"SRPSKA GO*NA" Šovinistički ispad radnika poznate avio kompanije, na meti NAŠI DRŽAVLJANI

Да, па наречена Драгана је неки балкански смерд, не мислиш ваљда да је Њемица.
Moze da bude hrvatica, plus zensko zensko antagonizam,
Plus PS, plus nije dobila keksa to jutro, eto to se sve desava kod zenskog radnika...ali cena rada mora da bude ista, a ne prema riziku poslovanja...
 
Dragana je Srpkinja i tijelom i dushom, nikada, ali nikada neki cinovnik, svejedno gde i sta radi
ne bi rekao na radnom mestu Scheiss Türke, deutsche Hure, ali te aviokompanije kod kojih se leti
za 29 evra zaposljavaju specijalan personal po sistemu prema svecu i tropar.

Драгана је колико ја капирам овде дрска службеница а не путница.

Летео сам и ја тим Изиџетовима и искуство је грозно, публика је грозна, и вероватно се смори свако ко то свакодневно доживљава. Међутим, као што кажеш, овакве етничке увреде обично значе крај запослењу, и ту нема изговора.
 
Stovana Felicity je u pravu, jednostavno ne postoji takav izraz u ovakvom kontekstu.
Znaci da je ta Dragana rekla nesto drugo, a to ne mora da bude uvredljivo, a i trebalo bi
razumeti da je zeni puko film od srpsko/tursko/ciganskih straftastih torbi od po 100 kila.

Znam da bi bilo neizvodivo da se njem. gofna upotrebljavaju u pluralu, no zar nije, teorijski, moguće da se upotrijebi neka druga imenica, kao Kot i sl.
koja ima množinu? :mrgreen:
 
Znam da bi bilo neizvodivo da se njem. gofna upotrebljavaju u pluralu, no zar nije, teorijski, moguće da se upotrijebi neka druga imenica, kao Kot i sl.
koja ima množinu? :mrgreen:

Не треба да бринеш око способности њемачкога језика да изрази оно што говорник жели.
 
Ми смо сад у лијепим односима са усташама, вероватно је Црногорка.
Ma jok. To je neka kao ti raspali gastos radi u low cost kompaniji pa od besa jer je i nakon napustanja Srbije ostala gladna, besna na sve a najvise na Srbe. Stalno su joj drugi krivi, samo ona nije. Takvi mrze Srbe vise od ustasa.

Ja mislim da je Dragana srpskinja i to tamo iz Leskovac :D
 
Dragana je Srpkinja i tijelom i dushom, nikada, ali nikada neki cinovnik, svejedno gde i sta radi
ne bi rekao na radnom mestu Scheiss Türke, deutsche Hure, ali te aviokompanije kod kojih se leti
za 29 evra zaposljavaju specijalan personal po sistemu prema svecu i tropar.
Ma i kod svetskih kompanija ne moze bolje...
Kad ti kod qatar airwaysa, sa 550 putnika indijskog porekla bude pun avion, moze da ih bude 100 stjuardesa, opet ce biti tezak pad kvaliteta usluge...
Tad putovanje nije prijatno , ali ispostuju formu koliko moze, i kao menadzer nemas prigovor, jeste sve na brzaka, sve drz nedaj, ali sta ces..

Od kvaliteta putnika zavisi kvalitet usluge, , tu ne mozes mnogo da pobegnes kad je avio saobracaj u pitanju...
Dok su cene bile kilo evra , nisi gledao strafte u avionu....
 
Pa u psovkama baš nisu najbogatiji :roll:
Mislis da nemaju ebem ti dete, steram ti ga majke do balcaka, ne znam da li ebo oca spada u psovke ili uzrecice u CG, a siguran sam da ne razumeju sta znaci majke ti ga spalim, doduse ne znam ni ja , mozda spalim ti ga dole od trenja, nisam pametan...
 
Da ja sam mislio da je , ono , strah mi da izgovorim tu reč , AUTOŠOVINISTA :sad2: :eek:,al ipak je Crnogorka zelenaške provinijencije .
Zelenasi su srpski autosovinisti. Kao i Hrvati. Kao i svi koji govore srpskohrvatski jezik a preziru Srbiju kad je slaba, ali joj se zato uvlace u cmar kada je jaka. Istorija se toliko puta ponovila.
 
Posrbljeni Hrvati su uvek po pravilu najveće "patrijote" još kad dobiju posao u UDBi preko veze!
Antropološki posmatrano Vjekoslav ima hrvatski nos!

tenor.gif
 
Pa u psovkama baš nisu najbogatiji :roll:

Да, то је једно од устаљених хвалисања минорних народа - "наше псовке су баш нешто страшно, док они тамо пјиргавци нису се ни сјетит даднули што ми знамо, охохохохо." Често тако нешто чујеш од разних Мађара и иних Бошњака.

Упркос томе, дотични хвалисавац има фонд од 500 речи, као ретардирани дечак од шест година.
 
Да, то је једно од устаљених хвалисања минорних народа - "наше псовке су баш нешто страшно, док они тамо пјиргавци нису се ни сјетит даднули што ми знамо, охохохохо." Често тако нешто чујеш од разних Мађара и иних Бошњака.

Упркос томе, дотични хвалисавац има фонд од 500 речи, као ретардирани дечак од шест година.
500 reci fond, 499 su psovke...
Ima mozda i toga kod nasih ljudi...
 
Uvek sa prtljagom.....treba imati ugodan kofer za takav transport, a isplati se, sad su retki aerodromi gde radnici bacaju kofere sa aviona na kamionce...
U biznis klasi imaš pravo na 2 kufera.

Međutim uzmu pa ti nabijaju tuđe kofere u tvoj Stowaway uz izgovor da nema mesta na avionu.

Sledeći put ću da skupim hrabrost i kažem im istorijsko Nein.
 
U biznis klasi imaš pravo na 2 kufera.

Međutim uzmu pa ti nabijaju tuđe kofere u tvoj Stowaway uz izgovor da nema mesta na avionu.

Sledeći put ću da skupim hrabrost i kažem im istorijsko Nein.

Још је горе кад пребукирају и неки пролетер добије апгрејд, и онда муче крај тебе и довикује се са сродницима који су остали позади.
 

Back
Top