Quantcast

Srpski policajaci od danas na primorju

gost 186661

Elita
Poruka
24.154
Policajci iz Srbije će od danas do 1. septembra nalaziti na Crnogorskom primorju da bi doprineli bezbednosti i zaštiti srpskih turista

Kako je najavilo Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije, srpski policajci će boraviti u tri crnogorska turistička mesta - Budvi, Herceg Novom i Baru.

Zamenik načelnika u Odeljenju za organizaciju, prevenciju i rad policije u Upravi policije Srbije Aleksandar Vasilijević ranije je kazao da će srpski policajci tokom ta dva meseca sarađivati sa kolegama iz Crne Gore na efikasnijoj zaštiti turista iz Srbije.

Kako je dodao, to je omogućeno protokolom o saradnji koji su 11. juna potpisali Direkcija policije Srbije i Uprava policije Crne Gore.

Vasiljević je kazao da će u Budvi i Herceg Novom biti po jedan uniformisani policajac i jedan kriminalistički policajac, a u Baru će biti samo jedan uniformisani policajac.

Građani Srbije moći će da ih kontaktiraju lično ili preko telefona, kazao je on.

U Budvi telefon običnog policajca je 381 66 88 92 351, a kriminalističkog 381 66 88 92 348.
U Herceg Novom telefon običnog policajca je 381 66 88 92 350, a kriminalističkog 381 66 88 92 347, a telefon policajca u Baru je 381 66 88 92 349.

Vasiljević je kazao da će policajci na Crnogorskom primorju boraviti u smenama od po tri sedmice.

Kako je istakao, to je nastavak dobre saradnje u regionu.

Vasiljević je kazao i da je prošle godine u Hrvatskoj boravilo nekoliko policijskih službenika iz Srbije da bi tokom turističke sezone pomogli hrvatskim kolegama u boljoj zaštiti turista iz Srbije.
http://www.akter.co.rs/29-bezbednost/8627-srpski-policajaci-od-danas-na-primorju.html

Нормално,
неће ваљда чувати Србе у покрајини* ?

Konrad-19

Buduća legenda
Poruka
28.162
Nova zakletva, eksluzivno, očekujem masovno širenje ovoga po Fejsu i tako to, da znate odakle je Izvor :cool:

Bez Trokadera nemam majku.
Bez slika sa Svetog Stefana nemam lajkove na fejsu.
Bez kafe u Starom gradu ko da se nisam ni rodio.
Bez toplesa na Slovenskoj plaži kao da sam ceo život bio u laži.
Bez letovanja u Crnoj Gori ne postoji srpski narod.
Bez Šarićevog TopHilla uveče neću ni da idem do grada.
Bez kupanja na Gradskoj plaži, jer nisam baš glup.

Narode srpski, braćo i sestre,

zaklinjem se, časno ću se zezati, kupati, cirkati, muvati samo zgodne ribe, možda samo jednom do Dubrovnika otići a Bože Zdravlje i do Barija,
za moju čast, za moje poreklo, a za Vaše pare !

Živela Srbija :worth:

gost 186661

Elita
Poruka
24.154
Nova zakletva, eksluzivno, očekujem masovno širenje ovoga po Fejsu i tako to, da znate odakle je Izvor :cool:

Bez Trokadera nemam majku.
Bez slika sa Svetog Stefana nemam lajkove na fejsu.
Bez kafe u Starom gradu ko da se nisam ni rodio.
Bez toplesa na Slovenskoj plaži kao da sam ceo život bio u laži.
Bez letovanja u Crnoj Gori ne postoji srpski narod.
Bez Šarićevog TopHilla uveče neću ni da idem do grada.
Bez kupanja na Gradskoj plaži, jer nisam baš glup.

Narode srpski, braćo i sestre,

zaklinjem se, časno ću se zezati, kupati, cirkati, muvati samo zgodne ribe, možda samo jednom do Dubrovnika otići a Bože Zdravlje i do Barija,
za moju čast, za moje poreklo, a za Vaše pare !

Živela Srbija
:worth:

Управо,
сазна сам шта ме је интересирало.:)
Стога, море лоцк.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.