Srpski narod nije dovoljno stradao da bi išta sadašnje promenio na izborima

Njegova podrska je oko 25% znaci on vlada sa 1/4 trenutno.
Njegova stvarna podrška je ispod toga. Ovo je optimisticno. 50% od 50% je 25% od ukupnog broja birača. Zna se da su SNS(tj radikali) uvek bili najdisciplinovaniji glasači. Svi do jednog su izašli da glasaju. 1% vise nema. Kada se od ovih 25% odbiju ucenjeni glasači, kombi stranke nalepljene uz SNS i stoka koja se prodaje za jednu crvenu i kilo brašna ostaje mu maksimalno 10-15% glasača koji su uz njega "iz srca". I to je najveći apsurd ove vlasti. Vladati 11 god sa ovim procenatom realne podrške. Tuga.

Njegova stvarna podrška je ispod toga. Ovo je optimisticno. 50% od 50% je 25% od ukupnog broja birača. Zna se da su SNS(tj radikali) uvek bili najdisciplinovaniji glasači. Svi do jednog su izašli da glasaju. 1% vise nema. Kada se od ovih 25% odbiju ucenjeni glasači, kombi stranke nalepljene uz SNS i stoka koja se prodaje za jednu crvenu i kilo brašna ostaje mu maksimalno 10-15% glasača koji su uz njega "iz srca". I to je najveći apsurd ove vlasti. Vladati 11 god sa ovim procenatom realne podrške. Tuga.
Da u pravu si 👍 realna podrska je nekih 10-15% znaci sa jednim mizernim delom vladaju celom Srbijom.

Народ је несложан, себичан и корумпиран. Корумпиране је купио, себични нису изашли на изборе (или су гласали да Србије не-стане), а несложни су се поделили у 100 странака. Молим лепо, све је ово нормално, шта се чудите ког мог као да сте до јуче на Марсу живели.

Народ је несложан, себичан и корумпиран. Корумпиране је купио, себични нису изашли на изборе, а несложни су се поделили у 100 странака. Молим лепо, све је ово нормално
E zato glasanje u ovakvim kvazi banana državama mora da bude obavezno.

Уопште не кривим снс, они јуре свој резултат на начин на који мисле да треба и који сматрају да ће да им прође. Народ је увек највише крив, а опозиција је циркус и неспособна је и кад све то спојиш.....све је ово како треба да буде

stokholmski sindrom....Srbi vole svakog lidera čvrste ruke koji ih uništava...tako će i ovu av av sektu da obožavaju dok ne zakrči u stomaku što je neminovan sled događaja s obzirom na sumanuto zaduživanje i neracionalno trošenje kredita na projekte koji služe samo za promociju velikog vođe i ugradnju njegovih sledbenika....a onda će odjednom da se okrenu protiv av av sekte i da nađu novog vođu koji će da ih jaše...

no ja se nadam da neće biti baš tako...da će prestati kult nepogrešivog vođe da vlada...malo svetlo u tami je izborni uspeh liste Mi glas iz naroda...oni će uz malo sreće i Božije pomoći promeniti način na koji Srbi razmišljaju pa će se promeniti i sistem....

stokholmski sindrom....Srbi vole svakog lidera čvrste ruke koji ih uništava...tako će i ovu av av sektu da obožavaju dok ne zakrči u stomaku što je neminovan sled događaja s obzirom na sumanuto zaduživanje i neracionalno trošenje kredita na projekte koji služe samo za promociju velikog vođe i ugradnju njegovih sledbenika....a onda će odjednom da se okrenu protiv av av sekte i da nađu novog vođu koji će da ih jaše...

no ja se nadam da neće biti baš tako...da će prestati kult nepogrešivog vođe da vlada...malo svetlo u tami je izborni uspeh liste Mi glas iz naroda...oni će uz malo sreće i Božije pomoći promeniti način na koji Srbi razmišljaju pa će se promeniti i sistem....
Samo ako se i oni ne prodaju, ali pare buse gde burgija.....videli smo i u slucaju alavog Sapica koji je na neki nacin cak i uspeo da pokvari neke naprednjacke dilove u Beogradu vezano za gradski prevoz i bus plus.

Taj mazohizam ima veze sa kosovskim mitom. Slave pogubljene, poraz, nebeski narod itd. Zacareni krug koji mora cvrsta ruka da unisti.

Samo ako se i oni ne prodaju, ali pare buse gde burgija.....videli smo i u slucaju alavog Sapica koji je na neki nacin cak i uspeo da pokvari neke naprednjacke dilove u Beogradu vezano za gradski prevoz i bus plus.
na republičkoj listi onih 13 prvih sa liste koji ulaze u skupštinu su uveren sam pošteni nepotkupljivi ljudi...nigde nisam video ko su ovih 6 koji ulaze u gradsku skupštinu...nadam se da su i tu kvalitetni ljudi i da se niko od njih neće prodati...

cenim da će naprednjaci kupiti 2 poslanika iz Poksa koji je i nastao izvorno kao njihov projekat ili sa po Hilu im bratske Đilasove liste....

Ma jok, dzabe se nadas, pa Sloba je pao samo kad su mu javili da ce morati da se skloni da napravi prostor za dalju demokratizaciju Srbije, citaj CIA transformaciju....
Problem je sto narod nije ovih 20 godina pametniji nego tuplji , a emotivno popucao , tako da vise imas bolesnike nego sto imas razum sa kojim mozes da ides napred, ali ide se lepo napred, licno bogacenje, nemoral i slicno , ali zacudjujuce dobro...

Back