Српски народ у држави од Призрена до Владивостока

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.449
Rusi se ne bave zapadnim medijima, prave svoje evroazijske, pa koga zanima on ih gleda....

da, dosta idu na to "ko hoće nek dođe"
npr zapadni mediji i organizacije imaju projekte, ako ti imaš novinu ili portal, oni mogu da ti daju pare da pišeš o nekoj temi. obično ide uz tekst i napomena "organizacija XY je ovo platila, ali sadržaj nije nužno naš stav nego novinar pisao mi smo samo dali keša a on je pisao šta je on hteo"
nisam videla da to rusi rade a mogli bi čisto zaebancije radi kad bi hteli, ponude malo više para pa da vidimo : )) mada možda bi ih neko pljuvao za te pare?
možda daju neku paru za balkan info i slično al više ono da imaju da zamene sijalice i stolice ako i to

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.449
e kuda ide koridor od rusije do srbije ovde nisam ispratila... el sečemo galiciju i madžarsku a ono sve nato... možda lakše preko dunava
mislim da nisam spremna za to sviđa mis e da živim u rupi

mađarska će da pusti
inače mađari su uGri
a ukrajincima je nadimak uKri :think:
čak ima tekst verovatno njihov kako oni i jesu neki drevni ukri (nešto tipa srbija i vinča :D)

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
33.662
e kuda ide koridor od rusije do srbije ovde nisam ispratila... el sečemo galiciju i madžarsku a ono sve nato... možda lakše preko dunava
mislim da nisam spremna za to sviđa mis e da živim u rupi
Takva nerealna zajebancija nimalo nije zajebancija, Kazes ide preko NATO drzava? I sta ti to znaci, ako NATO izgubi od Rusa? Cija je to teritorija i hoce li ikoga biti na toj teritoriji? A nisu daleko ni Kini....

cronnin

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.375
Какав би био одговор народа ?

Ево видиш и сама. Ниси још понудила само да цела Русија проговори српски језик, да промени име у Србија и да на власти буду Карађорђевићи.
Мада мислим да ни то не би било довољно егоцентричним Србима, али пробај. Прави Србин мисли: Мени место није овде, ја сам за њих USA, а они су ....Таџикистан.

Boris T

Domaćin
Poruka
3.195
Путин има прелепе очи , праве плаве словенске очи , очи у којима се види словенска душа

би било најмоћније царство словенско у историји века , наша држава од Призрена до Владивостока
Путин се не плаши да у овом рату жртвује десетине хиљада Руса и Украјинаца, два народа који су веома блиски ако не и исти народ, могу само да замислим шта ће са Србијом. Још једном показујеш сумануте идеје и потпуно непознавање историје Русије и њених циљева од када је постала моћна држава у 17. веку.
А садашњи циљ је глобална доминација путем оружја и гаса, јер културна и технолошка доминација никада није била снага Русије, посебно у последњих 100 година.

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.897
Значи РСК, РС и ЦГ, не би били део те твоје државе? Или би?
Мене Владивосток и не занима баш превише, више ме занимају Плитвичка језера и Динара....
...и море....од Цетине, до Бојане...
Заправо, море ме највише и занима, кад погледам мало боље.....

Могло би бити и море ..типа Солун , Драч , Трст, Пелепонез а ове РСК , РС, ЦГ ,МК су обавезне..

Наше словенске историске територије да нам буду враћене .

krinka5

Elita
Poruka
20.386
Meni je nesto drugo interesantno u ovakvim temama i razmlisaljnjima uopste. A to je, zasto po svaku cenu Srbija (koja je jedva postala "svoja" posle 100 godina "udruzivanja"), zasto ona mora s nekim? Zar smo mi debili? Zar druge zemlje ne opstaju samostalno, vodeci pametnu odbrambenu i ekonomsku politiku uopste? Sta ce nam stalno unije i zar toliko nemamo poverenja u same sebe?

Pa cak i sad, u ovoj situaciji, kad se sve svodi na zaplasivanje od strane jacih ka slabijima?
Pa jasno je da je cilj ćar. Tržište pre svega za našu robu, razmena zapravo preuzimanje tehnologije, veliki poslovi, moguće ekonomsko partnerstvo u pravom smislu ...itd. Ako nemamo interesa nećemo ulaziti. Ali prvo treba da povratimo suverenitet nad našom voljom :mrgreen: a zatim i nad osnovnim polugama upravljanja državom i ekonomijom . I ja sam svojevremeno bio da Srbija uđe u Eu no tada je Eu bila blagodarna a ne izdušena i zanemoćala kao sad, a s druge strane tada sam bio naivan :mrgreen:
Da zaključimo, ako svi pokazatelji govore da će se jedan deo sveta razvijati a drugi neće mi treba da odaberemo ovaj prvi i pri tom u idealnim okolnostima (a to je na samom početku) da odaberemo onaj oblik saradnje koji nama odgovara.

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.449
Takva nerealna zajebancija nimalo nije zajebancija, Kazes ide preko NATO drzava? I sta ti to znaci, ako NATO izgubi od Rusa? Cija je to teritorija i hoce li ikoga biti na toj teritoriji? A nisu daleko ni Kini....

mislim ako je tema da se srbiя spoji sa rusijom, treba nam neki prolaz kroz nato države, ili ako stignu do dunava, mogu preko dunava ... ali ne znma kažu rusi sve asimiluju za razliku od evrope, mislim zapravo da njih zbunjuje geografija balkana prosto, mnogo je sve sitno gore dole rupa ostrvo

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
33.662
mislim ako je tema da se srbiя spoji sa rusijom, treba nam neki prolaz kroz nato države, ili ako stignu do dunava, mogu preko dunava ... ali ne znma kažu rusi sve asimiluju za razliku od evrope, mislim zapravo da njih zbunjuje geografija balkana prosto, mnogo je sve sitno gore dole rupa ostrvo.
Zvanicna istorija evropske civilizacije pocinje od asimilacije, ali i svih mogucih nasilja, pa je i danas tako, nasilje u medijima dokazuje kako se menja svest ljudi, a treba li vise nego sto je katolicanstvo i evropejstvo koje javno proklamuje nestanak Srba i to dokazuje svakih par decenija ( dok se zaborave prethodne zrtve). Trecinu pokatoliciti, trecinu proterati i usput trecinu pobiti.

Fring

Aktivan član
Poruka
1.806
Могло би бити и море ..типа Солун , Драч , Трст, Пелепонез а ове РСК , РС, ЦГ ,МК су обавезне..

Наше словенске историске територије да нам буду враћене .
Treba vratiti teritorije zapadno od Drine gde su Srbi bila vecina pre Nato etickog ciscenja 1995 i teritorije gde bi Srbi bila vecina da nad njima nije pocinjen genocid 1941-45

Ispod je etnicka karta Jugoslavije iz 1991 .Plavom bojom su obojena naseljena mjesta u kojima su Srbi bili apsolutna vecina

Prioritet je da se vrate te srpske teritorije

Posto i Madjarska ima aspiracije da izbije na Jadran ,bjela linija povucena na karti mogla bi da bude neki kompromis razgranicenja sa Madjarima
Madjari bi mogli da poklope i Sloveniju

Etnicka_mapa_SFRJ_1981-1200x1200-cropped.jpg

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
47.217
Pa jasno je da je cilj ćar. Tržište pre svega za našu robu, razmena zapravo preuzimanje tehnologije, veliki poslovi, moguće ekonomsko partnerstvo u pravom smislu ...itd. Ako nemamo interesa nećemo ulaziti. Ali prvo treba da povratimo suverenitet nad našom voljom :mrgreen: a zatim i nad osnovnim polugama upravljanja državom i ekonomijom . I ja sam svojevremeno bio da Srbija uđe u Eu no tada je Eu bila blagodarna a ne izdušena i zanemoćala kao sad, a s druge strane tada sam bio naivan :mrgreen:
Da zaključimo, ako svi pokazatelji govore da će se jedan deo sveta razvijati a drugi neće mi treba da odaberemo ovaj prvi i pri tom u idealnim okolnostima (a to je na samom početku) da odaberemo onaj oblik saradnje koji nama odgovara.
I ja slicno mislim, ali udruzenja i savezi (kao Kraljevina SHS, FNRJ, SFRJ, SRJ) su nas kostali skupo i valjda je tog teritorijalnog udruzivanja dosta (jer je jasno da se pretvori u kuluk drugima i profilisanje najgoreg kadra u samoj Srbiji).

Дража

Buduća legenda
Poruka
47.206
Сутра бих потписао да Србија постане део руске федерације. То је најлакши начин да Срби постану суперсила.
Треба сачекати само да не дођемо у ситуацију да будемо изоловани због садашњег положаја.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.449
Zvanicna istorija evropske civilizacije pocinje od asimilacije, ali i svih mogucih nasilja, pa je i danas tako, nasilje u medijima dokazuje kako se menja svest ljudi, a treba li vise nego sto je katolicanstvo i evropejstvo koje javno proklamuje nestanak Srba i to dokazuje svakih par decenija ( dok se zaborave prethodne zrtve). Trecinu pokatoliciti, trecinu proterati i usput trecinu pobiti.

nije to evropa kriva nego se srbi prepuštaju inerciji ako stvarno nestaju ... evo imaš neku pauzu u ratovanju već duže
je l ima neki plan za kosovo, tehnički ti valjda smeš i da se prošetaš po albanskom delu i da se vratiš živ al to ne rade ni najveće junačine

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
33.662
nije to evropa kriva nego se srbi prepuštaju inerciji ako stvarno nestaju ... evo imaš neku pauzu u ratovanju već duže
je l ima neki plan za kosovo, tehnički ti valjda smeš i da se prošetaš po albanskom delu i da se vratiš živ al to ne rade ni najveće junačine
Sta je duze? Niko nas nije napadao od 45.?
Ma, je l moguce? Koliko ja znam od 70. siptari ubijaju srbe na kosovu, ali i u Srbiji.....Koliko ja znam ustase napadaju Srbe od 45. na ovamo. Koliko ja znam Cetnici ubijaju Srbe jvno od 70. na ovamo...koliko ja znam Srbiji su uvedene sankcije 91. Koliko ja znam monarhisti proteruju gradjane Srbije jos od posle 48.. Koliko ja znam od 2000. je dozvoljen lov na Srbe bilo gde da se nalaze, a ti vidis nesto drugo, zelenu travu i dugo godina neobradjivanje njive, jer su ih monarhisti i tada pljackali i posedovali njihovu zemlju po Srbiji...Gde ti gledas to je sasvim druga stvar, valjda duze vreme nema filmova o kaubojima i indijancima.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.449
Sta je duze? Niko nas nije napadao od 45.?
Ma, je l moguce? Koliko ja znam od 70. siptari ubijaju srbe na kosovu, ali i u Srbiji.....Koliko ja znam ustase napadaju Srbe od 45. na ovamo. Koliko ja znam Cetnici ubijaju Srbe jvno od 70. na ovamo...koliko ja znam Srbiji su uvedene sankcije 91. Koliko ja znam monarhisti proteruju gradjane Srbije jos od posle 48.. Koliko ja znam od 2000. je dozvoljen lov na Srbe bilo gde da se nalaze, a ti vidis nesto drugo, zelenu travu i dugo godina neobradjivanje njive, jer su ih monarhisti i tada pljackali i posedovali njihovu zemlju po Srbiji...Gde ti gledas to je sasvim druga stvar, valjda duze vreme nema filmova o kaubojima i indijancima.

kakav lov na srbe bilo gde da se nalaze, na šta misliš
ok nema pravog rata od nekih zadnjih većih nemira na kosovu, ono su jednom palili crkve i posle možda nešto sitno mislim, ok ovi neka stezanja dole ali oružano ne?
ne znam, neko ostane srbin a neko promeni narod, možda neko i postane novi srbin, šta je tačno srbin?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.