Srpski sindrom uhvatio funkcionere EU-a

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Reakcije iz sveta
SRBIJA SPREMNA ZA EU!

Svi svetski i evropski zvaničnici čestitali srpskim vlastima na hapšenju Ratka Mladića i poručili da smo savladali prepreku ka EU


Alo gospodo iz EU-a, nemojte nas praviti budalama !?
Kako to da je Srbija spremna za EU, a standard gradjana je 10-15 puta manji no u većini zamalja te iste EU ?
Kako to Srbija Srbija spremna za EU, a u njoj nema šanse da dodjete do pravde na bilo kom sudu ?
Kako to Srbija spremna za EU, a kod nas niti jedna instucija ne radi svoj posao, niti ijedna funkciniše ?
Kako to, Srbija je spremna za EU, a korupcija i uslovi poslovanje i zakonske regulative su najgore na ovoj planeti zemlji ?
Kako to, Srbija je spremna za EU, a jedva 10 % stanovništva Srbije nešto radi i ima posao za koji prima neku platu ?
Kako, kako, kako ? Imate li Vi exelencijo odgovore na gornja pitanja, ili ste i Vi postali deo srpskih fatamorganskih obećanja, tvrdnji i izmišljotina?
 
ciganlijo ako hocete u tu americku fasisticku tvorevinu takozvanu eu moracete priznati njihovu tvorevinu kosovo

Шта би ти, конкретно, урадио са два милиона шиптара на Косову? Да ли би им омогућио да се без ограничења насељавају било где у Србији? Да ли би им омогућио да купују и отварају фирме било где у Србији? Како би спречио да се венчавају са својим земљацима из Албаније и добијају српско држављанство?
 
Шта би ти, конкретно, урадио са два милиона шиптара на Косову? Да ли би им омогућио да се без ограничења насељавају било где у Србији? Да ли би им омогућио да купују и отварају фирме било где у Србији? Како би спречио да се венчавају са својим земљацима из Албаније и добијају српско држављанство?
Ti nisi čuo za deportaciju ilegalnih imigranata? To je sada hit u S.A.D. i u E.U.
Treba da i mi primenimo te dražesne tekovine demokratije. :ok:
 
Reakcije iz sveta
SRBIJA SPREMNA ZA EU!

Svi svetski i evropski zvaničnici čestitali srpskim vlastima na hapšenju Ratka Mladića i poručili da smo savladali prepreku ka EU


Alo gospodo iz EU-a, nemojte nas praviti budalama !?
Kako to da je Srbija spremna za EU, a standard gradjana je 10-15 puta manji no u većini zamalja te iste EU ?
Kako to Srbija Srbija spremna za EU, a u njoj nema šanse da dodjete do pravde na bilo kom sudu ?
Kako to Srbija spremna za EU, a kod nas niti jedna instucija ne radi svoj posao, niti ijedna funkciniše ?
Kako to, Srbija je spremna za EU, a korupcija i uslovi poslovanje i zakonske regulative su najgore na ovoj planeti zemlji ?
Kako to, Srbija je spremna za EU, a jedva 10 % stanovništva Srbije nešto radi i ima posao za koji prima neku platu ?
Kako, kako, kako ? Imate li Vi exelencijo odgovore na gornja pitanja, ili ste i Vi postali deo srpskih fatamorganskih obećanja, tvrdnji i izmišljotina?

Уууууууу, малено сисанче нам је гадно запенило!!!!

Тако је то са фрустрираним, слабије развијеним умовима..............дежурни кукач на све и свашта..........карикатура људског бића.
 
Reakcije iz sveta
SRBIJA SPREMNA ZA EU!

Svi svetski i evropski zvaničnici čestitali srpskim vlastima na hapšenju Ratka Mladića i poručili da smo savladali prepreku ka EU


Alo gospodo iz EU-a, nemojte nas praviti budalama !?
Kako to da je Srbija spremna za EU, a standard gradjana je 10-15 puta manji no u većini zamalja te iste EU ?
Kako to Srbija Srbija spremna za EU, a u njoj nema šanse da dodjete do pravde na bilo kom sudu ?
Kako to Srbija spremna za EU, a kod nas niti jedna instucija ne radi svoj posao, niti ijedna funkciniše ?
Kako to, Srbija je spremna za EU, a korupcija i uslovi poslovanje i zakonske regulative su najgore na ovoj planeti zemlji ?
Kako to, Srbija je spremna za EU, a jedva 10 % stanovništva Srbije nešto radi i ima posao za koji prima neku platu ?
Kako, kako, kako ? Imate li Vi exelencijo odgovore na gornja pitanja, ili ste i Vi postali deo srpskih fatamorganskih obećanja, tvrdnji i izmišljotina?


Oni se samo šale. Pazi sad kad zatraže Hadžića pa pitanje korupcije, pravosuđa, priznanje Kosova...
Realno, Srbija u EU ulazi 2020.
 


Nije to tako daleko. Sa opozicijom ne ulazi nikad, tako da je 2020. mnogo bliže.

Još jednom se pokazuje da Lista ZES nema alternativu.

...осим у здравом разуму.
ДС има јако мале шансе да остане на власти после следећих избора.........зато што су мнооооого лоши.
 

Back
Top