Српска конфедерација?

Уједињење српских држава

  • 1, Да, коначно!

    glasova: 35 71,4%
  • 2, Не, никако!

    glasova: 13 26,5%
  • 3. Не знам

    glasova: 3 6,1%

  • Ukupno glasova
    49
Ма они су небитни говорим о међународном признању-аминовању.О озбиљној причи а не о Јужној Осетији.
Немамо ми Срби те капацитете очигледно.Ми ћемо пре нестати сви заједно него што ћемо поново бити велики.
oni misle da se za tih nesto godina dusana silnog stvarno srbi toliko rasirili

ne shvataju da jesu srpske granice bile na pola grcke , ali narod nije ekspresno uvecan

isti narod je bio i pre i za vreme i posle dusana , to sto je podignuto nekoliko crkvi

ne definise tu zemlju kao srpsku

eno stara srbija , skadar , prilep , malo srba ima tamo

selili su se , migrirali , treba biti realan
 
Сами? Кад мислите објаснити пучанству да ће једног дана морати
у рат против српске војске? Против ње нисте ратовали од 1918.
Da li si ti zaboravio ko je srpski vojsku razbio kao i srpsko kraljevstvo 1915.godine?
Bulazniš o nekoj pomoći sa strane i pričaš o 1918.godini umjesto da se zapitaš kako je ta vojska preživjela 3 godine i kako se vratila u svoju zemlju...
E moji botovi nepismeni...
 
A znas li zasto...?
Zato sto medju Srbima ne postoji znanje dobre selekcije, neumereni su , nevaspitani i nezreli..
Izabranici srba su uvek lideri u prodavanju nafte, oruzja, teritorija, i svega ostalog..

A krivica pada po nacelu izbora predstavnika, jer predstavnik predstavlja..

skidajuci talentovane sa njihovog mesta u drustvu , srbin sebi pravi prodor, ali slabi ceo narod ili naciju kao entitet...
Gurajuci slabije i bezumnije, sebi pravi korist, ali na kraju zavrsava kao narod na dnu ...
Ostavio sam rečenice koju su dosta dobro opisale trenutno stanje.I znate sta jos mi kao narod da imamo zrelosti kao sto nemamo ne bi uopste pricali o ovome vec bi srpski prostor bio srpski odavno.A posto nemamo niti cemo imati u skorije vrijeme ova prica gubi smisao.
 
U Srbiji je 1914 bilo 500 dobrovoljaca iz KninskE Krajine od 20-40000 stanovnika dok toliko nije bilo dobrovoljaca 1992 u RSK iz cele Srbije od 8 miliona 😂
Ovo ti nije merodavno , zato sto se u Srbiji videlo sta radi Sloba...
To se videlo i kod kosova, na zalost...
Nisu Srbi iz Srbije bili bezosecajni prema situaciji ostalih Srba , stvarno nisu...
Ali otud i zelja da se svi otcepe od Srbije da bi nekako opstali , da ih ne satre Sloba..
 
Da li si ti zaboravio ko je srpski vojsku razbio kao i srpsko kraljevstvo 1915.godine?
Bulazniš o nekoj pomoći sa strane i pričaš o 1918.godini umjesto da se zapitaš kako je ta vojska preživjela 3 godine i kako se vratila u svoju zemlju...
E moji botovi nepismeni...
Поредиш рат '90-их са Великим ратом? Лакше Бошњи метар у гузицу, него три здрава неурона у главу.
 
Sa BGom na čelu sigurna propast.
Без БГ- још раније.
Ако хоћете да опстанете- морате да нађете заједнички језик са Београдом; свиђало се то неком или не- Београд је кључна тачка за победу или пораз.
 
Без БГ- још раније.
Ако хоћете да опстанете- морате да нађете заједнички језик са Београдом; свиђало се то неком или не- Београд је кључна тачка за победу или пораз.
Ovo je zanimljiva teza, i iz ugla kapitalizma USA , pirlicno tacna..
Tamo u USA da bi uspeo moras da znas lokalnu ekonomiju i pravo grada.
Njujork razlicit od LA itd itd...
To medjutim znaci da ne postoji nacionalna politika nego znaci da je sve Beogradska politika, nalik lokalnom vodjenju biznisa..
I to kao zakljucak ne izgleda netacno po ponasanju do sada..

Ono malo nacionalne politike se istopilo, bukvalno se sve svodi na to da je Srbija deo SVETA i interesa USA i DE i NOR gradova, samo je eto BG grad koji je najblizi..
Totalno suprotno od bilo kakve nacionalne ili SFRJ politike..
Ali verovatno tacnije nego sto iko od vas misli..
 
Срећа, те ти никад ниси учествовао у томе... :lol:
Види имаш слободу да се вратиш прелисташ поруке.Тај што је лајковао ову твоју констатацију, бијесни пас из Америка :D ,је заправо улетио-реплицирао на моје мишљење гдје практично не вређам нити једног корисника и гдје износим своје мишљење јел је елте ова тема отворена због тога или не?При томе писао је другој теми о квадратима неке конфузне поруке само њему познате,контам да је опет пијан у ситне сате,стари је то инсомничар.Али ето он даје себи за право да вређа.И није му први пут.Ја сам му пар пута реплицирао али опет конструктивно.

Међутим мање више тај што ти лајкује ову поруку је и скренуо са теме гањајући виртуелне усташе,онда је било још пар корисника који су ето износили своје мишљење о "правим" и "кривим" Србима гјде сам ја закључио како сам закључио јадни ми и наша конфедерација читајући мишљења корисника.И ту мање више завршавање моје писање на овој теми.Изволите кољите се Срби за боље и нисте!
 
Види имаш слободу да се вратиш прелисташ поруке.Тај што је лајковао ову твоју констатацију, бијесни пас из Америка :D ,је заправо улетио-реплицирао на моје мишљење гдје практично не вређам нити једног корисника и гдје износим своје мишљење јел је елте ова тема отворена због тога или не?При томе писао је другој теми о квадратима неке конфузне поруке само њему познате,контам да је опет пијан у ситне сате,стари је то инсомничар.Али ето он даје себи за право да вређа.И није му први пут.Ја сам му пар пута реплицирао али опет конструктивно.

Међутим мање више тај што ти лајкује ову поруку је и скренуо са теме гањајући виртуелне усташе,онда је било још пар корисника који су ето износили своје мишљење о "правим" и "кривим" Србима гјде сам ја закључио како сам закључио јадни ми и наша конфедерација читајући мишљења корисника.И ту мање више завршавање моје писање на овој теми.Изволите кољите се Срби за боље и нисте!

Srbi jesu za bolje, i to mnogooo bolje.

Treba samo da se odreknete partizanštine i brozovštine, koja je ubacila komun-ustaše i razorila državu, društvo i narod kroz građanštinu

Ali, ustanici će to popraviti. Zna se unapred kako se stiže do slobode i suvereniteta.

Ti o tome se ne brini.
 
Napraviti od Zvornika i Malog Zvornika jedan grad i neka to bude glavni grad Saveza Srpskih Država. Korak bliže o brisanju Drine kao granice. Drina i Morava su najbitnije reke kod Srba i ne mogu biti granice.
Ма јок. Ја имам три предлога за главни град. Требиње је први. Аутентично српско подручје, смештено у камењар и шикару ђе се змије легу, сунце пржи, море на југу и немаш куд а на истоку Острог славни и жупа Никшићка. Идеални услови за формирање тврдог српског језгра и карактера. Нема никакве куррчеве Европе да ми прелази Саву и Дунав и шири неке болесне идеје. Затим центар српских земаља, Сарајево. Окружено равном Романијом и планинским масивима са таквим шумама ђе те можда може заскочити и понеки праисторијски мамут или тираносаурус. Медведи и вукови ти дођу као кућни љубимци. Одсуство сваке цивилизације. Ај ту дођи да причаш о демократији и правима педера и лезбејки !! И на крају Книн. Ту је Динара, оличење српског гена и менталитета. Затим масив Буковице, Велебита, Пљешевице и Свилаје. Све сама пустош и дивљина. На југу море. Ни ту не могу уводити демократију и либералне вредности.
 
To oko Trebinja je pipavo...
Po onome sto sam video tu ce da se pravi autoput, a to ce biti onda Jadranska obala , nema nista od Hercegovine...ostaje ti Nevesinje...nije centar, ali je dobar primer srpskog mentaliteta tamo , jace je nego u Trebinju...

Trebinje gubi i po principu granice sa CG, jer i Niksic a ni Cetinje vise nisu Niksic i Cetinje...

A HN je republika sam za sebe....
Da nije upliva CG u HN okruzenje, HN bi bio bokeljska republika i svetla tacka cak i za Dubrovnik i celu obalu....Bolji je odnos ljudi nego i na jugu i na severu Jadrana...
 
To oko Trebinja je pipavo...
Po onome sto sam video tu ce da se pravi autoput, a to ce biti onda Jadranska obala , nema nista od Hercegovine...ostaje ti Nevesinje...nije centar, ali je dobar primer srpskog mentaliteta tamo , jace je nego u Trebinju...

Trebinje gubi i po principu granice sa CG, jer i Niksic a ni Cetinje vise nisu Niksic i Cetinje...

A HN je republika sam za sebe....
Da nije upliva CG u HN okruzenje, HN bi bio bokeljska republika i svetla tacka cak i za Dubrovnik i celu obalu....Bolji je odnos ljudi nego i na jugu i na severu Jadrana...
Одакле би ишао тај ауто пут и докле ?
 
56680765-d89c-41a0-b88b-44e1b0765237-jadranko-jonski-autoput-preview-1.jpg

https://investitor.me/2018/02/26/jadransko-jonski-autoput-stigao-do-capljine-kada-ce-do-crne-gore/
 
To oko Trebinja je pipavo...
Po onome sto sam video tu ce da se pravi autoput, a to ce biti onda Jadranska obala , nema nista od Hercegovine...ostaje ti Nevesinje...nije centar, ali je dobar primer srpskog mentaliteta tamo , jace je nego u Trebinju...

Trebinje gubi i po principu granice sa CG, jer i Niksic a ni Cetinje vise nisu Niksic i Cetinje...

A HN je republika sam za sebe....
Da nije upliva CG u HN okruzenje, HN bi bio bokeljska republika i svetla tacka cak i za Dubrovnik i celu obalu....Bolji je odnos ljudi nego i na jugu i na severu Jadrana...
Ма јок......Билећа је боља.....таман поред оног језера :) Плус Додик обећ'о ауто пут од Вишеграда до Требиња. Време је да се Срби врате у планине и камен одакле су потекли !! Равница ствара лош материјал.
 
Jesam li ja bio u Bileci, jedva malo veca od sela?
Ne verujem da je ono bilo Gacko....
Meni se cini da Nevesinje ima jaci karakter kao mesto a mozda je malo i vece od Bilece...Ali razumem ove sto su blize Srbiji i tamo prema Foci...
Ако су около биле ливадетине и ниђе шуме онда си прошао кроз окрајак Гацка. Билећа је у камену и шибљу. Нема ливаде.
 

Back
Top