Српске НВО траже руско држављанство!!!

Flexoman

Zainteresovan član
Poruka
328
Неке од српских невладиних организација ових дана покрећу петицију за добијање руског држављанства за све Србе на Косову и Метохији, наравно ова петиција како каже локална митровачка ТВ станица ,,Мост'' биће покренута у свим местима на Косову и Метохији где живе Срби!!! :think: Мислим да ме идеја огорчених Срба са простора Косова и Метохије на актуелну власт из Србије не изненађује!!! Потписујем, шта фали бити држављанин Руске федерације !!! :per:
 
Неке од српских невладиних организација ових дана покрећу петицију за добијање руског држављанства за све Србе на Косову и Метохији, наравно ова петиција како каже локална митровачка ТВ станица ,,Мост'' биће покренута у свим местима на Косову и Метохији где живе Срби!!! :think: Мислим да ме идеја огорчених Срба са простора Косова и Метохије на актуелну власт из Србије не изненађује!!! Потписујем, шта фали бити држављанин Руске федерације !!! :per:

E ako je doslo do toga...stvarno sta reci sem...bravo...:roll:
 
Poslednja izmena:
Podrzavam....za sve Srbe rusko drzavljanstvo....pa ce drug Putin i nama da smanjuje cene smrdljivih kobasicetina po marketima i pokazuje nasim damama njegovo savrseno zmijsko telo....:per::D

dalem, ako srpkinje vide golog putina, mozda se i poveca natalitet, radjace decu....mozda nece biti srpska ali shta ima veze danas se svi kurvaju:hahaha::hahaha::mrgreen:
 
Неке од српских невладиних организација ових дана покрећу петицију за добијање руског држављанства за све Србе на Косову и Метохији, наравно ова петиција како каже локална митровачка ТВ станица ,,Мост'' биће покренута у свим местима на Косову и Метохији где живе Срби!!! :think: Мислим да ме идеја огорчених Срба са простора Косова и Метохије на актуелну власт из Србије не изненађује!!! Потписујем, шта фали бити држављанин Руске федерације !!! :per:

Nisam sa KIM ali bih rado podneo zahtev za Rusko drzavljanstvo. :bye:
 
pa tadicev izdajnicki kvislinski rezim ne zeli da pomogne srbimna kosmetu i tadic licno bi bio najsrecniji da srba na kosmetu jednostavno vise nema - tako bi imao jedan manje problem i mogao bi mirno da ide u evroatlantske integracije i organizuje izlete i rostilje sa nacionalnom gardom ohaja.

da je kvislinska vlast u beogradu htela da pomogne srbima na kosmetu pa otvorila bi makar 2-3 pogona za proizvodnju necega i tako pomogla tim ljudima tamo da ostanu na svojoj dedovini - ali nije .

srbi na kosmetu su odavno videli da samo eventualno rusija moze da ih spasi njihove tuzne sudbine.

od aktuelne vlasti u beogradu naravno leba nema. od njih samo mogu da ocekuju da kad ih siptari krenu ubijati kao marta 17 2004 godine da im posalju eventualno 50 godina staru vojnicku cebad i 40 godina stare mesne nareske iz tadicevih vojnih rezervi.
 
Poslednja izmena:
Неке од српских невладиних организација ових дана покрећу петицију за добијање руског држављанства за све Србе на Косову и Метохији, наравно ова петиција како каже локална митровачка ТВ станица ,,Мост'' биће покренута у свим местима на Косову и Метохији где живе Срби!!! :think: Мислим да ме идеја огорчених Срба са простора Косова и Метохије на актуелну власт из Србије не изненађује!!! Потписујем, шта фали бити држављанин Руске федерације !!! :per:

Ocu i ja :D
Idem odma' na kosovo,samo zbog toga :D(:hahaha:)
@tema
Pa normalno,kada vlast nece da im pomogne,idu ljudi u Rusiju..............bolje je da se sami ociste,nego da ih siptari ociste(citaj,pobiju).
 
Неке од српских невладиних организација ових дана покрећу петицију за добијање руског држављанства за све Србе на Косову и Метохији, наравно ова петиција како каже локална митровачка ТВ станица ,,Мост'' биће покренута у свим местима на Косову и Метохији где живе Срби!!! :think: Мислим да ме идеја огорчених Срба са простора Косова и Метохије на актуелну власт из Србије не изненађује!!! Потписујем, шта фали бити држављанин Руске федерације !!! :per:

Мислим да је ово добра идеја. Пре свега зато што се србски народ на КиМ не може више ослањати на Тадића и његову екипу. Или ће бити препуштени сами себи, прогнани као 2004 године, или ће узети руско држављанство како би Русија могла да интервенише у случају да искрсне неки напад на народ. Шиптари у овом случају не би могли добити руско држављанство.

Уколико Шиптари узму Америчко држављанство, то им ништа не вреди, јер то значи да би требали да иду одатле.

А наш народ са КиМ би могао да узме руско држављанство, и при том опет остаје "свој на своме", јер је Косово од стране неких земаља није признато, још увек је то српска територија, по свим нормама.

Тако да би то била клопка за Шиптаре, одличан НОК-АУТ за Тачија и решење за наш народ.

Апелујем на све Србе са КиМ да потпишу петицију и узму руско држављанство.


Помози нам Боже!!!
 
ja bi svim rusofilima dao rusko drzavljanstvo :D
i besplatnu voznu kartu u jednom pravcu :D

ја бих свим шиптарима поделила америчко држављанство, са "адио".... :mrgreen:

али слушај, кад наш народ на КиМ добије руско држављанство, НАС И РУСА 200 МИЛИОНА, ви ћете бити толико ситни да ће вас под лупом тражити :mrgreen:
 
ја бих свим шиптарима поделила америчко држављанство, са "адио".... :mrgreen:

али слушај, кад наш народ на КиМ добије руско држављанство, НАС И РУСА 200 МИЛИОНА, ви ћете бити толико ситни да ће вас под лупом тражити :mrgreen:
Грешите цењени колега онда ће се говорити
НАС РУСА 200 МИЛИОНА
 
Неке од српских невладиних организација ових дана покрећу петицију за добијање руског држављанства за све Србе на Косову и Метохији, наравно ова петиција како каже локална митровачка ТВ станица ,,Мост'' биће покренута у свим местима на Косову и Метохији где живе Срби!!! :think: Мислим да ме идеја огорчених Срба са простора Косова и Метохије на актуелну власт из Србије не изненађује!!! Потписујем, шта фали бити држављанин Руске федерације !!! :per:

Е нека и мене упишу...
:D
 

Back
Top