Српски народ у држави од Призрена до Владивостока

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.900
ауторска тема

Видимо да Руска Федерација мења своје границе ,да се шири и омогућава свом народу више комфора и лагодоности , пружа заштиту ..

Када би сутра Руска Федерација позвала српски народ , као свој једноверни, једнородни народ, да јој се придружи у држави , да дође до уједињења Србије и Русије

Какав би био одговор народа ?

Какав би био одговор српског народа да живи у једној великој држави ,српској и руској , од Призрена до Валадивостока ... да више никада не буде угрожен, уцењиван.. да се напокон оствари вековни сан наших народа да се стопе у једно .

Хиљадама година смо били раздвојени и због тога смо силно патили а можда нам се ускоро приужа прлика да се све то промени..

Нова српско, руска држава од Призрена до Владивостока а можда и шире...

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.900
Poziv na izdaju Srbije?
Kolika je kazna za veleizdaju domovine, zna li neko?

Уједињење са Русијом није издаја Србије , то је природан савез , то је природни ток догађаја ..

Србија не би била мања , него би била до Владивостока .

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
42.930
Уједињење са Русијом није издаја Србије , то је природан савез , то је природни ток догађаја ..

"Ujedinjenje" sa raznim Rusijama i Amerikama prepuštamo izdajnicima.

Poruka
11.510

Зашто не би били само у војном савезу?

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.900
"Ujedinjenje" sa raznim Rusijama i Amerikama prepuštamo izdajnicima.

Запад никада није ни позивао на уједињење , него су нас окупирали и тлачили .

Уједињење са Русијом би ту западну агресију ,према српском народу, заувек зауставило..

Веома би волела да без пасоша путујем до Призрена до Владивостока , да се шетам Русијом , да уживам свим благодатима слободе и да се не плашим да ли ће неко да ме сутра нападне ..То би била савршена држава , царство у ком би савки припадник српског народа био безбедан и слободан .

Зашто не би били само у војном савезу?

Ја бих волела да то буде уједињење државе и народа , српског и руског .Били смо једно пре него су нас западњаци раструли , пре хиљаду и нешто година , али само заједно би били потпуни.

Poruka
11.510
Запад никада није ни позиавао на уједињење , него су нас окупирали и тлачили .Уједињење са Рсуијом би ту западну агресију према српском народу заувек зауставило..

Веома би волела да без пасоша путујем до Призрена до Валдивостока , да се шетам Русијом , да уживам свим благодатима слободе и да се не плашим да ли ће неко да ме сутра нападне ..То би била савршена држава , царство у ком би савки припадник српског народа био безбедан и слободан .
Ми и Руси смо блиски, братски народи али са значајним разликама у менталитету...једноставно није изводљиво а и волим да ми се име државе зове Србија! Шта кажеш?

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.900
Ми и Руси смо блиски, братски народи али са значајним разликама у менталитету...једноставно није изводљиво а и волим да ми се име државе зове Србија! Шта кажеш?

Процес уједњињења , тако што ће Србија у новим границама , укључујући Републику Српску , Косово , Републику Српску Крајину , Македонију, да уђе као део Руске Федерације ...

Poruka
15.294
Када би сутра Руска Федерација позвала српски народ , као свој једноверни, једнородни народ, да јој се придружи у држави , да дође до уједињења Србије и Русије

Narod bi rekao NE, sta drugo?

Poruka
11.510
Процес уједњињења , тако што ће Србија у новим границама , укључујући Републику Српску , Косово , Републику Српску Крајину , Македонију, да уђе као део Руске Федерације ...
Да али ништа ту не би било наше него руско...много их више има...лоша ти је идеја...:mrgreen:

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.900
Русија може да понуди ослобођење свих српских земља и онда да се ујединимо и тим уједињењм би били заштићени .

Руси нам нису странци , они су наши , говоримо скоро истим језиком , крвна група , род , вера све је исто ..Уједињењем би добили а не изгубили .

Да али ништа ту не би било наше него руско...много их више има...лоша ти је идеја...:mrgreen:

Било би НАШЕ јер смо један народ .

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
42.930
Sizife ti jedino imaš pravo nazivati izdajnicima one koje izdaju LGBT-ideologiju . Za druge stvari nema šta sam nisi izdao.
Samo za izdajnike ove naše jadne Srbije je problem ako se neko usprotivi dobrovoljnoj predaji zemlje raznim Klintonima i sličnim Putinima.

To kome hoćeš da prodaš Srbiju je nebitno, bitna je poenta da ti uopšte ne razumeš da je Srbija država i da ima svoju tradiciju i državnost koja nije na prodaju i na predaju raznim moćnicima kome biste vi guzice prodali.

A za LGBT ne znam, to više vi pratite, kao što pratite babe u crnom, Soroša, i slične druge "zanimacije" koje su samo vaša tema. Tužno je biti tako naopako opterećen, ali šta da se radi, niste vi birali tu zavisnost.

GrdobanS

Veoma poznat
Poruka
14.184
Samo za izdajnike ove naše jadne Srbije je problem ako se neko usprotivi dobrovoljnoj predaji zemlje raznim Klintonima i sličnim Putinima.

To kome hoćeš da prodaš Srbiju je nebitno, bitna je poenta da ti uopšte ne razumeš da je Srbija država i da ima svoju tradiciju i državnost koja nije na prodaju i na predaju raznim moćnicima kome biste vi guzice prodali.

A za LGBT ne znam, to više vi pratite, kao što pratite babe u crnom, Soroša, i slične druge "zanimacije" koje su samo vaša tema. Tužno je biti tako naopako opterećen, ali šta da se radi, niste vi birali tu zavisnost.
Potajno zele da ih doticne peguju. :per:

Poruka
15.294
Руси нам нису странци , они су наши , говоримо скоро истим језиком , крвна група...

Kakve veze imaju Srbi s nekakvim kratkonogim, kosookim poluazijatima?
Pogle Putina kakve zmijske oci ima i sve ti je jasno.

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.900
Kakve veze imaju Srbi s nekakvim kratkonogim, kosookim poluazijatima?
Pogle Putina kakve zmijske oci ima i sve ti je jasno.

Ти си Хрват, какве ти имаш везе са овом темом ?

Путин има прелепе очи , праве плаве словенске очи , очи у којима се види словенска душа

F. Chief

Elita
Poruka
16.549
ауторска тема

Видимо да Руска Федерација мења своје границе ,да се шири и омогућава свом народу више комфора и лагодоности , пружа заштиту ..

Какав би био одговор српског народа да живи у једној великој држави ,српској и руској , од Призрена до Валадивостока ... да више никада не буде угрожен, уцењиван.. да се напокон оствари вековни сан наших народа да се стопе у једно .

Хиљадама година смо били раздвојени и због тога смо силно патили а можда нам се ускоро приужа прлика да се све то промени..

Нова српско, руска држава од Призрена до Владивостока а можда и шире...

Vi Srbi bi se samo nešto uvijek ujedinjavali s nekim :hahaha:

krinka5

Elita
Poruka
20.391

Lepo je što si shvatio da je Srbija država i da ima tradiciju te da je glupo predavati je nekoj EU organizaciji.
Ne spočitavam ti ništa u vezi LGBT-a .

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
42.930
Ne lupaj.

Rusi i Srbi su slovenski narodi, ali to ne znači da su isti narod.

Pričaju sličan jezik kao mi i Slovenci, Bugari, Slovaci, pa opet njima ne nudiš golo dupe na poslužavniku.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.