SRPSKI HAKERI POMAŽU GADAFIJU?

.-.. .--- ..- -... ---

Elita
Banovan
Poruka
22.671
47662.jpg


TRIPOLI - Više od 50.000 internet korisnika iz Srbije već danima ugrožava borbu libijske opozicije protiv režima Muamera el Gadafija aktivnim pružanjem podrške njemu i njegovom režimu i vođenjem sajber rata protiv snaga koje se bore protiv njega, tvrdi opozicioni Libijski omladinski pokret.

"Korisnici iz Srbije pokrenuli su progadafijevski pokret na Fejsbuku, Tviteru, Majspejsu, Jutjubu i drugim društvenim mrežama i mi, posle konsultacija sa administratorima tih mreža, procenjujemo da je više od 50.000 Internet korisnika iz Srbije aktivno uključeno u pružanje podrške Gadafiju", navedeno je u saopštenju te organizacije dostavljenom Tanjugu.

Mediji poklanjaju veliku pažnju ovim aktivnostima koje su privukle Gadafijeve pristalice iz drugih zemalja, a libijska državna televizija redovno emituje ono što pišu Gadafijeve pristalice iz Srbije, kako bi pokazala da on i dalje ima podršku u drugim zemljama, navodi libijski pokret.

Pored toga, veliki broj korisnika iz Srbije vodi rat na Internetu protiv antigadafijevih grupa i veb sajtova i oni hakuju, spemuju ili obaraju veb sajtove povezane sa snagama koje se bore protiv Gadafija, NATO, SAD, Francuskom, Velikom Britanijom, istaknuto je u saopštenju.

Libijski omladinski pokret primećuje da za tako malu zemlju poput Srbije, sa relativno skromnim brojem Internet korisnika, organizovanje više od 50.000 aktivnih Gadafijevih pristalica koji zajedno deluju na Internetu predstavlja grandiozni poduhvat i zahteva veliku količinu rada, predanosti i novca.

"Mi sumnjamo da iza ovog progadafijevog pokreta stoje moćne političke organizacije i političke partije i apelujemo na međunarodnu zajednicu da hitno nešto preduzme tim povodom", zakljucio je Libijski omladinski pokret.

http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/srpski-hakeri-pomazu-gadafiju-81784.php

Zašto Srbi obožavaju diktatore? :think:
 

А зашто американци обожавају неке диктаторе,а неке бомбардују из хуманих разлога?
Нико у Србији не подржава Гадафија лично већ Либију као државу и Либијски народ! Ми са Либијом имамо боље односе него са Рвацком, јели то доста или хоћеш још разлога Домагој?
 
А зашто американци обожавају неке диктаторе,а неке бомбардују из хуманих разлога?
Нико у Србији не подржава Гадафија лично већ Либију као државу и Либијски народ! Ми са Либијом имамо боље односе него са Рвацком, јели то доста или хоћеш још разлога Домагој?

Kako libijski narod, kad se narod digao da sruši diktatora?

A vi podržavate diktatora. :)
 
Kako libijski narod, kad se narod digao da sruši diktatora?

A vi podržavate diktatora. :)

То се дигла шачица бандита у Бенгазију а не цео народ!
Ти Домагој мораш мало боље да се информишеш па онда да куцаш по тастатури,није све истина што ујка Сем каже!
 
srbi ne obozhavaju diktatore, nemoj da inputirash, nego srbi ne odobravaju bombardovanje suverene drzhave i ubijanje civila humanitarnim bombama

Mi podrzavamo libijski narod da ima pravo da zivi kako hoce a ne da mu se namece 'demokratija' bombama.
E, to je prava diktatura.

Ja sam vidio podršku Gadafiju ovdje na forumu daleko prije intervencije NATO snaga.
 
Kako libijski narod, kad se narod digao da sruši diktatora?

A vi podržavate diktatora. :)

Libijski narod:rotf:

Misliš ona šaka pobunjenika koja je najurena iz svakog mogućeg grada kojeg je zauzela dok im NATO avijacija nije uletila u pomoć, ista ona šaka pobunjenika koja bi sad bila samo jedna ružna prošlost da nije iste te avijacije.

A objašnjavati zašto Srbi podržavaju ovog ili onog, pa teško je to beskičmenjacima objasniti.
 

Back
Top