljevi i vrednosti srpskog drustva?!?"

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.543
Dobila sam temu iz sociologije "Koji su osnovni ciljevi i vrednosti srpskog drustva" i pokusavajuci da nadjem prave odgovore dosla sam na pitanje da li mi kao "drustvo" uopste imamo ciljeve i vrednosti...!?! Nadam se da mi mozete pomoci i dati neke predloge...TEMA: "Koji su osnovni ciljevi i vrednosti srpskog drustva?!?"
Мислим да је добијено питање, мач са две оштрице.
Што год напишеш, биће добро и биће лоше.:dash:

gost 186661

Elita
Poruka
24.157
Еуропа нема алтернативу,као циљ....долар,као једина вредност....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.