Srpkinja ostro osudila novi Diznijev crtani, a sve zbog gej likova

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
112.811
Otkako je premijerno prikazan Diznijev animirani film "Čudesan svet" i u Srbiji, mnogi roditelji su se pobunili zbog otvoreno gej glavnog lika.

PCLk9kpTURBXy8wZWJkOGVkNGEzMzYxNzBjMGZmNmVhNWViYWZmNDljOC5wbmeRkwLNAp4A3gABoTAF


Dok istražuje fantastično okruženje puno misterioznih stvorenja, akciono-avanturistički film takođe uključuje i prvu gej tinejdžersku romansu za Volt Disney Animation Studios.

Nada Nikolić Krečković je tim povodom objavila video na društvenoj mreži svog brenda i oštro osudila što se u prvih dete minuta filma dešava "gej scena" i rekla je:

- Svet ide u jako čudno pravcu gde će (deca) sve više i više da se susreću sa ovakvim pojavama... Zaista mi je žao da se toliko stvari menja, toliko jezivih zakona se donosi koji su, po meni, štetni za našu decu. I da ja i dalje sedim i kačim slike lepih haljinica... evo napravila sam mali istupak, jer ovo mi je stvarno too much, rekla je Nada.

I naišla je na veliku osudu na društvenim mrežama. Ispod njenih fotografija pišu joj da je "homofobičarka", "ograničena" i "besramna", a na Tviteru se deli video koji je ona kasnije obrisala.

Komentari kritike su se samo nizali...

- Njena deca ce postati gej od gledanja gej likova u crtanom a svi oni gejevi koji su godinama gledali strejt crtane nisu postali strejt. Zanimljivo.

- Ženi je teško da objasni ljubav jer je sama verovatno nikad nije ni imala u svom životu.

- Boli koliko su glupavi. Da, svaki film, serija je sad politički korektan, i gde treba i gde ne treba se ubacuje sve i svašta da bi svi bili namireni, to smeta i nervira. Ali u ovom crtanom filmu je toliko sporedno i nebitno, klinci da li i primete...

- Tebra kako je izdramila kao da je videla ne znam ni ja šta podrhtava joj glas.

Jedan korisnik je pomenuo njen šešir kroz primer kako treba objasniti deci što ga nosi na glavi, ali odgovor je ubrzo stigao:

- Šešir na glavi je normalna stvar, ubacivanje bilo kakvih ideologija u crtani za decu nije. Da, ideologija, idoktrinacija, i prediktivno programiranje. Očigledno pojmovi za koje nikad nisi čuo, napisao je korisnik u Nadinu odbranu, dok je jedan dodao da bi on takođe napustio projekciju filma.

https://zena.blic.rs/porodica/sprki...-film-sa-glavnim-likom-homoseksualcem/2m91mx2
 
Crnac i belkinja ili obratno su AGENDA o mješanju rasa po Kalgarijevom planu iz 1924 g.

MELTING POT...po sustavu SAD ili Brazilifikacija kršćanske, etničke, Europe.
Što im je tamo preostalo kada su ostali RECIDIV, trgovaca robljem.
Španjolci, Nizozemci, Portugalci, Anglosi su na njima stvorili mega kapital.

Pravljenju nove SIVE MASE KONZUMENATA...bez vjere, tradicije, MORALA ...animalna stvorenja iz

Orvelovih romana...

Ljp.
 
Deca mogu biti zbunjena. Mogu pomesati osecaj prijateljstva i ljubavi. Bilo je slucajeva (barem ako se racuna youtube i ispovesti tamo) da su i sami priznali da su internet, drustvo, trendovi uticali na njih u smislu voleti isti pol ili cak promeniti pol.

Lepo je sto je poruka prihvatanje svakoga kakav jeste, ljubav u svim oblicima, bez granica, itd. medjutim...ne smatram zastarelima one koji se jos drze porodicnih vrednosti.

Ima drustva gde potenciraju da moras da probas i sa zenskim i sa muskim i ovako i onako i svakako i sa njih 5...jer kako ces znati sta ti odgovara.
Neka hvala.
Radujem se sto sam bila dete kada sam bila. Volela bih da moja deca ne moraju da imaju takve "otvorene" poglede na svet.
Opet da ih imam ne znam sta bih radila. Kako god...ne svidja mi se :(
 
Otkako je premijerno prikazan Diznijev animirani film "Čudesan svet" i u Srbiji, mnogi roditelji su se pobunili zbog otvoreno gej glavnog lika.

PCLk9kpTURBXy8wZWJkOGVkNGEzMzYxNzBjMGZmNmVhNWViYWZmNDljOC5wbmeRkwLNAp4A3gABoTAF


Dok istražuje fantastično okruženje puno misterioznih stvorenja, akciono-avanturistički film takođe uključuje i prvu gej tinejdžersku romansu za Volt Disney Animation Studios.

Nada Nikolić Krečković je tim povodom objavila video na društvenoj mreži svog brenda i oštro osudila što se u prvih dete minuta filma dešava "gej scena" i rekla je:

- Svet ide u jako čudno pravcu gde će (deca) sve više i više da se susreću sa ovakvim pojavama... Zaista mi je žao da se toliko stvari menja, toliko jezivih zakona se donosi koji su, po meni, štetni za našu decu. I da ja i dalje sedim i kačim slike lepih haljinica... evo napravila sam mali istupak, jer ovo mi je stvarno too much, rekla je Nada.

I naišla je na veliku osudu na društvenim mrežama. Ispod njenih fotografija pišu joj da je "homofobičarka", "ograničena" i "besramna", a na Tviteru se deli video koji je ona kasnije obrisala.

Komentari kritike su se samo nizali...

- Njena deca ce postati gej od gledanja gej likova u crtanom a svi oni gejevi koji su godinama gledali strejt crtane nisu postali strejt. Zanimljivo.

- Ženi je teško da objasni ljubav jer je sama verovatno nikad nije ni imala u svom životu.

- Boli koliko su glupavi. Da, svaki film, serija je sad politički korektan, i gde treba i gde ne treba se ubacuje sve i svašta da bi svi bili namireni, to smeta i nervira. Ali u ovom crtanom filmu je toliko sporedno i nebitno, klinci da li i primete...

- Tebra kako je izdramila kao da je videla ne znam ni ja šta podrhtava joj glas.

Jedan korisnik je pomenuo njen šešir kroz primer kako treba objasniti deci što ga nosi na glavi, ali odgovor je ubrzo stigao:

- Šešir na glavi je normalna stvar, ubacivanje bilo kakvih ideologija u crtani za decu nije. Da, ideologija, idoktrinacija, i prediktivno programiranje. Očigledno pojmovi za koje nikad nisi čuo, napisao je korisnik u Nadinu odbranu, dok je jedan dodao da bi on takođe napustio projekciju filma.

https://zena.blic.rs/porodica/sprki...-film-sa-glavnim-likom-homoseksualcem/2m91mx2
Žena je lepo iznela svoje mišljenje, a onda slede uvrede tipa boli koliko su glupavi,
ograničena i slično. Čemu? Zar nemamo pravo da mislimo drugačije?
I kakve su to novine koje kao vest prikazuju nečiju objavu na društvenim mrežama
i gomile uvreda? Šta je tu vest?
 
Vodiio dete za vikend da gledamo, birali smo film nasumično...
Ok je akciona avantura , roditelji malog su belac i crnkinja, mali je gej i još ima kuče kome fali jedna noga,
Čini mi se da ćera nije provalila gey agendu izgleda da su joj ta deca delovala kao dobri drugari.

https://variety.com/2022/film/news/disney-strange-world-lose-100-million-box-office-1235442714/

Pogledajte prilog 1263593
podsvest deteta je mnogo jaca nego sto pretpostavljas...razgovaraj o utiscima kada se sve slegne. bices iznenadjen sta sve klinci zapaze i sta im ostane u svesti.
 
Žena je lepo iznela svoje mišljenje, a onda slede uvrede tipa boli koliko su glupavi,
ograničena i slično. Čemu? Zar nemamo pravo da mislimo drugačije?
I kakve su to novine koje kao vest prikazuju nečiju objavu na društvenim mrežama
i gomile uvreda? Šta je tu vest?
to je ono sta meni i najvise smeta.
ovamo se neki bore za pravo da kazu sta zele, za pravo da se izjasne kako zele ali sa druge strane ne daju pravo drugima da se izjasne da su protiv toga...
sta je onda u stvari sloboda govora?
mogucnost da kazes sta zelis ili mogucnost da jedni kazu sta zele, a drugi ne?
 
to je ono sta meni i najvise smeta.
ovamo se neki bore za pravo da kazu sta zele, za pravo da se izjasne kako zele ali sa druge strane ne daju pravo drugima da se izjasne da su protiv toga...
sta je onda u stvari sloboda govora?
mogucnost da kazes sta zelis ili mogucnost da jedni kazu sta zele, a drugi ne?
Onu uče pravo sopatevog govora ne tuđžeg
 
Vodiio dete za vikend da gledamo, birali smo film nasumično...
Ok je akciona avantura , roditelji malog su belac i crnkinja, mali je gej i još ima kuče kome fali jedna noga,
Čini mi se da ćera nije provalila gey agendu izgleda da su joj ta deca delovala kao dobri drugari.
znas sta tu meni u principu najvise bode oci?
ok je prikazati gej likove u filmovima.. mozda primecujes sve vise holivudskih filmova nekog od glavnih junaka trpaju u taj kontekst i to je ok, ali ono sta se meni u ovoj prici ne dopada je sto koliko kapiram a ti me ispravi jer si gledao film, to su u pitanju deca kao glavni karakteri koji su gej i sto se deca stavljaju u seksualnu konotaciju..zar to nije neko koketiranje i sa pedofilijom?
zasto deci uopste stavljati seksualnu konotaciju ili pripadnost u filmu?
 
jbga,.... ovo je crtać za baš malu decu.... pred svaki sledeći sledi istraživanje. :ok:
Dizni prešao igricu..

Disney Says Future Characters Will Be 50% LGBTQ Or Minorities​

https://www.screengeek.net/2022/03/31/disney-future-characters-lgbtq-minorities/
danasnji dizni je poznat bas po kako tako sosfisticiranom ispiranju svesti dece
za razliku od predjasnjeg koji je to radio jos suptilnije.... volt je imao takav ugled i poziciju jer je bio u vrhu americke masonerije
od nasih masona sam slusao jako zanimljive price o njemu, cak i od ljudi koji su ga privatno znali

danas su generalno sve nekadasnje vrednosti izvrnute
a kvalitetno medijsko ispiranje svesti je zadrzano za decu
dok je za odrasle postalo bukvalno reci varvarsko
 
to je ono sta meni i najvise smeta.
ovamo se neki bore za pravo da kazu sta zele, za pravo da se izjasne kako zele ali sa druge strane ne daju pravo drugima da se izjasne da su protiv toga...
sta je onda u stvari sloboda govora?
mogucnost da kazes sta zelis ili mogucnost da jedni kazu sta zele, a drugi ne?
Ova ''vest'' pokazuje da ako kažeš šta misliš baciće na tebe drvlje i kamenje,
pa je bolje da ćutiš.
 
znas sta tu meni u principu najvise bode oci?
ok je prikazati gej likove u filmovima.. mozda primecujes sve vise holivudskih filmova nekog od glavnih junaka trpaju u taj kontekst i to je ok, ali ono sta se meni u ovoj prici ne dopada je sto koliko kapiram a ti me ispravi jer si gledao film, to su u pitanju deca kao glavni karakteri koji su gej i sto se deca stavljaju u seksualnu konotaciju..zar to nije neko koketiranje i sa pedofilijom?
zasto deci uopste stavljati seksualnu konotaciju ili pripadnost u filmu?
U pravu si, Dizni je odradio tako da je glavni lik gej melez od 16 godina starosti.
Ali taj animirani film neće gledati tinejdžeri od 16+ godina nego klinci od 10 god i manje.

Izgubiće oko 200 miliona $ na filmu, ako nastave da štancuju gey crtaće nije u pitanju profit nego smisleno forsiranje te agende.
 

Back
Top