Quantcast

Српски војници вежбају на С-400 у Русији

Громовик

Buduća legenda
Poruka
29.311
Битно је да су наши војници обучени да раде на С-400 који никада имати нећемо.

Али ок...то је посао војске. Да се зезају уз државну плату док не избије рат.
Добра ствар, нису турци будале.

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
39.811
Da, da, umesto bombi bacaš konzerve sa pasuljem.
Најслађе јело које сам јео је војнички суљпа кад смо били на терен.

Руке штрокси од барута и земље, а ми цепамо суљпа и лебац.

Да сам знао за тебе тада, замишљао бих твој лик са друге стране рова кад сам бацао бомбу.

Saliva

Poznat
Poruka
7.228

KraNp

Iskusan
Poruka
5.264
Хах.....пуста "Ложиона" за наиван русофилски народ :) Шта ће нама било какво оружје кад нисмо ни за К......!! То пре треба дати Асаду......он је доказао да је спреман на жртву са целим својим народом. Ми смо показали од 5. октобра до овог секунда да смо спремни на вечиту понизност и сервилност окупатору ( Ми као народ ) а самим тим и власт која је произашла из духа таквог народа. Кад бог очисти овај простор од вируса југословенства, бубонске куге Српског народа, и роде се нови Срби.....онда можемо да причамо о набавци оружја. Али прво да нам се угради у душу С-400 па тек остало.

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
38.217
Хах.....пуста "Ложиона" за наиван русофилски народ :) Шта ће нама било какво оружје кад нисмо ни за К......!! То пре треба дати Асаду......он је доказао да је спреман на жртву са целим својим народом. Ми смо показали од 5. октобра до овог секунда да смо спремни на вечиту понизност и сервилност окупатору ( Ми као народ ) а самим тим и власт која је произашла из духа таквог народа. Кад бог очисти овај простор од вируса југословенства, бубонске куге Српског народа, и роде се нови Срби.....онда можемо да причамо о набавци оружја. Али прво да нам се угради у душу С-400 па тек остало.
Не брини се. Кукавицама и лудацима се не даје С400.

И Руси и Амери би били у неизвесности.

Неурачунљивим кукавицама то се не сме дати

KraNp

Iskusan
Poruka
5.264
Не брини се. Кукавицама и лудацима се не даје С400.

И Руси и Амери би били у неизвесности.

Неурачунљивим кукавицама то се не сме дати
Ма није проблем ако га даш кукавици. Он ће то бро да проћерда за неку глупост. Нити би смео да га употреби. Стајао би само као експонат.

eremita

Zaslužan član
Poruka
112.343

De_Sisti

Buduća legenda
Moderator
Poruka
36.301