Srpski Savet za bezbednost zaseda kod Marića u punom sastavu: Vučić, Dačić, Vučićević i ... Jelena Karleuša...

Izdajnikom USA, misliš, pošto je to tvoja Otadžbina. :D
ja ti kazem posteno, slatko se ismejem na sve replike, i onda mi ti sve pokvaris, namazan svim bojama da mi se stomak izvrne... ti si ovde na zadatku kontriole narativa za rezim, u slobodno vreme garant peglas, a?

...

Jedan autorski osvrt na Savet za bezbednost Srbije koji večeras zaseda u štabu kod uvek dobrog domaćina - Milomira Marića :kpozdrav:

Mirno spavaj Srbijo!
Ima ko o tebi brine!

U ovom odsudnom trenutku, u
kojem su "sledeće dve nedelje ključne..."
Na braniku otadzbine u štabu kod Marića sastali su se:

1) Prvi čovek Srbije - Predsednik Vučić 🦹‍♂️

2) Prvi pendrek Srbije - Ministar Dačić 👮‍♂️

3) Prvo pero Srbije - Vučićević 💩🖋

I na kraju..., możda i najbitnija karika srpskog sistema odbrane...

4) Prvi nebinarni glas Srbije i večiti sparing partner Predsedniku u emisijama na Hepiju - Jelenaaaa... Karleuša 💃

Zbog povrede u pekari (okliznula se na masan burek...) izostala je takođe bitna karika Jovana Jeremić...😕
Iako je obukla maskirne tange i bila spremna za odbranu Srbije!

Tako da...
Do večeras sam imao brige za našu budućnost, ali od večeras više ne!

Mogu na miru istuširati se, popiti mleko i lagano utonuti u san te zahvaliti @Jugoslav Čvarak -u koji nam je odavno ukazivao na veličanstvenost ove prve petorke i postave Srbija Nugetsa!

Živela Srbija !

Screenshot-20240527-224148-Chrome.jpg

...
Prosto :heart2: @Jugoslav Čvarak, komentar? :D

🐈🐈🐈

JK ispoštovala precenika u odevnoj varijanti koju ne praktikuje. Može u skupštinu. Kad je mogla Ćićolina.

Vec je vidim na poziciji Ministarke za kulturu i audio vizuelne efekte ! 💪

A recimo Jovana Jeremic ce u rekonstrukciji Vlade krajem godine biti Ministarka informisanja i sadrzaja za odrasle 💪💪💪

Kakva ce to Vlada biti... :worth:

...

Vec je vidim na poziciji Ministarke za kulturu i audio vizuelne efekte ! 💪

A recimo Jovana Jeremic ce u rekonstrukciji Vlade krajem godine biti Ministarka informisanja i sadrzaja za odrasle 💪💪💪

Kakva ce to Vlada biti... :worth:

...
Kakva Ministarka, Jovana da bude Premijerka! :ok:

Back