Тај гусларски идиот који тврди да Солунски фронт није део његове историје. шта мисли о Јасеновцу, Јадовну, Олуји итд? Да ли су тe догађаји део његове славне црногорско-српске историје?
 
Поздрав људи. Након јучерашњих избора у Црној Гори и неколико ставова на ову тему волео бих да продискутујемо о томе да ли је дошло време да српски народ у Црној Гори затражи свој ентитет или билокакав вид самоуправе и да ли би то и како би утицало на српски народ у Црној Гори.
Mislim da Crnogorci, tj Srbi iz Crne Gore treba da beze od srpske drzave, koja je propast Srba, i da idu uz proevropske orijentisane Crnogorce, aka Srbe.
Bilo kakva veza sa Vucicem i Srbijom vodi u unistenje Crne Gore.
 
Mislim da Crnogorci, tj Srbi iz Crne Gore treba da beze od srpske drzave, koja je propast Srba, i da idu uz proevropske orijentisane Crnogorce, aka Srbe.
Bilo kakva veza sa Vucicem i Srbijom vodi u unistenje Crne Gore.
Евротлантске интегрције не требју бити приоритет српског народа ђе год живео
 
Евротлантске интегрције не требју бити приоритет српског народа ђе год живео
Не мора ЕУ, само беж од Србије… Србија је ко Азербејџан, запамти то. Са тиме нећеш да имаш посла. Зато сам за Мила, јер мислим
да је најбоља опција...
 
Не мора ЕУ, само беж од Србије… Србија је ко Азербејџан, запамти то. Са тиме нећеш да имаш посла. Зато сам за Мила, јер мислим
да је најбоља опција...
Свака част! Ако ти је Мило дражи него Вучић, свака част.

Имаш ти сва права овог света да будеш за кога хоћеш и да гласаш ког хоћеш, то је демократија

Али срамота ако овако размишљаш а себе зовеш Ссрбином.

Да не идемо у аргументе, кад се спомене Мило након ових 30 година, он је сам по себи кад се спомене у позитивном смислу контрааргумент оном који га спомене. Жалосно
 
Свака част! Ако ти је Мило дражи него Вучић, свака част.

Имаш ти сва права овог света да будеш за кога хоћеш и да гласаш ког хоћеш, то је демократија

Али срамота ако овако размишљаш а себе зовеш Ссрбином.

Да не идемо у аргументе, кад се спомене Мило након ових 30 година, он је сам по себи кад се спомене у позитивном смислу контрааргумент оном који га спомене. Жалосно
Вучић је НАТО пудлица, који фолира да је националиста… најгоре што је уништио демократију и завео диктатуру попут оне у Азербејџану...
Мило није тако суптилан, али за разлику од Вучића, он се не претвара...
 
Вучић је НАТО пудлица, који фолира да је националиста… најгоре што је уништио демократију и завео диктатуру попут оне у Азербејџану...
Мило није тако суптилан, али за разлику од Вучића, он се не претвара...
Ма свака част, миловац, врло добри аргументи да ме натерају да заволим Мила пре Вучића и да бјежим од Србије како ти кажеш

Нисам Вучићев фан али поредити сега колико год и он не био светац са Милом је ко поредити локалног кримоса из кварта са Ал Капонеом
 
Ма свака част, миловац, врло добри аргументи да ме натерају да заволим Мила пре Вучића и да бјежим од Србије како ти кажеш

Нисам Вучићев фан али поредити сега колико год и он не био светац са Милом је ко поредити локалног кримоса из кварта са Ал Капонеом
Њега*
 
Ма свака част, миловац, врло добри аргументи да ме натерају да заволим Мила пре Вучића и да бјежим од Србије како ти кажеш

Нисам Вучићев фан али поредити сега колико год и он не био светац са Милом је ко поредити локалног кримоса из кварта са Ал Капонеом
Вучић није ал капоне више је као, Pinoче… но Срби ће нестати у Србији до 2050. тако да није битно...
 
Вучић није ал капоне више је као, Pinoче… но Срби ће нестати у Србији до 2050. тако да није битно...
Ненене, Мило је тај ког поредимо са Ал Капонеом у овом поређењу. А Вучић дилер из краја.

А Црна Гора? Срба има 30%. А некад се знало да је сваки становник Црне Горе несумњиво Србин. Тако је писало и у уџбенику из земљописа чију копију имам код куће.

Срби су мањина у ЦГ.
 
Ненене, Мило је тај ког поредимо са Ал Капонеом у овом поређењу. А Вучић дилер из краја.

А Црна Гора? Срба има 30%. А некад се знало да је сваки становник Црне Горе несумњиво Србин. Тако је писало и у уџбенику из земљописа чију копију имам код куће.

Срби су мањина у ЦГ.
Чуј Црногорци су Срби, но ко хоће да буде други народ, немам проблема. Но Црна Гора је bolja od Srbije јер се са просечном платом
може скоро цео месец иѕгурати, док у Србији са лажно повећаним просеком, може само 70% од месеца, а било је пре 6 месеци
као код вас…
 
Чуј Црногорци су Срби, но ко хоће да буде други народ, немам проблема. Но Црна Гора је bolja od Srbije јер се са просечном платом
може скоро цео месец иѕгурати, док у Србији са лажно повећаним просеком, може само 70% од месеца, а било је пре 6 месеци
као код вас…
Ма са тобом се не вреди расправљати. Теби је несрећа твога брата и сународника разлог да ликујеш над њим понижаваш га и гордиш се над њиме.

Иди у Пљевља, Шавник, Колашин, Мојковац, Плужине... Па питај људе како живе...они који су остали

Цг има срећу да има туризам и да људи долазе на море што драстично побољшава њену економију а опет није значајно јача од Србије која нема море, ако је уопште и јача, колико год да се у Србији 'буџе' плате
 
Слушај цена лука код нас је 2-3 пута већа него код вас, Србија има тенденцију да буде најскупља у Европи са храном,
тако да могу и ја да набрајам места где се много теже живи, него у тим која си набрајао.
Србија годишње губи преко 100000 становника, па да видимо ко ће да остане до 2050….
 
Слушај цена лука код нас је 2-3 пута већа него код вас, Србија има тенденцију да буде најскупља у Европи са храном,
тако да могу и ја да набрајам места где се много теже живи, него у тим која си набрајао.
Србија годишње губи преко 100000 становника, па да видимо ко ће да остане до 2050….
Србине, много ми се ти веселиш због тих црних бројки.
 
Србине, много ми се ти веселиш због тих црних бројки.
Ма да, скачем од среће… само кажем да је Вучић уништио Србију и да ћемо нестати. Све комбинације са њим, воде у пропаст….
Запад га подржава и боле их уво како је уређење у Србији све док је послушан, и ту нема бољитка...
 
Ма да, скачем од среће… само кажем да је Вучић уништио Србију и да ћемо нестати. Све комбинације са њим, воде у пропаст….
Запад га подржава и боле их уво како је уређење у Србији све док је послушан, и ту нема бољитка...
Ништа Вучић није више уништио српство у Србији него Мило српство у Црној Гори.

Подељеност у ЦГ никад већа, а сви у ЦГ су везани фамилијарно и пореклом на неки начин. Срби у Србији идаље чине 80+% становништва.

Немојмо се препуцавати. Вучић није Србија, нити је најбољи, али није гори од Мила сотоне, то дефиниитивно. И ако ти је Вучић изговор да омрзнеш Србију, свој народ и своју другу кућу, свака част, опет кажем
 
Vasos Mavrovouniotis (Βάσος Μαυροβουνιώτης)

FB_IMG_1679321680574.jpg


Vasos (1790 - June 9, 1847), born in the Montenegrin village of Mojdež, was a Fighter and a General during the Greek War of Independence.

He was born with the name Vaso Brajević, but became known as Vasos Mavrovouniotis (Vasos the Montenegrin) when he joined the early stages of the Greek Revolution in 1821.

vasos-mavrovouniotis-2260cb0a-f627-4979-ad93-91af9d1de9b-resize-750.jpeg


The Montenegrin led a group of around 100 fighters in the early stages of the war and quickly established himself as one of the most respected and effective fighters and leaders.

Mavrovouniotis also led an unsuccessful expedition to the Levant, landing in Beirut in 1826, in an attempt to defend the Greek Orthodox population there from Ottoman Turk reprisals and to organise an uprising.

vasos.jpg


At the time of his death on June 9, 1847, he was widely admired for his service during the Revolution of 1821.

He played a leading role in some 40 battles during his military career, suffering many injuries for the cause.

Mavrovouniotis married into the prominent Pangalos family and two of his sons would go on to have careers in the Greek military.
 
Брате, ниси Србин и ниси из ЦГ па не разумеш.

Беше подгоричка скупштина. Народно гласање за припајање. Мислим да су сви посланици гласали за припајање. Вама у ХР ће вазда бити нејасно српство ван модерне Србије и за вас ћњ то бит великосрпство, ко што ће за мене вазда бит нејасна хрватска историја средњег века.
Kako nisam Srbin? Svi narodi u Europi potječu od Srba i prvog Velikog Srpskog Carstva koje se protezalo od Portugala do Crnog mora, a imalo je prijestolnicu u drevnom srpskom gradu Berlinu. Isti ti Srbi su, prema Vedama, doselili u Europu iz Indije gdje su stvorili Indijce i migrirali u Europu prije 4000 godine.
 
Kako nisam Srbin? Svi narodi u Europi potječu od Srba i prvog Velikog Srpskog Carstva koje se protezalo od Portugala do Crnog mora, a imalo je prijestolnicu u drevnom srpskom gradu Berlinu. Isti ti Srbi su, prema Vedama, doselili u Europu iz Indije gdje su stvorili Indijce i migrirali u Europu prije 4000 godine.
Хахаха што се Берлина тиче, за то си у праву. Њега су подигли лужички Срби. То је истина :D
 
Kako nisam Srbin? Svi narodi u Europi potječu od Srba i prvog Velikog Srpskog Carstva koje se protezalo od Portugala do Crnog mora, a imalo je prijestolnicu u drevnom srpskom gradu Berlinu. Isti ti Srbi su, prema Vedama, doselili u Europu iz Indije gdje su stvorili Indijce i migrirali u Europu prije 4000 godine.
Svi narodi u Evropi, pa sve do Indije su nastali nakon Velikog srpskog praska.
 

Back
Top