Srodna dusa?

  • Začetnik teme bananicaaa
  • Datum pokretanja
Ma sigurno...Sto posto postoji.Samo treba biti dovoljno pametan<a i sa puno srece>da je nadjes.
Ja sam zivi primer za to!I vec sam nasla svoju srodnu dusu :D :D :D
P.S.Negubite nadu!Kad tad ce te je pronaci!!! :wink:
 
JECIKICA 87:
Ma sigurno...Sto posto postoji.Samo treba biti dovoljno pametan<a i sa puno srece>da je nadjes.
Ja sam zivi primer za to!I vec sam nasla svoju srodnu dusu :D :D :D
P.S.Negubite nadu!Kad tad ce te je pronaci!!! :wink:

Boze devojko kako mozes da nadjes (da budes sigurna) da ti je neko srodna dusa kad si jos dete?! :roll:
 
JECIKICA 87:
Ma sigurno...Sto posto postoji.Samo treba biti dovoljno pametan<a i sa puno srece>da je nadjes.
Ja sam zivi primer za to!I vec sam nasla svoju srodnu dusu :D :D :D
P.S.Negubite nadu!Kad tad ce te je pronaci!!! :wink:
Joooj hvala ti na podrsci :lol: :lol:
Samo me zanima gde si je nasla i kada???????
 
e... bilo bi prosto da ih ima na svakom koraku......
ima sigurno slicnih , ali bas bas srodna..svako na svetu ima svoju ali je sansa da se nadju veoma mala... ali kad je nadjes onda... ako je nadjes.. ma ja sam za to- razlike se privlace!!!:) gledaj mene i mog decka- ja niska, sva tanka, mala, a on visok, krupan i tako to... najveca sportska disciplina u kojoj ja ucestvujem- shooping po gradu , on- svi sportovi ovog sveta, basket na prvom mestu... sta znam... e ne zamerite ako preteram o meni i njemu, ali sveze smo smuvani i mnogo je lepooo...
:oops: :roll: :roll: :P
 
MISLIM DA ZA SVAKOG NA OVOM SVETU POSTOJI BAR JEDNA SRODNA DUSA, SAMO JE MNOGO LJUDI I SVI JURE KAO MUVE BEZ GLAVE NE VIDECI DALJE OD SVOG NOSA , TAKO DA SE MIMOILAZE, I MALA JE VEROVATNOCA DA SE SUDARE .
 
ne,vrlo teskoja ne verujem da cu ja sad naici na neku sa kojom cu ziveti kao u bajci i sve biti lepo i sve tako da kraja zivota...to bi bilo dosadno...ali je ispred svega nemoguce.kad procitate ovo imajte u vidu da ja ne verujem ni u ljubav na prvi pogled pa tako mozda vi imate vise srece :)
 
Verujem da postoje srodne duse,to nikako nije bajka.Samo moras biti srecne ruke da ju nadjes.A kad ju nadjes nizasta na svetu nemoj je pustiti. :wink:
 
Hm...ja sam mislila da sam je nasla pre dve godine,al sam se grdno zajeb...mislim,zeznula!
*Tesim se da ON nije bio moja srodna dusa,jer u suprotnom-jeb'm ti zivot!!!!!!!!!!!!!!!! :x
 
a ja cula za onu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: salim se,ali ja stvarno mislim da postoji ali ono tipa:sigurno postoji ili je bar postojala u nekom vremenu,pa sad da li prije 100 godina ili ce tek postojati,a mozda zivi u Africi,Australiji ili tako nesto...ma vazno je da ona postoji! :lol:
 
a ja cula za onu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: salim se,ali ja stvarno mislim da postoji ali ono tipa:sigurno postoji ili je bar postojala u nekom vremenu,pa sad da li prije 100 godina ili ce tek postojati,a mozda zivi u Africi,Australiji ili tako nesto...ma vazno je da ona postoji! :lol:
 
mortishaaa:
:?
znate onu pricu o srodnim dusama?? c c c :lol: :lol: :lol: :lol:
na sta si mislila?...

elem... znam da mrzite ovo vracanje starih tema, ali ja sam jos odavno zelela da otvorim temu ovog naslova... i tako sam lutajuci nasla na ovu... pa rekoh da ne gomilamo, mozemo ovde da pricamo ako zelite...

srodne duse?... cini mi se da je davno bilo reci o njima (znam da smo brbljali na 'onoj' temi)... a sad me je ponovo 'uhvatilo' to raspolozenje...
sta mislite?... meni je sama pomisao na srodnu dusu, na pronalazak te osobe tako uzvisena... ne znam...
dakle, verujem u to... i tragam, ali ne bukvalno... vec ziveci kako zivim... nadam se da cu pronaci...
ne, pogresno sam se izrazila... ne da je pronadjem... nego da se pronadjemo... da...
 
hmm....i ja se nadam da cemo se jednom pronaci.....al sto svi smatraju da srodne duse moraju biti suprotnog pola?? :? valjda to nema veze....
do sada sam puno puta pomislila ono,kao "to je to" ali kad "to" malo bolje upoznam shvatim da nikako nije moja srodna dusa.....kao sto rece neko mozda je u africi,americi...daleko...vremenski i prostorno,ali ako srodne duse postoje-Onda mislim da im je sudjeno da se nadju...kad-tad... :wink:
 
чекај, кад кажете "сродне душе" мислите да је човек рођен тачно и само за ту његову "сродну душу" и да потпуно и савршено одговарају једно другом?

кључна реч је рођен


да?


не....
не постоји....
постоји само сплет околности...
 

Back
Top