Srpski narod nije dovoljno stradao da bi išta sadašnje promenio na izborima

nesko101

Elita
Poruka
18.111
AUTORSKA
Sve je bilo očekivano i ceo svet a posebno režim u Srbiji zna da se Srbi za sitne novce mogu pridobiti i iskreno iznenadio bih se da je bilo drugačije.
U naredne četiri godine da pričaju protiv ovog režima imaju samo oni koji su zaista glasali protiv.
Ovde na krstarici nema ih puno tako da svi ostali koji glume da ne podnose Vučića trebaju da zaćute do svoje lične smrti.

AUTORSKA
Sve je bilo očekivano i ceo svet a posebno režim u Srbiji zna da se Srbi za sitne novce mogu pridobiti i iskreno iznenadio bih se da je bilo drugačije.
U naredne četiri godine da pričaju protiv ovog režima imaju samo oni koji su zaista glasali protiv.
Ovde na krstarici nema ih puno tako da svi ostali koji glume da ne podnose Vučića trebaju da zaćute do svoje lične smrti.
"Ovde na krstarici nema ih puno tako da svi ostali koji glume da ne podnose Vučića trebaju da zaćute do svoje lične smrti."

To su spijuni!

AUTORSKA
Dao sam glas drugome i ne podnosim vucka,ali eto dzabe.Kada ucenjeni moraju da glasaju za njega,a oni ce se sami prepoznati.

Zaebi tu foru da ti ja vadim kestenje iz vatre....narod je iako glasan ustvari kukavica...
Tu ne treba da se lozis na prozivke kako ti treba da budes taj koji menja stvari...no no...
Hoces promenu ?
Da vidim dokle ces da krenes i pomognes....?
A hoces ali samo do prve bandere, e super, idem sa tobom, pa cu na pljesku, a ne glasa mi se nesto...

Zaebi sa tim prozivkama a sve krivinari....
Ako su vec po karakteru krivinari , nek umesto da se hrabri , da kesh pa ce neko organizovati otpor preko tog kesha....Ali da samo laju kao obicno a ovamo prave poziciju kad ce da se prodaju, sto je najcesca varijanta i postenih i onih muljavih u Srbiji , e pa te igrice igrajte samo sa agresivnim majmunima..

Nagledao se UM mnogo "postenih " Srba....koji ustvari vode samo svoju politiku i jos su ogroman problem kad osete da bi mogli da profitiraju od prodaje nekog interesa u toku razvoja prilika...

Demokratija kosta...
Svaki posten covek kosta bas puno...

Ima jedna prica seljaka iz Vojvodine, kaze, nije mi krivo sto dajem vlasti jer njima moram da dam ako ne dam za korupciju necu nista da odradim, nego mi krivo kad bi dao ovoj opoziciji jer niti sam morao da dam , niti bi uradili nesto sa mojim parama...

E sad mi kazite koliko Srba ima vise poverenja od ovog vojvodjanina u svoje zemljake?
Onoliko,koliko je ucenjeno,raznim stvarima,a prvo poslom.

Back