Srpska misica Valentina nasmejana pokazala dvoglavog orla?! Ona nas predstavlja?! (Foto)

Ne , to ti znači sledeće

Oni se identifikuju sa tim simbolom i on odražava njihove ciljeve
Njih ne zanima šta je to, odakle je , čije je - oni imaju cilj, time su zadojeni ili ti indoktrinirani (ako više voliš ovaj izraz)
какве то има везе са чиме се они идентификују. па они се идентификују и са Косовом и Метохијом и тврде да је то “њихова” илирска Дарданија. и шта то сад значи, да треба да им препустимо јер се ето “идентификују”? тако се и БиХ мухамеданци “идентификују” са краљевским криновима српске Круне па је то сад “њихово”? кринови су бошњачки а двоглави орао арбанашки?! а оба та хералдичка знамења припадају српској Круни. Наташа, ти се не разумеш у ову материју а волиш да даш своје мишљење, чак и кад и сама признајеш да се то твоје мишљење наслања на глупост а не на чињенице.
 
Ne nego da dolijamo gluposti .

Glupost ne razume pamet, ona razume samo pasivnu ili aktivnu agresiju

Kad si video da je neko nekog glupaka pobedio argumentima?
ти се “супротстављаш” глупости тако што глупост усвајаш. да ли видиш колико је то глуп приступ? очигледно не видиш.
 
Kao što znaš Šiftari su prvi krenuli sa ubijanjima, borbom i terorom
Ja nigde nisam spomenuo Šiptare, niti su jedino Albanski životi stradali od srpskog mača.

Mi smo maksimalno popuštali, davali i više -pa ništa
Nemojte da me zasmejavate.

To lepo idi pa piši na albanskom, i po hrvatskoj i bošnjačkoj mahali, njima malo objašnjavaj.
Da niste kanda slučajno umislili da imate kakva prava nada mnom? :)
 
какве то има везе са чиме се они идентификују. па они се идентификују и са Косовом и Метохијом и тврде да је то “њихова” илирска Дарданија. и шта то сад значи, да треба да им препустимо јер се ето “идентификују”? тако се и БиХ мухамеданци “идентификују” са краљевским криновима српске Круне па је то сад “њихово”? кринови су бошњачки а двоглави орао арбанашки?! а оба та хералдичка знамења припадају српској Круни. Наташа, ти се не разумеш у ову материју а волиш да даш своје мишљење, чак и кад и сама признајеш да се то твоје мишљење наслања на глупост а не на чињенице.

Ama čoveče moraš biti svestan realnosti i znati šta radi onaj što je protiv tebe i koje oružje koristi

Niko ne kaže da mi treba da se odreknemo naših simbola , već da ih ne koristimo u njihovom kontekstu

Ovaj znak rukama je sada njihov kontetekst, svaki put kada ga upotrebiš oni to shvate kao deo tvog pristajanja na njihove zahteve

Kao slabost
 
ти се “супротстављаш” глупости тако што глупост усвајаш. да ли видиш колико је то глуп приступ? очигледно не видиш.

Ne usvajam , već neću da mi neko nameće kontekst gluposti.. ako šiFtar u svom naci zanosu pokazuje rukama simbol .. sad ja trebam da kažem e pa i ja ću

Neka on pokazuje koliko želi, u tome ne učestvujem jer poštujem svoj simbol
 
Ama čoveče moraš biti svestan realnosti i znati šta radi onaj što je protiv tebe i koje oružje koristi

Niko ne kaže da mi treba da se odreknemo naših simbola , već da ih ne koristimo u njihovom kontekstu
Znači, koji god naš nacionalni simbol, hipotetički rečeno, neka teroristička grupa upotrebi, mi taj simbol treba da prestanemo da koristimo. :D

Ovaj znak rukama je sada njihov kontetekst, svaki put kada ga upotrebiš oni to shvate kao deo tvog pristajanja na njihove zahteve

Kao slabost
Koga briga? :D
 
ти се “супротстављаш” глупости тако што глупост усвајаш. да ли видиш колико је то глуп приступ? очигледно не видиш.
Ovaj narod se lako pali , citaju tabloide - ono naslov bomba ... dovoljno je da popiju bromazepam da se smire posto je neka devojka pokazala orla ... ne znam cemu toliko ludilo kao da taj orao nije nas simbol...
Tacno kao deca zakmece i osecaju bes i nemoc haha.
 
Ama čoveče moraš biti svestan realnosti i znati šta radi onaj što je protiv tebe i koje oružje koristi

Niko ne kaže da mi treba da se odreknemo naših simbola , već da ih ne koristimo u njihovom kontekstu

Ovaj znak rukama je sada njihov kontetekst, svaki put kada ga upotrebiš oni to shvate kao deo tvog pristajanja na njihove zahteve

Kao slabost
треба користити оружје знања, оружје чињеница, а не усвајати неке навијачке досетке као реалност и истину. ти у овој материји знање немаш, зато су ти ближи навијачки “аргументи” од историјских чињеница. уосталом, ти опет располажеш нечим што није твоје, јер се “одричеш” знамења које ти не припада и које те не представња.
 
Ovaj narod se lako pali , citaju tabloide - ono naslov bomba ... dovoljno je da popiju bromazepam da se smire posto je neka devojka pokazala orla ... ne znam cemu toliko ludilo kao da taj orao nije nas simbol...
Tacno kao deca zakmece i osecaju bes i nemoc haha.
Ne smem ni da pomislim kakav bi efekat bio kad bi neki Albanac pokazivao tri prsta.
 
треба користити оружје знања, оружје чињеница, а не усвајати неке навијачке досетке као реалност и истину. ти у овој материји знање немаш, зато су ти ближи навијачки “аргументи” од историјских чињеница. уосталом, ти опет располажеш нечим што није твоје, јер се “одричеш” знамења које ти не припада и које те не представња.

Kako da ne , pozdravlja te te Ustav iz 1974 godine
 
Ne usvajam , već neću da mi neko nameće kontekst gluposti.. ako šiFtar u svom naci zanosu pokazuje rukama simbol .. sad ja trebam da kažem e pa i ja ću

Neka on pokazuje koliko želi, u tome ne učestvujem jer poštujem svoj simbol
шта ако се тај “шиФтар” у заносу прекрсти, значи да треба да пљунемо на Крст?

а који је то твој симбол?
 
Poslednja izmena od moderatora:
шта ако се тај “шиФтар” у заносу прекрсти, значи да треба да пљунемо на Крст?

а који је то твој симбол?

Kako ti banalizuješ stvari u pokušaju da opravdaš agresiju na nas .
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ова прича има неколико различитих делова. Први је ова наша полутерардирана мисица, ван времена и света, једина реалност друштвене мреже, није свесна симбола који је показала. Тако је могла сутра да дигне руку уз нацистички поздрав и исто да има тако идиотско објашњење. Наравно јавност, светина, ми, радимо наш део посла, поливамо је гов.нима и не постоји толика количина извињења која ће је опрати. Овде наравно не говорим о делу оних класичних дебилних аутошовиниста који су добили оргазам након овог ретардираног потеза наше мисице.

Сад, долази онај други део приче, а то је да данас скоро да не постоје ствари које приватно можеш урадити на неком јавном месту или окупљању и да то не буде забележени и овековечено мобилним телефоном. Ово је доба друштвених мрежа и људи још не виде никаква ограничења и опасности, па немају ни трунку самоконтроле. Тренутак непажње, или еуфорије, или чега год, може те обележити читав живот. А посебно ако се на неки начин бавиш јавним послом, што такмичење за мис свакако јесте.

Углавном, све је овде очекивано. Мисица испунила клише комплетног ретарда, ми се показали као турбо-патриоте па јој се наје.бавамо милосне мајке, она се полива пепелом, аутошовинисти кевћу од задовољства из позадине. Још један дан у Србији.
 

ALBANSKI MEDIJI "RAZAPELI" SVOJE MISICE: Tri prsta posle simbola "velike Albanije"​


https://www.novosti.rs/scena/poznat...tm_campaign=push-date-2021-10-27-vest-1048927

153345_valentina-petrovic_f.jpg
 

ALBANSKI MEDIJI "RAZAPELI" SVOJE MISICE: Tri prsta posle simbola "velike Albanije"​


https://www.novosti.rs/scena/poznat...tm_campaign=push-date-2021-10-27-vest-1048927

Pogledajte prilog 1041238
Ovi nasi zatucani ljudi ne kapiraju i da je Djokovic veliki gradjanin i da radi sta hoce i grli se sa kim hoce kada napusti Srbiju ... ljudi ne kapiraju da je njima tamo negde taj turbo oblik nacionalnosti presmesan.
Ove se malo opustile , proslavile , sprdale i to je to ... sta ih booli uvo za neke babe i dede koje rage-uju.
 
Kako ti banalizuješ stvari u pokušaju da opravdaš agresiju na nas .
агресија је на знамења српске Круне, јер та знамења су предмет злоупотребе. тема је о знамењима а не о таблицама, зар не?
 

Back
Top