Srpkinje "gore gd Hitlera" - mitropolit Amfilohije

Milos 13

Iskusan
Poruka
6.077
Prilikom služenja liturgije u Pećkoj patrijaršiji, pre dva dana, Amfilohije je optužio Srpkinje da su "postale majke čedomorke".

One u svojim utrobama pobiju za jednu godinu više dece nego što su pobili Musolini i Hitler i Broz i ovi koji su ovde na Kosovu i Metohiji. A hoćete da kao narod imamo blagoslov Božji - rekao je mitropolit prilikom služenja liturgije u u Pećkoj patrijaršiji.

Na liturgijama u Cetinju i Crmnici, sredinom septembra, Amfilohije je uporedio Crnogorce sa volovima i kozama. On je rekao da ima dosta Crnogoraca koji misle da su Crnogorci samo zato što su rođeni u Crnoj Gori.

Po čemu ste Crnogorci? Po tome što ste rođeni u Crnoj Gori? Pa i volovi i koze se rađaju u Crnoj Gori, ali nisu Crnogorci i Crnogorke. Jesu crnogorski volovi i crnogorske koze, ali nisu Crnogorci i Crnogorke koji su celivali i celivaju mošti Svetog Petra Cetinjskog i ikonu Majke Božije, pokroviteljke ovoga grada. Njenu ikonu hoće da strpaju u pećinu da na njoj zarađuju pare. Jesu li to Crnogorci, je li to kultura - upitao je on.

Zbog ovog govora, Osnovno državno tužilaštvo u Podgorici formiralo je predmet u slučaju krivične prijave Crnogorskog pokreta protiv poglavara SPC u Crnoj Gori Amfilohija Radovića zbog govora mržnje, odnosno povrede ugleda naroda i izazivanja mržnje.

g_WktkqTURBXy9iYjE2MDc5MGM5ODU5MzhhYzY5NjQ0MmYwZDUxZDc1NS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


Svi biseri mitropolita Amfilohija na donjem linku...

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/srpkinje-gore-od-hitlera-muslimani-lazni-ljudi-ovo-je-dugacak-spisak-skandaloznih/6ddzrwf
 
Iz više razloga.

on jeste lik koji zna da odvali,ali to ne menja cinjenicu da je medju Srbima pominjanje abortusa tabu tema.Cim pocnes da cacakas o nasilnom prekidu trudnoce, odmah si budaletina ili pravoslavni taliban.Prvaci smo po broju prekida trudnoca,svojevoljno sprovodimo genocid i, sada je Amfilohije budaletina jer je okarakterisao Srpkinje kao cedomorke ? Jedina zamerka sa moje strane je sto je zaboravio Srbe koji trpaju a ne vade i,posle odluku o abrotusu velikodusno prepustaju zenama, devojkama.
 
on jeste lik koji zna da odvali,ali to ne menja cinjenicu da je medju Srbima pominjanje abortusa tabu tema.Cim pocnes da cacakas o nasilnom prekidu trudnoce, odmah si budaletina ili pravoslavni taliban.Prvaci smo po broju prekida trudnoca,svojevoljno sprovodimo genocid i, sada je Amfilohije budaletina jer je okarakterisao Srpkinje kao cedomorke ? Jedina zamerka sa moje strane je sto je zaboravio Srbe koji trpaju a ne vade i,posle odluku o abrotusu velikodusno prepustaju zenama, devojkama.

Sve tacno.

- - - - - - - - - -

Isto tako se moze postaviti pitanje,po cemu ste Srbi...?
Umesto da se bave verom,bogom i pravoslavljem oni nastavljaju da se bave politikom...

Ovo nema nikakve veze sa politikom.
 
on jeste lik koji zna da odvali,ali to ne menja cinjenicu da je medju Srbima pominjanje abortusa tabu tema.Cim pocnes da cacakas o nasilnom prekidu trudnoce, odmah si budaletina ili pravoslavni taliban.Prvaci smo po broju prekida trudnoca,svojevoljno sprovodimo genocid i, sada je Amfilohije budaletina jer je okarakterisao Srpkinje kao cedomorke ? Jedina zamerka sa moje strane je sto je zaboravio Srbe koji trpaju a ne vade i,posle odluku o abrotusu velikodusno prepustaju zenama, devojkama.

Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku sumnjivo
 
to bese ovaj sto je Titu ljubio ruku?

Pogledajte prilog 459382

Није баш јасно да ли је он. Заправо није уопште јасно.

Амфилохије је праћен од стране удб-е због национализма (српског) и верског фундаментализма.
Објављен му је картон тако да сумњам да је он с Титом био на ''рукољуб''.
 
on jeste lik koji zna da odvali,ali to ne menja cinjenicu da je medju Srbima pominjanje abortusa tabu tema.Cim pocnes da cacakas o nasilnom prekidu trudnoce, odmah si budaletina ili pravoslavni taliban.Prvaci smo po broju prekida trudnoca,svojevoljno sprovodimo genocid i, sada je Amfilohije budaletina jer je okarakterisao Srpkinje kao cedomorke ? Jedina zamerka sa moje strane je sto je zaboravio Srbe koji trpaju a ne vade i,posle odluku o abrotusu velikodusno prepustaju zenama, devojkama.

Pre mislim da se mora baviti da se ne živi u državi koja po mnogim pravilima opšte prihvaćeni u medjuljudskim odnosima je soft verzija konc logora.
 
Није баш јасно да ли је он. Заправо није уопште јасно.

Амфилохије је праћен од стране удб-е због национализма (српског) и верског фундаментализма.
Објављен му је картон тако да сумњам да је он с Титом био на ''рукољуб''.

vidis, moje misljenje o njemu je da je on upravo Udbin covek
 

Back
Top