"SRPSKA GO*NA" Šovinistički ispad radnika poznate avio kompanije, na meti NAŠI DRŽAVLJANI

Да, то је једно од устаљених хвалисања минорних народа - "наше псовке су баш нешто страшно, док они тамо пјиргавци нису се ни сјетит даднули што ми знамо, охохохохо." Често тако нешто чујеш од разних Мађара и иних Бошњака.

Упркос томе, дотични хвалисавац има фонд од 500 речи, као ретардирани дечак од шест година.

Moguće da ima, no zato može nadpsovati Karlheinza dok si reko keks:

Šta je, pi@kice, nabijem te na ***** i još ti poyebem pola vamilije. I razbijem te ko pi@ku, pride :hahaha:
 
Mi Srbi smo se oduševili kada je Handke (neki intervju) na kraju jedne rečenice morao da doda
"u pi.čku materinu" na srpskom.
Nobelovac a mora da koristi bogatstvo našeg jezika. :tajna:
Meni to bas zalosno......To ti je ono kao kad dete koje ima kompleks , svo sretno sto nije najgore na svetu....
Ja stvarno ne znam da li postoje osobe koje nemaju kompleks trenutno u Srbiji , ne vidjam ih, ali dok sam studirao , moji drugari , imali su nesigurnosti u sebe ili nesto slicno , ali kompleks ni blizu...
Znaci da oni budu robovi fame ili idealizacija, to ni u ludilu....a svi su bili momci za primer, apolonska tela, jer svi su sportski tipovi, niko ne pushi, svi visoko inteligentni, svi ETF, svi muzikalni, polovina svira bar jedan instrument, i svi strejt...

Ama bas nijedna ni stigma ni dogma nije bila prisutna...I posle kad nadjose neke devojke, one razhebase sve, te krenu odvajanje, te joj sumnjivo sto kad smo zajedno , naravno da tu uvek ima lepih devojaka, ali niko od nas ne tera nikog da vara niti su bili takve prirode...racionalni momci sebi ne prave problem, oni rade ono sto zele..Ako ne zele da budu u ozbijnoj vezi, oni to i kazu, i vecina devojaka pristane na bilo kakvu vezu , u nadi za upgrade...
 
Možda idu ruku pod ruku, da ne kažem šupak uz šupak.....
Mozda tu i ima logike, kazem is psiholoske strane....Tako i zenama objasnjavaju sto su stipse, jer primaju kitu, pa to ostane kao intrusion, ulazak, penetracija, pa se stisnu (kamo lepe srece da je tako) i kao dete pod stresom , onda ima odbojnost prema davanju bilo cega od sebe...
Mimo toga sto zene imaju frustracionu prirodu , pa nikad dosta....
 
Moguce da je ova Dragana rekla siptaru -siptarska g.vna-
Da je rekla Sirijska go.vna, to bi jos i moglo da se tumaci kao Srpska go.vna....sve vise licimo na Siriju.....Nekad pre 10 godina su nas zapadnjaci mesali sa Sibirom, Serbia Sibiria...ali to je i zbog izgovora i zbog tog sadistickog odnosa vlasti prema narodu...
 
Kompanija je super, a sto ima gomana svagde nije cudno. Nije guska ogledalo kompanije. Inace WizzAir je super. Gde mozes jos POVRATNU avio kartu Srbija - Holandija da kupiz za 50ak eura..
Imam jako lose iskustvo s low cost kompanijama.

Ta guska jeste ogledalo kompanije a vidim i jasnu razliku kad letim sa dobrom kompanijom i kad izaberem neko smece.
Oseti se tacno nedostatak treninga u radu s ljudima.

Ne znaci da nema finih ljudi u svakoj kompaniji.
 
.
U svakom slucaju, muski rod se lakse prilagodi propisima dok zenski trazi izuzetak od primene propisa cak i kad su tako uobicajeno rigorozna kao tezina prtljaga na avio linijama.....Ali za njih mora kao protekcija....

Da verovatno je zato u zatvorima 92,5 % muskaraca i 6,5% zena (podaci za SAD).U Srbiji je u zatvorima jos manje zena , 4% a 96 % muskaraca.
Ne lupetaj vise molim te.

Osim sto si srbomrzac,
ti si i zenomrzac
 
Da verovatno je zato u zatvorima 92,5 % muskaraca i 6,5% zena (podaci za SAD).U Srbiji je u zatvorima jos manje zena , 4% a 96 % muskaraca.
Ne lupetaj vise molim te.

Osim sto si srbomrzac,
ti si i zenomrzac
I posle kazu ljudi treba razgovarati ozbiljno sa zenama...
To gleda svaku priliku da od jedne teme skoci na drugu koja nema veze sa datom temom...

A kad si vec dotakla zasto muskarci vise cine prestupe, na njima je i veci teret za ekonomsko zbrinjavanje zena...
To je neizrecena a vrlo ostra sekira iznad glave..
A to cesto dovodi uz nepostojanje adekvatne ponude do ekonomskog kriminala...tj kriminala koji je ekonomski motivisan, a ne vodi se kao ekonomski nego kao kriminal....Animalizacija koja je posledica prihvatanja ekonomske podrske zenama od strane muskaraca je takodje veliki problem...
Donosi vise agresije u drustvu, spusta nivo i komunikacije i razmisljanja celog drustva na proseljacku varijantu, animalno...

Itd itd..
Zene itekako huskaju muskarce na agresiju, i direktno javno i mnogo vise indirektno preko provokacija i eliminacija onih koji nisu agresivni...
Traze dominantnog u drustvu, a to je sugestija razvijanja i jacanja agresivnosti kod mnogih....
Zatim traze i u vezi agresivnost, bez fizicke komponente, ali da parira njihovoj verbalnoj agresivnosti ili pasivnoj agresivnosti...
Ako se ukine ili spreci da zena izaziva animalnost i agresivnost, njeno prisustvo nece dovesti do povecanja agresivnosti kod muskaraca....znaci da samo prisustvo zena dovodi do rivaliteta, ali ne i do eksplozije agresivnosti, jer se uspostavlja i negativna povratna sprega...

Ali sve ovo nema veze sa uobicajenim ponasanjem zena, koje ne postuju kucni red vec traze hleba mimo pogace...
To znaju svi, i same zene, a eto ti dokazujes kao da to nije istina tako sto uzimas rec pravilo i pretvoris ga u zakonsko kaznjavanje..
Koliko je u procentima zenama oprosten prekrsaj ili krivicna delatnost u odnosu na muskarca....
Saobracaj....prelazak ulice.....sverc,......trgovina ljudima....
Ali svejedno opet to nije tema , vec ono sto je sigurno a to je da zene ne postuju kucni red radi svoje sujete i da im papucari masovno izlaze u susret...
A ti ne moras da verujes...
Ja znam zato sto ja isto tretiram svakog klijenta , bio on musko ili zensko , dete ili dekica...apsolutno isto....jedino dekicama i bakicama oprostim sto me zezaju na to da ne cuju , a ustvari ne razumeju, tj izgovoreno prebrzo ili u nekom redosledu ne mogu da prepoznaju kao izgovoreno , pa mora da im se ponovi...
Uzas je u radnoj sredini kad vidis koliko protekcije traze zene i to naviklo to...bezobrazno trazi...i isto kao i ti se ponasaju, znaci pocnu da izmisljaju prekrsaje nadredjenog da bi mu smestile samo zato sto ih nije pustio da krse protokole ili pravilnik....
 

Back
Top