Quantcast

Srpski šibicari pokušali da sakriju BLANKO kuglicu ljudima u EU...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/234108/Beograd-hteo-da--prevari-Brisel-za-blanko--ostavke

Beograd hteo da prevari Brisel za blanko ostavke

BEOGRAD - Evropska unija neće dozvoliti da je vlast u Beogradu zavara kozmetičkim promenama Zakona o izboru narodnih poslanika, poput najave da će poslanici ukinuti “blanko ostavke”. Ovo je, kako saznaje “Blic”, diplomatskim kanalima i u Briselu jasno stavljeno na znanje funkcionerima u Beogradu uz zahtev da se suštinski promeni način selekcije političara koji ne sme više biti negativan i poltronski. Ali, i pored toga, Skupština se izgleda sprema da Brisel “preigra” kozmetičkim promenama.

P.S.
Božeee, kakvu političku bagru, mafiju, kriminalce od političara ima ova Srbija.
Koza nostra je dečje obdanište, jer oni nemaju državu, a naša NOSTRA KOZA je ima vidimo.
Ej, hoće da varaju i Brisel i ceo svet, samo da bi kontrolisali poslanike... i od njih tražili da budu robovi stranke sa ingerencijama Teletabisa.
Molim Evropska UNIJO, ako nećete da protivu Vas podnosimo krivično prijavu, da vi to uradite protiv ovih bitangi iz Beograda. Je l' jasno ?!

Poslednja izmena:

kambodza

Elita
Poruka
15.726
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/234108/Beograd-hteo-da--prevari-Brisel-za-blanko--ostavke

Koza nostra je dečje obdanište, jer oni nemaju državu, a naša NOSTRA KOZA je ima vidimo.
Ej, hoće da varaju i Brisel i ceo svet, samo da bi kontrolisali poslanike... i od njih tražili da budu robovi stranke sa ingerencijama Teletabisa.
Molim Evropska UNIJO, ako nećete da protivu Vas podnosimo krivično prijavu, da vi to uradite protiv ovih bitangi iz Beograda. Je l' jasno ?!
.shto bi rekao djelic "....odgovori su iskreni i poshteni ......"....................i nemoj neko da mu je psovao majku .............:)

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.728

Beograd hteo da prevari Brisel za blanko ostavke

BEOGRAD - Evropska unija neće dozvoliti da je vlast u Beogradu zavara kozmetičkim promenama Zakona o izboru narodnih poslanika, poput najave da će poslanici ukinuti “blanko ostavke”. Ovo je, kako saznaje “Blic”, diplomatskim kanalima i u Briselu jasno stavljeno na znanje funkcionerima u Beogradu uz zahtev da se suštinski promeni način selekcije političara koji ne sme više biti negativan i poltronski. Ali, i pored toga, Skupština se izgleda sprema da Brisel “preigra” kozmetičkim promenama.

P.S.
Ма какви, бре, посланици - *ебе се њима за посланике - друго они гађају у договору са домаћим шибицарима:

EU kritikuje i predlog da poslanik u slučaju napuštanja svoje poslaničke grupe, ne može da uđe u drugu jer to predstavlja ”značajno ograničavanje samostalnosti poslanika”. Dežer napominje i da se do trajnih rešenja može doći samo izmenom Ustava Srbije, koji omogućava blanko ostavke u članu 102.

gost 159032

Veoma poznat
Poruka
12.415
Ма какви, бре, посланици - *ебе се њима за посланике - друго они гађају у договору са домаћим шибицарима:

EU kritikuje i predlog da poslanik u slučaju napuštanja svoje poslaničke grupe, ne može da uđe u drugu jer to predstavlja ”značajno ograničavanje samostalnosti poslanika”. Dežer napominje i da se do trajnih rešenja može doći samo izmenom Ustava Srbije, koji omogućava blanko ostavke u članu 102.
***** EU, mi bi trebali da se borimo protiv blanko ostavki i da zahtevamo veci integritet poslanika.

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Alavost nasih politicara je tolika da im zamagljuje mozak i poceli su iskreno da veruju da mogu da obmanu ceo svet.
Jeste, ali je zanimljivo za Srbiju/Beograd sledeća pitanja :

Zasto mi placamo policiju (da cuva ovakve politicare) izgleda ?

Zasto mi placamo pravosudje ( da stiti iste te kriminalne politicare)

Zasto mi imamo uopšte politicare ( da sisaju narod) iskreno rečeno.

gost 159032

Veoma poznat
Poruka
12.415
Jeste, ali je zanimljivo za Srbiju/Beograd sledeća pitanja :

Zasto mi placamo policiju (da cuva ovakve politicare) izgleda ?

Zasto mi placamo pravosudje ( da stiti iste te kriminalne politicare)

Zasto mi imamo uopšte politicare ( da sisaju narod) iskreno rečeno.
Nasi politicari jos uvek vladaju u komunistickom maniru i ne shvataju koncept republicke vladavine, prava gradjana itd...

Tako da je smesno govoriti da smo mi drzava gradjana koji imaju odredjena prava i da nas neko zaista pita zasta se trosi novac od poreza. Mi smo i dalje drzava u kojoj elita vlada svim mogucim sredstvima.
Ideja odvojenog parlamenta i vlade, postoji sa ciljem da se oni sukoboljavaju i kontrolisu jedni druge, a ne da parlament bude poltron vlade, sto je komunisticka zaostavstina, koju nijedna nasa vlast ne zeli da napusti.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.