Quantcast

Srpski radnici su robovi

MMnavigare

Zainteresovan član
Poruka
235
Srpski radnici NISU ROBOVI !
Robovima je vlasnik obezbeđivao barem stan i hranu.
Šta su (srpski) radnici ?
Mislim da adekvatan naziv još nije smišljen.
Akademija nauka se verovatno renovira kao i Narodni muzej, skoro 10 godina. Ostali inTELEktualci su na putu za Evropu...i tako to....
Veselo !
Ma jeb'o to ! Ajmo da gledamo farme, velike bratove i u skupštini.... debele vratove !

Konstantin Veliki

Buduća legenda
Poruka
27.464
Srpski radnici NISU ROBOVI !
Robovima je vlasnik obezbeđivao barem stan i hranu.
Šta su (srpski) radnici ?
Mislim da adekvatan naziv još nije smišljen.
Akademija nauka se verovatno renovira kao i Narodni muzej, skoro 10 godina. Ostali inTELEktualci su na putu za Evropu...i tako to....
Veselo !
Ma jeb'o to ! Ajmo da gledamo farme, velike bratove i u skupštini.... debele vratove !

Odkad robovi imaju televizore.

Ovo sta ljudi pisu na forumu je emocionalni pristup prema politicko ekonomskom pitanju i to nikad nije preporudljivo.

MMnavigare

Zainteresovan član
Poruka
235
Vidis, radio sam jedno vreme u Nemackoj u firmi DGS u F, A. Main......

tamo sefovi neverovatno izracunaju koliko ce neka operacija trajati...

Ali, jednom su se prevarili i rad u petak nije zavrsen...

Falilo je jako malo, mozda 10-15 minuta da se zapoceti rad zavrsi.

Medjutim, kada je doslo 16 i 30 , svi radnici su krenuli na presvlacenje..

Sef je molio da se posao zavrsi...

"A ne"...Rakao je predstavnik radnika. "Nase radno vreme je ZAVRSENO...Ako hoces da zavrsimo posao to ce kostati toliko i toliko..." (prekovremeno se duplo placa).

Sef je pristao bez pogovora jer jednostavno - nije imao izlaza.

Tako se to radi.

Tamo je radnicima došlo iz dupeta u glavu pa su se izborili za takav tretman. Ovi naši takođe imaju ono zašta su se izborili - ŠIPAK !

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.