Quantcast

Srpska dijaspora zahteva suđenje Vučiću posle ukidanja vanrednog stanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

georgejune

Starosedelac
Poruka
164.775
http://www.koreni.rs/srpska-dijaspo...YDhtx0m39nKrB3rT5H26Ic9aITRvmwH-9FxwzLw8xkRH8
Duzi je text ali vredi
„Napravio sam samo jednu grešku, pustio sam dijasporu u zemlju! Da je nisam napravio imali bismo četiri puta manje problema.“ – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, 26.03.2020

„Vučiću, narodni izrode, nesposobnjakoviću, šeprtljo, patetičaru, bubalico sa velikim mozgom u malom mozgu, patološki lažove i veleizdajniče, posle ukidanja vanrednog stanja sudiće ti Globalna Srbija – simbioza matice i dijaspore“ – Dr Miodrag Kulić, teorijski fizičar, Nemačka, 26.03.2020

blooser

Veoma poznat
Poruka
10.991
http://www.koreni.rs/srpska-dijaspo...YDhtx0m39nKrB3rT5H26Ic9aITRvmwH-9FxwzLw8xkRH8
Duzi je text ali vredi
„Napravio sam samo jednu grešku, pustio sam dijasporu u zemlju! Da je nisam napravio imali bismo četiri puta manje problema.“ – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, 26.03.2020

„Vučiću, narodni izrode, nesposobnjakoviću, šeprtljo, patetičaru, bubalico sa velikim mozgom u malom mozgu, patološki lažove i veleizdajniče, posle ukidanja vanrednog stanja sudiće ti Globalna Srbija – simbioza matice i dijaspore“ – Dr Miodrag Kulić, teorijski fizičar, Nemačka, 26.03.2020

O, Sizoje ce na sud, tu nema zbora. Samo nece sam, bice ih oho-ho.

XXXyyyXXX

Domaćin
Poruka
4.522
Ovdje je Vučić imao pravo. Neka ostanu tamo gdje žive i plaćaju porez dok ovo ne prođe. Naravno da studentima, ljudima koji su bili turistički u posjeti drugim državama i radnicima koji rade na određeno treba omogućit povratak kući, ali pod strogim nadzorom. Koji qurac dolaze ovi što stalno rade u Austriji, Njemačkoj itd. kad znaju šta se dešava.

blooser

Veoma poznat
Poruka
10.991
Ovdje je Vučić imao pravo. Neka ostanu tamo gdje žive i plaćaju porez dok ovo ne prođe. Naravno da studentima, ljudima koji su bili turistički u posjeti drugim državama i radnicima koji rade na određeno treba omogućit povratak kući, ali pod strogim nadzorom. Koji qurac dolaze ovi što stalno rade u Austriji, Njemačkoj itd. kad znaju šta se dešava.

Ja se u principu slazem sa tobom, ali zakon kaze da imaju pravo da se vrate u svoju drzavu kada zele. I nasa je obaveza da o njima brinemo jer su nasi drzavljani.

A razlog zasto se vracaju je vrlo prost - izgubili su tamo poslove i nemaju od cega da zive. Jer tamo za mesec dana spiskas bez problema 1500EUR samo da platis racune, zakupninu stana i osnovnu hranu. Tako da, ako su ista i zaradili i ustedeli, sumnjam da je mnogo vise od ove sume, i to onda ode za mesec dana.

Stoga - bris kuci.

Ono sto je trebalo da uradi nasa Vlada, a i vasa, je da te ljude odmah stavlja u karantin. Cim udju u zemlju. A sta su oni radili? Posalju te kuci u samoizolaciju i uzdaju se u tvoju dobru narav i volju. I onda haos - ovi cim dodju kuci prvo zaredjaju po rodbini i po kafanama, i to je to - virus je svuda.

Znaci sve se moze kad se hoce i zna. Problem je smo mi imamo na vlasti i nesposobne i koji ne znaju. I to se sad lepo vidi, niko to ne moze da sakrije. Samo poslusati sta nam predsednik i premijerka laprdaju svaki put kad se pojave na TV (a nema potrebe uopste da se pojavljuju skoro pa nikad) - ne mozes dve valjane informacije da izdvojis nakon 45 min baljezganja. Znaci samo treba da ih se slusa kad pricaju, ne treba ti nista vise.

Sto neko rece ako hoces da Vucic padne sa vlasti - samo ga stavi da prica, ne moze niko da ga ukopa koliko sam sebe moze da zayyebe.

georgejune

Starosedelac
Poruka
164.775
Desava se logor koji je napravio i uvodi ti novih 1000 komunalaca da izludi i opljacka jos malo normanih koji ga se ne plase,ne smetaju ti migranti a nekom ces da zabranis dolazak u svoju zemlju,aj ne seri

Logika

Ističe se
Banovan
Poruka
2.724
Duzi je text ali vredi

Fizicaru iz nemacke, bez obzira na nepodnosljivost prema ovom zvalavom , drzi ti dup.e svoje podalje od srbije!
Tamo ti fiziku sprovodi, tamo ti trazi prava.
Sad si teo da kidnes odande? tako je to u dusi vas pobegulja!
Kad god je lose ajmo magla negde drugde?

Ne trebas nam ovde "pametnjakovicu" ni ti ni ostali gastarbajteri koji bi sad da zbrisete.
Eto vam nemacke amerike, itlaije, svajcarske.Siti se nauzivajte!
Ovde niste dobrodosli.

Obicne pobegulje, koje bi da pametuju iz fotelje, kako smi ovakvi i onakvi a oni toboz evropejci, a u stvari mizerije koje uvek beze kad je gusto.

Daleko vam kuca i vama i evropi!

georgejune

Starosedelac
Poruka
164.775
Fizicaru iz nemacke, bez obzira na nepodnosljivost prema ovom zvalavom , drzi ti dup.e svoje podalje od srbije!
Tamo ti fiziku sprovodi, tamo ti trazi prava.
Sad si teo da kidnes odande? tako je to u dusi vas pobegulja!
Kad god je lose ajmo magla negde drugde?

Ne trebas nam ovde "pametnjakovicu" ni ti ni ostali gastarbajteri koji bi sad da zbrisete.
Eto vam nemacke amerike, itlaije, svajcarske.Siti se nauzivajte!
Ovde niste dobrodosli.

Obicne pobegulje, koje bi da pametuju iz fotelje, kako smi ovakvi i onakvi a oni toboz evropejci, a u stvari mizerije koje uvek beze kad je gusto.

Daleko vam kuca i vama i evropi!
A ti si pametan u pm,vezana vreca koja more nije videla

Poruka
3.355

"..– Сигурно су судије добиле неки налог и неку инструкцију. Тужилац ми је рекао да су добили наређење да траже три године казну затвора, безусловно – закључио је авокат Шеперац за Директно.рс. ."

Vidim ja da će vrlo brzo te sudije i ti tužioci zameniti mesto sa ovim nesretnikom i mučenikom, a zbog kršenja zakona koji su u obavezi da poštuju više od ostalih!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.