"Srpska politika i Srbi između NATO pakta i Rusije".

Grossmeister

Primećen član
Poruka
922
U "svijetlu" aktualnih dešavanja u Evropi i svijetu, s posebnim aspektom na rat u Ukrajini, postavlja se pitanje položaja srpske politike i Srba u vezi s tim, ili pitanje a s kime su Srbi, čiji su Srbi, da li su na strani NATO pakta / što sigurno nisu ili na strani Rusije i kakve posljedice to može da ima za Srbe na strateškom geopolitičkom planu. Ili šta srpska politika mogu očekivati i od Rusije i od NATO pakta ukoliko se eventualno otvoreno svrstaju na jednu stranu? Opšte poznato je da je srpska politika i Srbi emocionalno za Ruse, ali strah od NATO pakta kaže nešto drugo.
Očigledno je da će se srpska politika i Srbi morati konačno opredijeliti a šta će ti imati za posljedicu, ostaje da se vidi. Jedino je poznato, kako god se odluči i na čiju god stranu se prikloni dobro neće biti, samo je pitanje šta je veće zlo?
 
Mi smo na strani sopstvenog slobodnog nepotizma, korupcije, malverzavija kako svuda tako i u vojsci...Evroatlanske integracije bi donele odredjena pravila, red, promene, uzele slobodu nasih lopova, zato se protiv toga iz sve snage borimo... Takodje nismo ni za svavez sa Rusijom, jer i to moze da pokvari slobodu nasih domacih lopova...Zarobljeni smo iznutra i takvi ostajemo...
 
Da, rezultat je dobro poznat.

Kakav god da je rezultat, mi smo svoje dokazali, to jest da kod nas nema mesta strahu. Dakle, da uprostim za tvoj zakržljali mozak - Srbi ne biraju stranu zbog straha ili koristi, već na osnovu pokazanog prijateljstva ili neprijateljstva sa te druge strane. Znam da je to tebi neshvatljivo, verovatno zato što tvoj pokušaj nacije nikad nije ni imao izbora :kafa:
 
Mi smo na strani sopstvenog slobodnog nepotizma, korupcije, malverzavija kako svuda tako i u vojsci...Evroatlanske integracije bi donele odredjena pravila, red, promene, uzele slobodu nasih lopova, zato se protiv toga iz sve snage borimo... Takodje nismo ni za svavez sa Rusijom, jer i to moze da pokvari slobodu nasih domacih lopova...Zarobljeni smo iznutra i takvi ostajemo...

Tako je, ali ti imaš izbora, uvek možeš da pobegneš odavde. Pardon, ne možeš otkad su Slovaci provalili šemu za motanje kablova :kafa:
 
Kakav god da je rezultat, mi smo svoje dokazali, to jest da kod nas nema mesta strahu. Dakle, da uprostim za tvoj zakržljali mozak - Srbi ne biraju stranu zbog straha ili koristi, već na osnovu pokazanog prijateljstva ili neprijateljstva sa te druge strane. Znam da je to tebi neshvatljivo, verovatno zato što tvoj pokušaj nacije nikad nije ni imao izbora :kafa:

Jovan Rašković.
 
Mi smo na strani sopstvenog slobodnog nepotizma, korupcije, malverzavija kako svuda tako i u vojsci...Evroatlanske integracije bi donele odredjena pravila, red, promene, uzele slobodu nasih lopova, zato se protiv toga iz sve snage borimo... Takodje nismo ni za svavez sa Rusijom, jer i to moze da pokvari slobodu nasih domacih lopova...Zarobljeni smo iznutra i takvi ostajemo...

Можда Ви јесте, али Ми нисмо ... :kafa:
 
Poslednja izmena:
hehehe... Pa ako ti je bitna nacionalnost ja sam Srbin iz Sunmadije... Verovatno onako cist kakav bi ti voleo da budes 😎 ... Pradede Solunci.... Dakle original....
Mada me malo blam da moram ovo da pisem nekome kome je to nejvaznije...

ДругоСрбијанац,

Ниси ти више тај. То су били твоји преци. Ти си сад само копија без оригинала (одрекао си се својих оригинала - Бодријар)

Тужно је то када те се мртви преци стиде... :kafa:
 

Back
Top