Srpkinje i Romi, ljubavno - seksualni odnosi.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Whitesnake

Primećen član
Poruka
871
Interesuje me kakav je stav srpkinja i belih žena kada su u pitanju Romi (Cigani)?Da li bi ste se upuštale u takve odnose sa njima?Imam drugaricu,27 godina ima,zgodna,prelepa plavuša,u tajnoj vezi je sa čovekom od 58 godina,Rom,nizak,iz grupe čergara,debeo,prilično ružan,dlakav,ali ona kaže da je u seksu majstor pravi 😃.Ona ima ogromnu zadnjicu.Često ide kod njega kući,ostane preko vikenda!Pričala mi je o perverzijama koje upražnjavaju!On nema ženu,ali ima veliku porodicu!Naravno njeni ne znaju o tome ništa!Razmišlja čak da se uda za njega 😮.Upoznali su se na starom buvljaku još pre 6 godina.Šta vi mislite o ovome?Da li srpkinje trebaju stupati u veze sa Romima?Razumem iz ugla seksa i zadovoljstva,žele da probaju njihove prangije 😃,ali baš da se udaju?Nisam siguran.Da li je neka od vas imala seksualnog iskustva sa nekim ciganinom?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.