dodgeme
Primećen član
- Poruka
- 664
Reshio sam da skupim sve one likove koji od BC-a planiraju da pocnu sa novim likom blood elf [blood knigh-s preporuceno
] u jedan guild.
Inace mislim da bi trebalo da pocnemo na serveru Drakonsmaw ali to je najlakshe odredit sserver.Inace ko je zainteresvan neka postuje ovde.
] u jedan guild.Inace mislim da bi trebalo da pocnemo na serveru Drakonsmaw ali to je najlakshe odredit sserver.Inace ko je zainteresvan neka postuje ovde.