Nebojsa.bg
Elita
- Poruka
- 18.270
Шта беше плеј оф лиге конференција
за "велики" Партизан, задња победа у купу шампиона 1982 


Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Jel cete u Ligu sampiona na petarde?![]()
Ne znam kakve ja veze imam sa Partizanom.

Какве то везе има са темом
Декларисан навијач Партизана био до јуче, до јуче био си и "друг" па "отац" исто до јучеNe znam kakve ja veze imam sa Partizanom.
Svadjas se sam sa sobom u mracnoj sobi sendvicarskog uma?
![]()
Какве то везе има са темом
Ima veze s tvojim kognitivnim sposobnostima rekao bih.Какве то везе има са темом
Какве то везе има са темом