Quantcast

SRPSKA OPOZICIA SVADJA GRADJANE SRBIJE I KRIVA JE ZA STANJE U DRZAVI !

vilaraviojla

Domaćin
Poruka
3.317
Gospodo opozicionari pogledajte se malo u ogledalo i pogledajte vec jednom istini u oci.

Videcete samo sujetu i nista drugo, vasu licnu sujetu koja nije nista manja od sujete stranaka na vlasti pa cak se moze reci da je i mnogo veca!

Vi ste jedino sposobni za medjusobne svadje i nista vise.

Gospodin Mladjan Dinkic je sam sposobniji od svih vas zajedno. On je do sada srusio dve demokratske vlade a mozda ce i trecu ovu sadasnju a vi ni jednu.

Pa kakva ste vi onda opozicija, nekakva ili nikakva?

Deset godina samo kritikujete iz debele hladovine tvrdeci da nemate nikakvu odgovornost prema stanju u drzavi i da je za sve sto ne valja kriva vlast!

E pa presli ste se malo jer krivi ste i vi. Krivi ste jer ste nesposobni da nas pobedite na izborima , niste sposobni ni da nas srusite na ulici, kakav stiropor kakvi bakraci i na sledecim izborima necete moci da sastavite vladu ( a mozda to i ne zelite) jer ste se debelo isposvadjali medju sobom!

Ko ce sa kim, niko s nikim, svi protiv svih, tako ce biti!

SNS i njihove pristalice svadjaju se sa SRS i DSS i njihovim pristalicama, SPS se ponasa kao sponzorusa (oni su u vlasti zato sto vlast ima pare ali bi da budu dobri i sa opozicijom zato sto bi moglo da se desi da i ovi imaju pare) Nova Srbija je cas vamo, cas tamo izgubice se vise od toliko lutanja! LDP niti je vlast nit je opozicija i svadja se sa svima.

Krivi ste Gospodo iz opozicije i te kako, krivi ste jer svadjajuci se izmedju sebe svadjate i narod. Krivi ste i tacka.

Forum je ziva slika i prilika podeljenosti srpskog opozicionog tela.

Pogledajte samo teme koje postavljate, pogledajte vase postove pa vi se toliko pljujete i vredjate u njima medjusobno da je to prosto neverovatno!

Hajde sad mi odrzite ovde predavanje kako nisam u pravu i kako vlast izmislja price o posvadjanosti opozicije. I kako nisam u pravu da je za stanje u zemlji kriva i opozicija.

E pa kriva je zato sto je nesposobna da pobedi tu toliko kritikovanu korumpiranu lopovsku, izdajnicku i nesposobnu vlast i tako preuzme kormilo drzave i povede njene gradjane u bolji zivot! A gde bi ih to odvela i gde bi stigli, sam bog zna a mozda ni on!

Deset godina je proslo a opozicija prica iste price, deset godina oni ne mogu da se organizuju i udruze, ne mogu da nastupe jedinstveno!

I sta onda hocete?

Sram Vas bilo!

gost 41715

Elita
Poruka
17.690
Ja razumem ove nezadovoljne ljude koji navrate ovde da povremeno odvrnu ventil, medjutim nikad mi nece biti jasne pristalice rezima koje vise na ovom forumu po ceo dan.

Zar neko ko je zadovoljan stanjem u drzavi i politikom vladajuce klike im razloga da bdi na pdf - politika? :dontunderstand:

Ne smem ni da zamislim kakav je psiholoski profil takvih likova... :roll:

seksi80

Primećen član
Poruka
761
E ovi zuti su stvarno izgubili svaki kompas! Vide da im tlo podrhtava pod nogama pa se malko uspanicili! Ja po temama mogu samo da primetim koliko je narod generalno nezadovoljan ovom vlascu! Jeste da ima pljuvanja medju pristalicama opozicionih stranaka, ali svi su slozni u jednom DOLE ZUTA BANDA SA SVE MILOSEVICEVIM SPS-om! Do 2000-te je stvarno bilo bolje! Tad smo imali samo SPS, a danas DS i SPS u koaliciji! Pa to ni Nemacka nebi izdrzala!

vilaraviojla

Domaćin
Poruka
3.317
Sramota! Svadjamo se medjusobno umesto da oteramo Demokrate koliko sutra!
Bas tako gospodine Aleksandre pa pogledajte samo ovde kakve uvrede i pljuvacine razmenjujete sa simpatizerima nekih drugih opozicionih stranaka. Dzabe vam izbori kad nikada na njima necete imati apsolutnu vecinu i necete nikada imati dovoljan broj koalicionih partnera da bar sa njima namaknete neku tesnu vecinu i tako napravite kakvu takvu vladu!

vilaraviojla

Domaćin
Poruka
3.317
Mene vise brine koliko ce nam trebati da oteramo ove tvoje, ako zahebu narod... :think:
Gospodine Milanne, ne treba to da vas brine jer njegovi nikada nece moci da skupe dovoljan broj mandata za sastavljanje vlade. Kako to mislite da mogu da ucine, pljuvanjem po DSS i SRS a pri tome ni ovi njima ne ostaju duzni i tako svi zajedno tonu u zivi pesak!

vilaraviojla

Domaćin
Poruka
3.317
E ovi zuti su stvarno izgubili svaki kompas! Vide da im tlo podrhtava pod nogama pa se malko uspanicili! Ja po temama mogu samo da primetim koliko je narod generalno nezadovoljan ovom vlascu! Jeste da ima pljuvanja medju pristalicama opozicionih stranaka, ali svi su slozni u jednom DOLE ZUTA BANDA SA SVE MILOSEVICEVIM SPS-om! Do 2000-te je stvarno bilo bolje! Tad smo imali samo SPS, a danas DS i SPS u koaliciji! Pa to ni Nemacka nebi izdrzala!
Polako gospodine seksi! Svi oni vicu dole MI a kada bi MI pali dole sa kim bi to oni bili gore, s kim bi sastavili vladu ako su vec sada toliko medjusobno posvadjani. Hajde razmislite malo pa mi odgovorite!

¤VandaL¤

Primećen član
Poruka
515
Gospodine Milanne, ne treba to da vas brine jer njegovi nikada nece moci da skupe dovoljan broj mandata za sastavljanje vlade. Kako to mislite da mogu da ucine, pljuvanjem po DSS i SRS a pri tome ni ovi njima ne ostaju duzni i tako svi zajedno tonu u zivi pesak!
Тако је. ДСС и СРС су некакви џокери који су, ево, изненада изашли из Борисовог рукава. Лично, то стварно нисам очекивао. :( Изненађен сам.

seksi80

Primećen član
Poruka
761
Polako gospodine seksi! Svi oni vicu dole MI a kada bi MI pali dole sa kim bi to oni bili gore, s kim bi sastavili vladu ako su vec sada toliko medjusobno posvadjani. Hajde razmislite malo pa mi odgovorite!
A sto se ti lutko oko toga toliko sekiras!? Tvoji i ti bi ste bili opozicija! Dogovorili bi se oni i kako god se dogovorili bitno je da u novoj vlasti nema DS-a i SPS-a!

Ayeye_Brazdorf

Domaćin
Poruka
4.290
Gospodo opozicionari pogledajte se malo u ogledalo i pogledajte vec jednom istini u oci.

Videcete samo sujetu i nista drugo, vasu licnu sujetu koja nije nista manja od sujete stranaka na vlasti pa cak se moze reci da je i mnogo veca!

Vi ste jedino sposobni za medjusobne svadje i nista vise.

Gospodin Mladjan Dinkic je sam sposobniji od svih vas zajedno. On je do sada srusio dve demokratske vlade a mozda ce i trecu ovu sadasnju a vi ni jednu.

Pa kakva ste vi onda opozicija, nekakva ili nikakva?

Deset godina samo kritikujete iz debele hladovine tvrdeci da nemate nikakvu odgovornost prema stanju u drzavi i da je za sve sto ne valja kriva vlast!

E pa presli ste se malo jer krivi ste i vi. Krivi ste jer ste nesposobni da nas pobedite na izborima , niste sposobni ni da nas srusite na ulici, kakav stiropor kakvi bakraci i na sledecim izborima necete moci da sastavite vladu ( a mozda to i ne zelite) jer ste se debelo isposvadjali medju sobom!

Ko ce sa kim, niko s nikim, svi protiv svih, tako ce biti!

SNS i njihove pristalice svadjaju se sa SRS i DSS i njihovim pristalicama, SPS se ponasa kao sponzorusa (oni su u vlasti zato sto vlast ima pare ali bi da budu dobri i sa opozicijom zato sto bi moglo da se desi da i ovi imaju pare) Nova Srbija je cas vamo, cas tamo izgubice se vise od toliko lutanja! LDP niti je vlast nit je opozicija i svadja se sa svima.

Krivi ste Gospodo iz opozicije i te kako, krivi ste jer svadjajuci se izmedju sebe svadjate i narod. Krivi ste i tacka.

Forum je ziva slika i prilika podeljenosti srpskog opozicionog tela.

Pogledajte samo teme koje postavljate, pogledajte vase postove pa vi se toliko pljujete i vredjate u njima medjusobno da je to prosto neverovatno!

Hajde sad mi odrzite ovde predavanje kako nisam u pravu i kako vlast izmislja price o posvadjanosti opozicije. I kako nisam u pravu da je za stanje u zemlji kriva i opozicija.

E pa kriva je zato sto je nesposobna da pobedi tu toliko kritikovanu korumpiranu lopovsku, izdajnicku i nesposobnu vlast i tako preuzme kormilo drzave i povede njene gradjane u bolji zivot! A gde bi ih to odvela i gde bi stigli, sam bog zna a mozda ni on!

Deset godina je proslo a opozicija prica iste price, deset godina oni ne mogu da se organizuju i udruze, ne mogu da nastupe jedinstveno!

I sta onda hocete?

Sram Vas bilo!
Kaze se ladovina, a ne hladovina, seljandzuro sektaska...

Pravis se nesto pametna a ispadas kao Vesna Vukelic Vendi kad hoce da glumi intelektualku...:mrgreen:

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Sramota! Svadjamo se medjusobno umesto da oteramo Demokrate koliko sutra!
Вала баш. Ја ево демократе гађам из свих оружја, а према радикалима имам далеко више обзира...али демократе ме никада ни изблиза нису вређале колико радикали.

Ayeye_Brazdorf

Domaćin
Poruka
4.290
Ko kaze da ce se bilo sta resavati izborima..?

Pogledaj moj avatar...

Srbija je mrtva, Srbi su mrtvi, kada napunimo ove sanduke vasim liderima tada ce se nasa voljena zemlja ponovo roditi...

gost 41715

Elita
Poruka
17.690
Problem je "samo" u tome sto je DS itekako aktivan u akciji natpljuvavanja, a sto je SNS uprkos navodnom antagonizmu sa DS-om dobio isuvise veliki medijski prostor da bi cela prica bila dovoljno pitka. :per:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.