SRPSKA OPOZICIJA JE NESPOSOBNA - SLEDECU VLADU SASTAVICE DS, G17, LDP i LSV

Pa zašto?
Toma je takav da može narod da se sprda na njegov račun. Bode oči ono da je završio srednju građevinsku školu i ništa više od toga.

па да имаш памети сетила би се да је уствари ПОШТЕН пошто је могао за пар хиљада евра да купи диплому као и сви......ко да те имање неке пишљиве дипломе чини поштенијим,бољим,стручнијим....поготово у Србији данас....ал џабе...плитак мозак и не може дубље да сагледава ствари....и да види даље од неког пишљивог папира и лажних титула.......
 
па да имаш памети сетила би се да је уствари поштен пошто је могао за пар хиљада евра да купи диплому као и сви......ко да те имање неке пишљиве дипломе чини поштенијим,бољим,стручнијим....поготово у Србији данас....ал џабе...плитак мозак и не може дубље да сагледава ствари....и да види даље од неког пишљивог папира и лажних титула.......

Sto ce mu? Covek ima iskustva, nacitan je, lepo i tecno (pametno) se izrazava, ja sto puta cuh kako Tadic uprska, pogeledaj moj potpis samo, i ako mu je to jedina mana (Nikolicu) sto su mu majka i brat poginuli pred njegovim ocima od udara struje, sto je prosao pakao, neka je. Meni ne smeta. Kazem, koliko doktora i magistara sad u Vladi, a bankrot kuca odavno na vrata drzave Srbije, strashno!
 
I na tvoj, samo ne vidis koliko si ostrascena, to sa srednjom skolom, pa? Ovi sadasnji sve neki dr mr gr sr i slicna ***** pa dovedose drzavu do bankrota.
Boze, ne moze covek da upije ovoliku kolicinu gluposti (makar bile i placene) da ce jedan covek da vodi drzavu, a vidi da sada dok vlada semafor-kolaicija ima ministarstava k'o pleve, vise nego u celom reginou i i sire, i svaki ministar- savetnika, podsavetnika, po tri sekretara ili sekretarice i sve narod placa iz svog dzepa, ne znam sta nemaju,ali, eto...Dakle, zaista je ljudska glupost bezgranicna:zcepanje:

Za ovo se slažem. Samo ne vidim logiku toga sa mojim ismevanjem Tome. Nije samo on to izjavio kao nepotrebno, to mogu i ja kao nedoškolovani pravnik da ti kažem.
 
Kakve to sad veze s vezom ima?
Zamisli da ti predsednik učenik srednje građevinske škole, ju koji blam.

Blah ne izvlaci iz konteksta...Stvarno me mrzi da razlgabam al ajde....Precednik vrsi manje ili vise ceremonijalnu funkciju...za razliku od ministara koji moraju imati strucnost sad kod ''demokratskih''vlada u srbiji to nije slucaj jer vojni odsek drzi psiholog,infrastrukturu pedijatar itd....predsednicku funkciju moze da obavlja bilo ko...ministarsku ne....e izgleda da se to u nasoj ''demokratskoj''drzavi ne jeb.e 2 posto posto ministarske funkcije moze da obavlja bilo ko a predsednicku samo i iskljucivo Boris Glavic...
 
Poslednja izmena:
Sto ce mu? Covek ima iskustva, nacitan je, lepo i tecno (pametno) se izrazava, ja sto puta cuh kako Tadic uprska, pogeledaj moj potpis samo, i ako mu je to jedina mana (Nikolicu) sto su mu majka i brat poginuli pred njegovim ocima od udara struje, sto je prosao pakao, neka je. Meni ne smeta. Kazem, koliko doktora i magistara sad u Vladi, a bankrot kuca odavno na vrata drzave Srbije, strashno!

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Тома Лопата :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
I jos nesto da vam kazem, rano ste poleteli opozicionari, rano a visoko, spustite se malo nize - manje ce vas boleti kad padnete.

Nastavicemo sutra, vreme je za laku noc :bye:

Ode vila RaviOjla, valjda ispunila bonus za veceras, odavno je ovde nije bilo:mrgreen:
Secam se danvno to bese kako je mene ubedjivala da vila RaviJojla nije imal J u svom imenu, te tako i ona nema, sta reci, osim se nasmejati i pozeleti joj laku noc, sutra je za nju naporan dan, valjda odraditi dnevnicu:bye:
 
па да имаш памети сетила би се да је уствари ПОШТЕН пошто је могао за пар хиљада евра да купи диплому као и сви......ко да те имање неке пишљиве дипломе чини поштенијим,бољим,стручнијим....поготово у Србији данас....ал џабе...плитак мозак и не може дубље да сагледава ствари....и да види даље од неког пишљивог папира и лажних титула.......

Ne znadem. Znam samo da je napustio pravo. Cccc, šta bilo mnogo da se uči? Da je kupio diplomu, to bi mu bio još jedan taktički potez više, koji bi mu doneo poene, mada, opet je pitanje, iovako odiše nekreativnošću u samo gradi poene i politiku tako što pljuje druge bez argumenata.
 
Blah ne izvlaci iz konteksta...Stvarno me mrzi da razlgabam al ajde....Precednik vrsi manje ili vise ceremonijalnu funkciju...za razliku od ministara koji moraju imati strucnost sad kod ''demokratskih''vlada u srbiji to nije slucaj jer vojni odsek drzi psiholog,infrastrukturu pedijatar itd....predsednicku funkciju moze da obavlja bilo ko...ministarsku ne....e izgleda da se to u nasoj ''demokratskoj''drzavi ne jeb.e 2 posto posto ministarske funkcije moze da obavlja bilo ko a predsednicku samo i iskljucivo Boris Glavic...

Aj ne prdi. :hahaha:
 
Blah ne izvlaci iz konteksta...Stvarno me mrzi da razlgabam al ajde....Precednik vrsi manje ili vise ceremonijalnu funkciju...za razliku od ministara koji moraju imati strucnost sad kod ''demokratskih''vlada u srbiji to nije slucaj jer vojni odsek drzi psiholog,infrastrukturu pedijatar itd....predsednicku funkciju moze da obavlja bilo ko...ministarsku ne....e izgleda da se to u nasoj ''demokratskoj''drzavi ne jeb.e 2 posto posto ministarske funkcije moze da obavlja bilo ko a predsednicku samo i iskljucivo Boris Glavic...

Srbija prvo mora da DEFINISE STRATESKE CILJEVE SVOJE POLITIKE!

To je NAJBITNIJE.

 

Back
Top