Srpski proizvodi => sve sam bofl do bofla

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bg pashaluk

Primećen član
Banovan
Poruka
538
Jugoslavijom je svojevremeno kružila urbana legenda da su zastavini radnici u tapacirungu zastavinih vozila stavljali poruku: kakva plata - takva vrata. S obzirom da su vrata i tapacirung prvo što otpadne :D

Od prehrambenih proizvoda znamo da napravimo samo slatkiše kako valja.
Od tehnike vala ništa, a "čuveno" srpsko voće i povrće, meso i mesne prerađevine takođe nisu ni za ****
Srpske "prirodne lepote" su u rangu sa "prirodnim lepotama" Makedonije, Slovačke, Moldavije, Češke, Bosne. Srbija ni turizam ne može da razvija na osnovu prirodnih, već isključivo antropogenih faktora.

Pa mi, je-b'o te, ne pravimo ni patike

šta ste poslednji put kupili srpsko, a da je bilo dobro?
 
Генарализовано....
Осим слаткиша некада смо правили и солидна вина, вињак, грађевинске машине..... А Пазарци и дан данас шију одличне ствари од тексаса....
А што се патика тиче никада стварно нисмо имали праве.... Ионако две фирме држе цело тржиште у свету...
 
Jugoslavijom je svojevremeno kružila urbana legenda da su zastavini radnici u tapacirungu zastavinih vozila stavljali poruku: kakva plata - takva vrata. S obzirom da su vrata i tapacirung prvo što otpadne :D

Od prehrambenih proizvoda znamo da napravimo samo slatkiše kako valja.
Od tehnike vala ništa, a "čuveno" srpsko voće i povrće, meso i mesne prerađevine takođe nisu ni za ****
Srpske "prirodne lepote" su u rangu sa "prirodnim lepotama" Makedonije, Slovačke, Moldavije, Češke, Bosne. Srbija ni turizam ne može da razvija na osnovu prirodnih, već isključivo antropogenih faktora.

Pa mi, je-b'o te, ne pravimo ni patike

šta ste poslednji put kupili srpsko, a da je bilo dobro?

Rakija, pivo, sir, kajmak... hleb... Voće i povrće...

Građevinski materijal...

kur.va...
 
Jugoslavijom je svojevremeno kružila urbana legenda da su zastavini radnici u tapacirungu zastavinih vozila stavljali poruku: kakva plata - takva vrata. S obzirom da su vrata i tapacirung prvo što otpadne :D

Od prehrambenih proizvoda znamo da napravimo samo slatkiše kako valja.
Od tehnike vala ništa, a "čuveno" srpsko voće i povrće, meso i mesne prerađevine takođe nisu ni za ****
Srpske "prirodne lepote" su u rangu sa "prirodnim lepotama" Makedonije, Slovačke, Moldavije, Češke, Bosne. Srbija ni turizam ne može da razvija na osnovu prirodnih, već isključivo antropogenih faktora.

Pa mi, je-b'o te, ne pravimo ni patike

šta ste poslednji put kupili srpsko, a da je bilo dobro?

Sta te tu cudi?

Uzmi primer Soko Starka. Prvo je prodat Slovencima, a onda su ga preuzeli Hrvati i od tada se kvalitet urusio za 80% . Cuveni Smoki, krem bananica, chery bombone, cokoladni vafli...sve je to srozano na nivo kucne podrumske proizvodnje, puno masnoce i secera , bez pravog kvaliteta.

A za to vreme oni prodaju nesmetano svoje proizvode po nasim marketima.
 
Sta te tu cudi?

Uzmi primer Soko Starka. Prvo je prodat Slovencima, a onda su ga preuzeli Hrvati i od tada se kvalitet urusio za 80% . Cuveni Smoki, krem bananica, chery bombone, cokoladni vafli...sve je to srozano na nivo kucne podrumske proizvodnje, puno masnoce i secera , bez pravog kvaliteta.

A za to vreme oni prodaju nesmetano svoje proizvode po nasim marketima.

Stapici Soko Stark su najobicnije smece kako su ga preuzeli Slovenci.....a i ostale stvari im nisu nista bolje.
 
:rotf:
Ono sto je ostalo da valja je plazma keks, medeno srce, jaffa keks ( primecujem da je Crvenka zadrzala kvalitet), eurokrem..odlicna je i mlecna cokolada Banat.
medenosrcen.jpg

Obožavam:)
 
Sta te tu cudi?

Uzmi primer Soko Starka. Prvo je prodat Slovencima, a onda su ga preuzeli Hrvati i od tada se kvalitet urusio za 80% . Cuveni Smoki, krem bananica, chery bombone, cokoladni vafli...sve je to srozano na nivo kucne podrumske proizvodnje, puno masnoce i secera , bez pravog kvaliteta.

A za to vreme oni prodaju nesmetano svoje proizvode po nasim marketima.

Dzaba se ti cimas oko ovog banacanina (denacifikator) . Pre ces objasniti nesto bantu crncu nego njemu...:mrgreen:
 
Ариље гаће и памучма трикотража, јелте, џемпери приватна фабрика из Ниш (морао бих да одем до ормана да видим име фирме), Зекстра капут, одличан, Златиборац пршут и сухомеснати производи, Велика Плана месо и мале кланице, Имлек јогурт и набољи маслац деф. у ЕуРУпи, онај љубичасто-плаво паковање...ма има тога..
 
Jugoslavijom je svojevremeno kružila urbana legenda da su zastavini radnici u tapacirungu zastavinih vozila stavljali poruku: kakva plata - takva vrata. S obzirom da su vrata i tapacirung prvo što otpadne :D

Od prehrambenih proizvoda znamo da napravimo samo slatkiše kako valja.
Od tehnike vala ništa, a "čuveno" srpsko voće i povrće, meso i mesne prerađevine takođe nisu ni za ****
Srpske "prirodne lepote" su u rangu sa "prirodnim lepotama" Makedonije, Slovačke, Moldavije, Češke, Bosne. Srbija ni turizam ne može da razvija na osnovu prirodnih, već isključivo antropogenih faktora.

Pa mi, je-b'o te, ne pravimo ni patike

šta ste poslednji put kupili srpsko, a da je bilo dobro?

da krenemo od malina? ili sira? ili prsute? ajvara? meso i mesne preradjevine ni za ...? ma vazi :)
da nastavimo sa prirodnim lepotama - kopaonik, zlatibor, reke, jezera, djavolja varos koja je na svetskoj listi novih svetskih cuda, banje, guca, exit, da ne nabrajam, izvinjavam se za sve sto sam preskocila.

da je tema za politiku, kao sto nije, rekla bih ti da sam danas kupila masu SRPSKIH proizvoda i da se uvek trudim da kupim domace :)


DOMACI KATANAC
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top