Srpske opcije u slučaju nezavisnosti Kosova

Мисли да би било политички зрело да покажемо мало двоструких стандарда.
Пошто не можемо да се носимо са Америма и јаким државама у ЕУ., можемо са слабијим
Мислим да наше понашање не може да буде исто према Немачкој, и према Словенији илои Хрватској. Ако ове две признају неѕависност КиМ, треба одмах да им уведемо визе, и да заладимо са њима односе. Пошто ми немамо никакве кристи од економске сарадње са њима, за разлику од њих, ово ће да их сигурно ѕаболи. Па замислите само кад неко од ових Словенаца треба да дође због неког бизниса овде, ( то јест наставка колонизације Србије), а мора да чека на визу око месец дана, и да вади све брисове, и тд.
 
Па замислите само кад неко од ових Словенаца треба да дође због неког бизниса овде, ( то јест наставка колонизације Србије), а мора да чека на визу око месец дана, и да вади све брисове, и тд.
I kad konačno dočekaju da uđu ovde, pre ulaska obavezno da se na granici, u određenoj prostoriji skinu goli i zapraše......da nam ne unesu neku boljku :D
 
Не знам коме одговара да прави од људи толике слепце, зар није доста беде и ратова!!?!

Решење је веома једноставно, Србија у EU и NATO и истог тренутка UN напушта Косово, тако да нити је NATO окупирао Косово (јер ће тада u NATO војсци бити и Албанци и Срби) а нити је мисија EU мимо било којег закона.
Друга варијанта, она ратна, куповина оружја и утврђивање "братсва" са Русима, који да су браћа никада се не би ни повукли са Косова и оставили незаштићено неалбанско становништво.
Тој варијанти одговара куповина гаса, нафте и "неутралног" наоружања по братским ценама плус уступке и повлачење пред интересима Русије, као нпр у тенису скоро.

Треба бити мудар и доказати колико вредимо као мултинационална демократска земља али не у изолацији, као што већ јесмо, већ бити "неки фактор" и у EU i NATO.
Све остало је, да се не лажемо и не мажемо - чисто шибицарење, куповина на времену актуелне власти којом диригује капитал из 90-тих и која би још мало да се протегне, мимо целог света али на жалост и мимо већине свог народа, којем је верујем ДОСТА свега.
 
Не знам коме одговара да прави од људи толике слепце, зар није доста беде и ратова!!?!

Решење је веома једноставно, Србија у EU и NATO и истог тренутка UN напушта Косово, тако да нити је NATO окупирао Косово (јер ће тада u NATO војсци бити и Албанци и Срби) а нити је мисија EU мимо било којег закона.
Друга варијанта, она ратна, куповина оружја и утврђивање "братсва" са Русима, који да су браћа никада се не би ни повукли са Косова и оставили незаштићено неалбанско становништво.
Тој варијанти одговара куповина гаса, нафте и "неутралног" наоружања по братским ценама плус уступке и повлачење пред интересима Русије, као нпр у тенису скоро.

Треба бити мудар и доказати колико вредимо као мултинационална демократска земља али не у изолацији, као што већ јесмо, већ бити "неки фактор" и у EU i NATO.
Све остало је, да се не лажемо и не мажемо - чисто шибицарење, куповина на времену актуелне власти којом диригује капитал из 90-тих и која би још мало да се протегне, мимо целог света али на жалост и мимо већине свог народа, којем је верујем ДОСТА свега.

Ne zaboravi da je u vreme povlačenja ruske vojske predsednik Rusije bio pijani Jeljcin koga su Amerikanci doveli na vlast i još film o tome snimili. Vladimir Vladimirovič je nešto drugo.
 
Решење је веома једноставно, Србија у EU и NATO и истог тренутка UN напушта Косово, тако да нити је NATO окупирао Косово (јер ће тада u NATO војсци бити и Албанци и Срби) а нити је мисија EU мимо било којег закона.
.

Genijalno! Zašto da NATO i EU korak po korak osvajaju Srbiju?
Dajmo im odmah sve, pa da krenemo u blistavu budućnost!:D
 
Genijalno! Zašto da NATO i EU korak po korak osvajaju Srbiju?
Dajmo im odmah sve, pa da krenemo u blistavu budućnost!:D

Osvojilo tebe ludilo korak po korak :lol:
Mislis, pored koriscenja vazdusnih, kopnenih i recnih koridora sto je jos Draskovic potpisao uz Partnerstvo Za Mir i svake godine po par hiljada najpametnijih studenata i intelektualaca koji odu, zamisli uglavnom bas u osvajacku EU ili neku NATO zemlju... da im je glavni zadatak da se dodvore nekom cobanu koji bi da se opase zidom i koji je utripovao da je on bas najbitniji od cele planete koja se vrti oko njega i njegovog stada, koje sisa redovno i plete iznova carape svake godine (analogiju izvuci)???

Kolektivna paranoja nikom nije dobro donela i ponavljam, mediji su glavni krivac tome!!
Nije istina sve sto RTS, Kurir, Blic ili B92 kazu!!
 
Srpska politika prema Kosovu liči na čoveka koji je slupao kola pa iz inata porazbija sebi i prozore na kući - čista frustracija nezrele države.

nije nego smo mi vozili kola, albanac je istrcao na ulicu sa bazukom u cilju da nam ukrade haubu, medjutim mi smo iz auta izvadili top i oterali sipca u tri pi... mat.....onda se pojavio ortak od albanca sa tenkom i zapalio nam auto, onda kad nam je zapalio auto, dosao je da nam investira u retrovizor i rekao da ce to ubuduce jedino valjati na nasim kolima i istovremeno trazi da sada sipcu damo haubu, jer ako mu ne damo, on ce ponovo izvaditi tenk, a mi necemo imati nista jer smo onaj stari top prodali jednom afrikancu.
 
nije nego smo mi vozili kola, albanac je istrcao na ulicu sa bazukom u cilju da nam ukrade haubu, medjutim mi smo iz auta izvadili top i oterali sipca u tri pi... mat.....onda se pojavio ortak od albanca sa tenkom i zapalio nam auto, onda kad nam je zapalio auto, dosao je da nam investira u retrovizor i rekao da ce to ubuduce jedino valjati na nasim kolima i istovremeno trazi da sada sipcu damo haubu, jer ako mu ne damo, on ce ponovo izvaditi tenk, a mi necemo imati nista jer smo onaj stari top prodali jednom afrikancu.


HBO COMEDY
 
nije nego smo mi vozili kola, albanac je istrcao na ulicu sa bazukom u cilju da nam ukrade haubu, medjutim mi smo iz auta izvadili top i oterali sipca u tri pi... mat.....onda se pojavio ortak od albanca sa tenkom i zapalio nam auto, onda kad nam je zapalio auto, dosao je da nam investira u retrovizor i rekao da ce to ubuduce jedino valjati na nasim kolima i istovremeno trazi da sada sipcu damo haubu, jer ako mu ne damo, on ce ponovo izvaditi tenk, a mi necemo imati nista jer smo onaj stari top prodali jednom afrikancu.
Pa što ga prodadoste kad ste u takvu situaciju :rolleyes:
Zinulo d*pe za pare :evil:
 
Osvojilo tebe ludilo korak po korak :lol:
Mislis, pored koriscenja vazdusnih, kopnenih i recnih koridora sto je jos Draskovic potpisao uz Partnerstvo Za Mir i svake godine po par hiljada najpametnijih studenata i intelektualaca koji odu, zamisli uglavnom bas u osvajacku EU ili neku NATO zemlju... da im je glavni zadatak da se dodvore nekom cobanu koji bi da se opase zidom i koji je utripovao da je on bas najbitniji od cele planete koja se vrti oko njega i njegovog stada, koje sisa redovno i plete iznova carape svake godine (analogiju izvuci)???
eeee, zaboravljas Veoma Opasne Cipove koje ce utiskivati u glave ili ruke istim tim cobanima... grandomanija, mitomanija i paranoja... dobrodosli u srbiju danas.
 

Back
Top