Srpkinja ušla u Ginisovu knjigu rekorda

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.091
Milica Narančić, srpska fitnes šampionka, ušla je u Ginisovu knjigu rekorda, nakon što je u jednoj minuti uradila 61 sklek ("sa odbijanjem dlanova").
Time je srušila rekord star 7 godina koji je iznosio 40 ponavljanja.

"Zvanično, ušla sam u Ginisovu knjigu rekorda! U jednoj minuti uradila sam 61 sklek ("sa odbijanjem dlanova") i srušila rekord star 7 godina koji je iznosio 40 ponavljanja.
Rekord sam oborila 11.12.2023. u MMA akademiji "Family fight team",u Novom Sadu", napisala je Milica na svom Instagram profilu.
Kako je navela, komisiju i stručni štab su činili višestruki MMA šampioni Damir Dado Mihajlović,Dragutin Jegdić,Nikola Leka i Goran Rilak.

Nemoj da si ljubomoran :mrgreen:

Clip.jpg

Milica Narančić, srpska fitnes šampionka, ušla je u Ginisovu knjigu rekorda, nakon što je u jednoj minuti uradila 61 sklek ("sa odbijanjem dlanova").
Time je srušila rekord star 7 godina koji je iznosio 40 ponavljanja.

"Zvanično, ušla sam u Ginisovu knjigu rekorda! U jednoj minuti uradila sam 61 sklek ("sa odbijanjem dlanova") i srušila rekord star 7 godina koji je iznosio 40 ponavljanja.
Rekord sam oborila 11.12.2023. u MMA akademiji "Family fight team",u Novom Sadu", napisala je Milica na svom Instagram profilu.
Kako je navela, komisiju i stručni štab su činili višestruki MMA šampioni Damir Dado Mihajlović,Dragutin Jegdić,Nikola Leka i Goran Rilak.
Свака јој част, ако не користи ништа, капа до пода!!

Salu na stranu ako stvarno radi 60 komada u minuti svaka joj cast, pogotovo sto je devojka, recimo ja koji sam fit, ono stalno pikam basket i kao u nekakvom sam treningu mogu jedno 40-ak u seriji, mozda mogu da dobacim i do 50-ak ali da bas ono maltene zadnji atom snage izvucem iz sebe, recimo prosecna muska osoba, neke prosecne snage i fizicke pripremljenosti moze odprilike 10-15, tako da ono 60 komada u cugu za minut za jedno devojku je zaista impresivno (jer ipak znamo da su zene nezniji pol i fizicki slabije od muskaraca).

Back