Srpski političari, a pasoš mađarski

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.mondo.rs/s200489/Info/Srbija/Srpski_politicari_a_pasos_madjarski.html
Srpski političari, a pasoš mađarski
Predsednik Skupštine Vojvodine Šandor Egereši i lider Saveza vojvođanskih Mađara Ištvan Pastor su među prvih 30 građana Srbije koji su dobili i mađarsko državljanstvo.
v200489p0.jpg

Egerešiju i Pastoru državljanstvo Mađarske uručeno je sinoć u Subotici na svečanosti u Generalnom konzulatu Mađarske u Srbiji, a osim njih državljanstvo su dobili i predstavnici crkve, kulturni poslenici i građani koji su za to podnijeli zahtev.

Svečanost u Subotici upriličena je povodom praznika "Dan mađarske revolucije", a državljanstva Mađarske, Egerešiju i Pastoru uručio je Žolt Nemet, predsednik Odbora Parlamenta Mađarske za spoljne poslove i Mađare u dijaspori.

Prema informacijama iz Generalnog konzulata, do sada je oko 10.000 građana Srbije podnelo zahtev za dobijanje mađarskog državljanstva, a dnevno ih bude obrađeno oko osamdeset.

Odluku o dvojnom državljanstvu za Mađare u dijaspori doneo je Parlament Mađarske, a ključnu ulogu u tome imali su upravo političari iz redova vojvođanskih Mađara.

......................
......................
Демократија или лудост Србије?
:per: :per: :per:
 
http://www.mondo.rs/s200489/Info/Srbija/Srpski_politicari_a_pasos_madjarski.html
Srpski političari, a pasoš mađarski
Predsednik Skupštine Vojvodine Šandor Egereši i lider Saveza vojvođanskih Mađara Ištvan Pastor su među prvih 30 građana Srbije koji su dobili i mađarsko državljanstvo.
v200489p0.jpg

Egerešiju i Pastoru državljanstvo Mađarske uručeno je sinoć u Subotici na svečanosti u Generalnom konzulatu Mađarske u Srbiji, a osim njih državljanstvo su dobili i predstavnici crkve, kulturni poslenici i građani koji su za to podnijeli zahtev.

Svečanost u Subotici upriličena je povodom praznika "Dan mađarske revolucije", a državljanstva Mađarske, Egerešiju i Pastoru uručio je Žolt Nemet, predsednik Odbora Parlamenta Mađarske za spoljne poslove i Mađare u dijaspori.

Prema informacijama iz Generalnog konzulata, do sada je oko 10.000 građana Srbije podnelo zahtev za dobijanje mađarskog državljanstva, a dnevno ih bude obrađeno oko osamdeset.

Odluku o dvojnom državljanstvu za Mađare u dijaspori doneo je Parlament Mađarske, a ključnu ulogu u tome imali su upravo političari iz redova vojvođanskih Mađara.

......................
......................
Демократија или лудост Србије?
:per: :per: :per:

POGLEDAJ BRATE STA SU NAPRAVILI U OPSTINI ADA
 
http://www.mondo.rs/s200489/Info/Srbija/Srpski_politicari_a_pasos_madjarski.html
Srpski političari, a pasoš mađarski
Predsednik Skupštine Vojvodine Šandor Egereši i lider Saveza vojvođanskih Mađara Ištvan Pastor su među prvih 30 građana Srbije koji su dobili i mađarsko državljanstvo.
v200489p0.jpg

Egerešiju i Pastoru državljanstvo Mađarske uručeno je sinoć u Subotici na svečanosti u Generalnom konzulatu Mađarske u Srbiji, a osim njih državljanstvo su dobili i predstavnici crkve, kulturni poslenici i građani koji su za to podnijeli zahtev.

Svečanost u Subotici upriličena je povodom praznika "Dan mađarske revolucije", a državljanstva Mađarske, Egerešiju i Pastoru uručio je Žolt Nemet, predsednik Odbora Parlamenta Mađarske za spoljne poslove i Mađare u dijaspori.

Prema informacijama iz Generalnog konzulata, do sada je oko 10.000 građana Srbije podnelo zahtev za dobijanje mađarskog državljanstva, a dnevno ih bude obrađeno oko osamdeset.

Odluku o dvojnom državljanstvu za Mađare u dijaspori doneo je Parlament Mađarske, a ključnu ulogu u tome imali su upravo političari iz redova vojvođanskih Mađara.

......................
......................
Демократија или лудост Србије?
:per: :per: :per:

To je sizofrenija,kakva bre crna demokratija?Jel to jos negde u svetu postoji?Ne postoji. Zuti su od politike napravili buvljak,ruglo,bruku i sramotu...:evil:
 

Back
Top