Srpske robe rezerve prazne, zito otislo u Albaniju a zabranjeno Srbima u CG

Ortar

Aktivan član
Poruka
1.531
SVe je laz samo punsta laz. Predsednik Vucic je u kampanji jasno i nedosviselno pokazao slike punih skladista.

VIDEO%20Vu%C4%8Di%C4%87eva%20magija%20Od%20punih%20robnih%20rezervi%20pre%20izbora%20do%20praznih%20silosa.jpg

Treba verovati predsedniku, on ne laze.

zemunski kej

Elita
Poruka
18.296
Bio sam danas u Surcinu,traktori samo spartaju ,jednog sam video na vise mesta jer ima crveni kombinezon ,Kapa na glavi i pice ,uglavnom neki kanisteri sa rasklapajucim prskalicama znaci neko prskanje ili prihrannjivanje. Cuo sam da imamo viska milion tona zita a 3 miliona kukuruza. Kako zabraniti seljacima da prodaju u inostranstvo ako im ne das subvencije za proizvodnju. U stvari daju 4000 dinara po ha ,Makedonci daju 10 puta vise a Nemacka i da ne pricam pa ipak imamo viskove hrane.

YujiroHanma

Ističe se
Poruka
2.436
Nije bas tako, dosta se tamo izvozi. Nazalost katastrofalan Vuciceva politika je dovela do toga da oni nadju nove dobavljace na stetu Srbije

Mi mozemo prodati tu psenicu za suvo zlato svugde u svetu, Egipat sad odmah nudi da otkupi sve. A za retardiranog Krivokapica i MIla nas zabole, to su nam neprijatelji.

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
32.790
Nije bas tako, posto crna gora nije trziste, nego opterecenje srbije, rodjak kome stalno fali neki q. i moli kumi da mu pomognes, dok se ne pojavi neko drugi da ga "izdigne" iznad rodjaka.
Pola ih je u americi na jaslama Srbije.
I nije tacno da ih je koliko je jedan Novi Beograd....svi mogu da stanu u jedan voz Beograd Podgorica....u jednom smeru.

GeorgeV

Buduća legenda
Poruka
28.241
Bio sam danas u Surcinu,traktori samo spartaju ,jednog sam video na vise mesta jer ima crveni kombinezon ,Kapa na glavi i pice ,uglavnom neki kanisteri sa rasklapajucim prskalicama znaci neko prskanje ili prihrannjivanje. Cuo sam da imamo viska milion tona zita a 3 miliona kukuruza. Kako zabraniti seljacima da prodaju u inostranstvo ako im ne das subvencije za proizvodnju. U stvari daju 4000 dinara po ha ,Makedonci daju 10 puta vise a Nemacka i da ne pricam pa ipak imamo viskove hrane.

E, od danas ćeš gledati i traktore i kamione kako vuku žito i kukuruz iz silosa.

Počela je jurnjava za izvoznim kvotama, sad će oni koji su čuvali robu konačno da uzmu velike pare.

Ako im, naravno, naša prepoštena vlast ne lupi reket, što nikako ne treba isključiti... :roll:

Samareli

Primećen član
Poruka
944
Вучићева магија - Од наводно „пуних робних резерви" пре избора, до празних силоса и минуса од чак 20 милиона евра

Било је потребно да се заврше избори да би јавност Србије сазнала да робне резерве нису бас тако пуне како је председник државе Александар Вучић првобитно тврдио

Испоставило се да фали пшеница, и да су исте те „пуне“ резерве у минусу чак 20 милиона евра.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.